Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

– pa to je i bit poslovanja uz minimalnu pamet i minimum rada ostvariti vrhunsku zaradu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Marze su nikakve.
[/quote]

Koje marze?





Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

– pa to je i bit poslovanja uz minimalnu pamet i minimum rada ostvariti vrhunsku zaradu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Marze su nikakve.
[/quote]

Koje marze?
[/quote]

Profitne… free cash flow…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.






Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

Mislis da fcf nije dobar kod nasih turistickih firmi?

– pa to je i bit poslovanja uz minimalnu pamet i minimum rada ostvariti vrhunsku zaradu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Marze su nikakve.
[/quote]

Koje marze?
[/quote]

Profitne… free cash flow…
[/quote]

@domach1984

Mislis da fcf nije dobar kod nasih turistickih firmi?

Hrvatska je još uvijek svjetlosnim godinama daleko od modela turizma koji jamči značajan udio u održivom razvoju gospodarstva na dulje staze. Neki mali pomak u tom smjeru ipak je registriran.

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

evo i RIVP svaka cast izvjestaj plus pet napominjem nemam RIVP imam HUPZ koji je takodjer imao jako dobar izvjestaj to je to po meni za sad od best buy


Profitne… free cash flow…

– ne interesira me prognoza ni crnilo,
– i misli pozitivno “God Bless Texas”.

– I love this game.
Pozdrav !



Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– jadna je zemlja kojoj nije turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– sunce, more, dobra zabava, dobra hrana, hladno piće, dobri deserti, i sve to začinjeno s ljubavlju zar to nije osnovni stup ekonomije.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ne znam za zemlju ali hr investitor koji je to propustio mora biti jadan. na turizmu sam napravio triplace, nikakva mjehur, ima prostora za daljnji rast. moj početni put do fym poplocan je turistickim dionicama (sada sam negdje na pola). tko je zakasnio, ima pravo da se ljuti.



građevinari

– je li vam se sviđa kako razmišlja ovaj gospon bauštelac ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ne!




Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– jadna je zemlja kojoj nije turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– sunce, more, dobra zabava, dobra hrana, hladno piće, dobri deserti, i sve to začinjeno s ljubavlju zar to nije osnovni stup ekonomije.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ne znam za zemlju ali hr investitor koji je to propustio mora biti jadan. na turizmu sam napravio triplace, nikakva mjehur, ima prostora za daljnji rast. moj početni put do fym poplocan je turistickim dionicama (sada sam negdje na pola). tko je zakasnio, ima pravo da se ljuti.
[/quote]

Jako se pazite… isto sto sada govorite su govorili za gradjevinare prije 10 godina…

Gradjevinari vertikalan rast a underlying core business stagnira.

Vrlo se lako vidi dali je nesto fundamentalno opravdano u cijeni ili ne…. ili se radi o vrlo lokaliziranom bubble-u.

Nikad niti slucajno nemojte misliti da je dosadasnji rast: realan, opravdan i najbitnije odrziv. Sve sto sada govorite je uzrok 2008.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@domach
Domace turisticke firme po trenutnim fundamentima ti djeluju skupo?




građevinari

– je li vam se sviđa kako razmišlja ovaj gospon bauštelac ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

ne!
[/quote]


@drevil
,
pa evo , budući da je odgovor “ne “, ja bih molio jedno konstruktivno objašnjenje zašto je takav odgovor , možda ima nekih stvari koje ne znam .
budući da se i meni može reći zašto sam “za ” građevinare, evo nekoliko razloga :

– prognoza Raiff. analitičara od prije nekoliko dana za građ. sektor
-konstantni rast građ. radova u zadnjih nekoliko mjeseci
– grade se turist. objekti ko gljive poslije kiše
– prognoze za radove na terit. skandinavije ( dalekovod, tehnika )
– tenderi za ceste i mostove ( viadukt )
– dotakli dno dna
to je onako zbilja ukratko , a na vama je donijeti zaključke

– i da se nadovežem na ivanu , lijep je turizam , treba uživati u njegovim blagodatima , hrani, piću , ljubavi ,stranjkinjama itd. , dolazim iz najljepšeg turist. grada na svijetu , ali hebeš zemlju kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije

pozdrav svima , a najviše bauštelcima na ovoj vrućini

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close