Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

I jedan adris koji ima sve potencijale radi to sve po meni još uvijek presporo ….
Fond za privatizaciju da i ne govorim …
Privatni kapital koji želi uči u cro turizam je još uvijek na čekanju…..
Problemi koji koče ulaganje ne rješavaju se godinama jer sistem je još uvijek isti.Radio ne radio svira ti radio
Oni koji to moraju rasćistiti uz državni posao gledaju svoj biznis …
Situacija u EU ide nam na ruku i zato imamo neki rast

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tih-nedopustivo-je-da-se-novcem-poreznih-obveznika-isplacuju-bonusi-upravi-hrvatskih-suma/908391.aspx

to je to
radio ne radio svira ti radio i koga tu briga za ulaganja njima paše da to sve ide sporo jer ortaci će to onda
ščepati za sebe kad dođe vrijeme.Tih ortaka ima na svim nivoima:http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-i-ortacki-kapitalizam–razlog-zbog-kojeg-nas-gazi-i-rumunjska/908355.aspx


@domach
Mi bi trebali napustiti more i svi početi pokretati startupe kako je onaj biser od ministra preporučio studentima?
Nema veze što nam je turistički biznis pred nosom i ima popriličan potencijal i niskorištenost još uvijek.
Meni se čini da profesionalci nekada ne vide očite stvari, toliko zakompliciraju da ne vide drvo od šume. 🙂

Ali, naravno, svatko ima svoje mišljenje i odlično je što nemamo svi isto.

Ma naravno da ne.
Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

Jedini izlaz je opet povezivanje industrija, holisticki pristup. Zdrastveni turizam, high tech turizam ili slicno.

Ovo ostalo je ucenje marketinga i nosenje vode. Super.

Dok Calico radi na rijesavanjuu pitanja smrti, Hrvatska se bavi nosenjem vode i zasecerene vode.

Ja ne znam dal sam jedini koji u tome vidi problem.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



@domach
Mi bi trebali napustiti more i svi početi pokretati startupe kako je onaj biser od ministra preporučio studentima?
Nema veze što nam je turistički biznis pred nosom i ima popriličan potencijal i niskorištenost još uvijek.
Meni se čini da profesionalci nekada ne vide očite stvari, toliko zakompliciraju da ne vide drvo od šume. 🙂

Ali, naravno, svatko ima svoje mišljenje i odlično je što nemamo svi isto.

Ma naravno da ne.
Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

Jedini izlaz je opet povezivanje industrija, holisticki pristup. Zdrastveni turizam, high tech turizam ili slicno.

Ovo ostalo je ucenje marketinga i nosenje vode. Super.

Dok Calico radi na rijesavanjuu pitanja smrti, Hrvatska se bavi nosenjem vode i zasecerene vode.

Ja ne znam dal sam jedini koji u tome vidi problem.
[/quote]

Naravno da imamo problem, ali toga nismo svjesni zbog mentaliteta.

nije to nikakav problem. činjenica je da bogate ekonomije ulažu nama nezamislive novce u istraživanje i razvoj koje-čega, a male i siromaašne kupuju tehnologiju nakon nekoliko godina. tako da će takve stvari stići do nas za desetak godina i još će se hvaliti o najnovijoj naprednoj tehnologiji. nažalost, stvari su tako posložene i svijet tako funkcionira. bogati još bogatiji, siromašni još siromašniji.


Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

– pa to je i bit poslovanja uz minimalnu pamet i minimum rada ostvariti vrhunsku zaradu.

– I love this game.
Pozdrav !


građevinari

– je li vam se sviđa kako razmišlja ovaj gospon bauštelac ???

– I love this game.
Pozdrav !



građevinari

– je li vam se sviđa kako razmišlja ovaj gospon bauštelac ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
DLKV

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– jadna je zemlja kojoj nije turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– sunce, more, dobra zabava, dobra hrana, hladno piće, dobri deserti, i sve to začinjeno s ljubavlju zar to nije osnovni stup ekonomije.

– I love this game.
Pozdrav !



građevinari

– je li vam se sviđa kako razmišlja ovaj gospon bauštelac ???

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
nemojte da vas zavara povećani broj izdanih dozvola za građenje, jer se gradi sa najnižim mogućim cijenama, samo da se održava na životu, nikakve tu zarade neće biti za građevinare, jer se rade manji objekti, velikih projekata gotovo da i nema, ako ih ima, oni znaju da mogu sada ucjeniti građevinara da im još i okoliš uredi o svom trošku, jedino tko s “kumom” posluje može zaraditi kakav mlaz lovice



Jednostavno je, know how iz turizma je minimalan.

– pa to je i bit poslovanja uz minimalnu pamet i minimum rada ostvariti vrhunsku zaradu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Marze su nikakve.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Ali jadna je zemlja kojoj je turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– jadna je zemlja kojoj nije turizam prvi i osnovni stup ekonomije.

– sunce, more, dobra zabava, dobra hrana, hladno piće, dobri deserti, i sve to začinjeno s ljubavlju zar to nije osnovni stup ekonomije.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Nije. Pogledajte Grcku, Kubu i ostale zemlje turizma.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close