Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@plavi

neces da učiš , ostani ovdje i misli sta hoces.
Tvoja teza da je dizanje kamata odlicno za market se dokazala padom od 250 bodova u mjesec dana, jedini razlog sto se market oporavio je taj sto su ECB I BOJ uveli negativne kamatne stope, a FED u silnom strahu od usporavanja ekonomije poceo trabunjati o novom QE i negativnim stopama

Znaci objesi macku o rep svoje znanje, kako je dizanje kamata bullish i odlicna stvar za realnu ekonomiju kao sto si govorio krajem 12 mjeseca. Jer da je tako fed bi vec napravio hike u ovoj godini, a ne govorio o NIRP. A tebi je valjda jasno da market jos uvijek nije napravio higher high od 5 mjeseca?

11:0 za tebe, cestitam.



@plavi

neces da učiš , ostani ovdje i misli sta hoces.
Tvoja teza da je dizanje kamata odlicno za market se dokazala padom od 250 bodova u mjesec dana, jedini razlog sto se market oporavio je taj sto su ECB I BOJ uveli negativne kamatne stope, a FED u silnom strahu od usporavanja ekonomije poceo trabunjati o novom QE i negativnim stopama

Znaci objesi macku o rep svoje znanje, kako je dizanje kamata bullish i odlicna stvar za realnu ekonomiju kao sto si govorio krajem 12 mjeseca. Jer da je tako fed bi vec napravio hike u ovoj godini, a ne govorio o NIRP. A tebi je valjda jasno da market jos uvijek nije napravio higher high od 5 mjeseca?

11:0 za tebe, cestitam.

zaglibio je na cro pa gleda drukciju sliku 🙂

ionako iz velike kade nije se nis prelilo na hr tk 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@plavi

neces da učiš , ostani ovdje i misli sta hoces.
Tvoja teza da je dizanje kamata odlicno za market se dokazala padom od 250 bodova u mjesec dana, jedini razlog sto se market oporavio je taj sto su ECB I BOJ uveli negativne kamatne stope, a FED u silnom strahu od usporavanja ekonomije poceo trabunjati o novom QE i negativnim stopama

Znaci objesi macku o rep svoje znanje, kako je dizanje kamata bullish i odlicna stvar za realnu ekonomiju kao sto si govorio krajem 12 mjeseca. Jer da je tako fed bi vec napravio hike u ovoj godini, a ne govorio o NIRP. A tebi je valjda jasno da market jos uvijek nije napravio higher high od 5 mjeseca?

11:0 za tebe, cestitam.

Nikada nisam napisao da je dizanje kamata bullish i odlična stvar, to bi bila glupost, već napravio distinkciju od minimalnog povećanja i niske kamate i visokih kamatnih stopa, to sam ti već pokušao pojasniti ali bezuspješno.
Nije 11:0 već 2:0.

I dozvoljeno je ljutiti se, ne zamjeram.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Evo mi i invertera, dok se odmoderira, ako mu kojim slučajem prođe post, uh, kako prate naš forum iako trguju vani.. trebalo im je 10 minuta :). Očekujem grafčinu da se smrznem ..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]




@plavi

neces da učiš , ostani ovdje i misli sta hoces.
Tvoja teza da je dizanje kamata odlicno za market se dokazala padom od 250 bodova u mjesec dana, jedini razlog sto se market oporavio je taj sto su ECB I BOJ uveli negativne kamatne stope, a FED u silnom strahu od usporavanja ekonomije poceo trabunjati o novom QE i negativnim stopama

Znaci objesi macku o rep svoje znanje, kako je dizanje kamata bullish i odlicna stvar za realnu ekonomiju kao sto si govorio krajem 12 mjeseca. Jer da je tako fed bi vec napravio hike u ovoj godini, a ne govorio o NIRP. A tebi je valjda jasno da market jos uvijek nije napravio higher high od 5 mjeseca?

11:0 za tebe, cestitam.

Nikada nisam napisao da je dizanje kamata bullish i odlična stvar, to bi bila glupost, već napravio distinkciju od minimalnog povećanja i niske kamate i visokih kamatnih stopa, to sam ti već pokušao pojasniti ali bezuspješno.
Nije 11:0 već 2:0.

I dozvoljeno je ljutiti se, ne zamjeram.

lp
[/quote]

Misliš da se wiseguy ljuti?! Ali on tako dobro barata kraticama(ECB,QE,BOJ,FED,Nirp itd)…forumaška zajednica na aparatima

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

@ lanica

Nemoj molim Te dolijevati ulje na vatru, kratice slažem se mogu djelovati zbunjujuće , ali baš da će netko na aparate nadam se neće, a i sa kraticama mi je puno bolji inverter on je tu doktor, slažeš se ?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


@ lanica

Nemoj molim Te dolijevati ulje na vatru, kratice slažem se mogu djelovati zbunjujuće , ali baš da će netko na aparate nadam se neće, a i sa kraticama mi je puno bolji inverter on je tu doktor, slažeš se ?

lp

lol, jesi li se popricao sam sa sobom=? 🙂



@ lanica

Nemoj molim Te dolijevati ulje na vatru, kratice slažem se mogu djelovati zbunjujuće , ali baš da će netko na aparate nadam se neće, a i sa kraticama mi je puno bolji inverter on je tu doktor, slažeš se ?

lp

lol, jesi li se popricao sam sa sobom=? 🙂

[/quote]

Nisam, opet ti je tehnička dala pogrešan zaključak, jesam ti rekao da tehnička ništa ne valja ..
3:0 za mene 🙂

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Pogledajte samo sta je todoric napravio dionicarima belja i vupika

Vjerovatno je Agrokor u “govnima” do guše. Ubija ih konkurencija i kamate. Moraju negdje preliti gubitke a ove dvije dionice su kao stvorene za “prelijevanje” toksičnog otpada.

Pa nije Zg burza samo belje i Vupik , ne znam čemu ovakvo negativno razmišljanje !?
[/quote]


no meni se ne da trgovati ispod 100 000kn. I na koliko dionica dnevno prolazi ta suma?

– i bogati plaču !

– I love this game.
Pozdrav !

Belje je jos jedina dionica koja mi nije krenula. Je li vrijeme i za nju?

gdje nam je lopina. nema ga nešto. čeka. kako stoji portfelj lopina? jel ova godina bolja od prošle?

New Report

Close