Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dobro da vam se i mjenjaju postoci na ovakvom marketu 🙂

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Portfelj zavrsio tjedan na 1% ovogodisnjeg plusa,…

Do kraja dana mogao bih opet u minus, rekao bi legendarni lik “Just when I thought I was out…they pull me back in.”, iako jos mi je jaca Silova imitacija u Sopranosima od Pacinovog originala.


U SAD +18% od početka godine.

– u RH +10.29% od početka godine, MojeDionice, naj portfelj.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.admiralmarkets.com.hr/education/financial-seminars

Koga zanima.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

@drevil

evo taman citam od cega se sastoji Berkshire pa nasao ovu recenicu: Warren Buffett’s preferred method for evaluating the attractiveness of investments and businesses is intrinsic value, which represents the sum of all of discounted cash flows that can be taken out of a business during its remaining life. Njega jos zanima P/B. Samo ne radi se o P/B-u koji se ovdje vrti

http://finance.yahoo.com/news/berkshire-hathaway–a-quick-guide-to-warren-buffett-s–350-billion-empire-121832459.html


Njega jos zanima P/B.

– kada vas zanima, to vam je omjer trenutne tržišne cijene i vrijednosti kapitala po dionici.

– I love this game.
Pozdrav !

Hvala Ivanice. Genijalno mi je kako piše u tekstu da mu osiguravatelj GEICO nije ove godine dobro zaradio jer je nafta jeftinija, pa ljudi više voze, pa ima više nesreći koje se moraju isplatiti. Kako je sve povezano to je strašno. Na šta sve moraš misliti kad kupuješ neku dionicu! Neki. Neki ne misle uopće



@drevil

evo taman citam od cega se sastoji Berkshire pa nasao ovu recenicu: Warren Buffett's preferred method for evaluating the attractiveness of investments and businesses is intrinsic value, which represents the sum of all of discounted cash flows that can be taken out of a business during its remaining life. Njega jos zanima P/B. Samo ne radi se o P/B-u koji se ovdje vrti

http://finance.yahoo.com/news/berkshire-hathaway–a-quick-guide-to-warren-buffett-s–350-billion-empire-121832459.html

A jesi se uhvatio mene, Buffetta i dcfa, Charlie Munger kaže”“Warren talks about these discounted cash flows. I’ve never seen him do one.”. Čak i da koristi u doslovnom obliku, u što čisto sumnjam, nitko ne treba umišljati da će njegovo pogađanje budućnosti biti uspješno kao Buffettovo. U praksi potpuno isti rezultat imaju izjave “nije moguće predvidjeti budućnost” i “običnim smrtnicima nije moguće predvidjeti budućnost”.


Do kraja dana mogao bih opet u minus, rekao bi legendarni lik “Just when I thought I was out…they pull me back in.”, iako jos mi je jaca Silova imitacija u Sopranosima od Pacinovog originala.

ne znam kako vi, ali ja zelenim u portfelju ovih dana svaki dan i uglavnom samaram crobex, je li krenulo ili ce pull me back in?



Do kraja dana mogao bih opet u minus, rekao bi legendarni lik “Just when I thought I was out…they pull me back in.”, iako jos mi je jaca Silova imitacija u Sopranosima od Pacinovog originala.

ne znam kako vi, ali ja zelenim u portfelju ovih dana svaki dan i uglavnom samaram crobex, je li krenulo ili ce pull me back in?
[/quote]

Crobex uglavnom zeleno , uz pokoji crveni dan , za sada . Generalno , kako sada stvari stoje , lagano i kontinuirano prema gore .

Od početka godine u USA : Interactive Brokers 2016-04-19 Return 31.10%

"Only dead fish swim with the stream"

Jel to poceo sell in may? Moje sve osim ddjh u crvenom.

Lojtra, 20.04.2016. u 14:44

New Report

Close