Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valamar bi sa imperijal rab stvorio otočnu destinaciju koja bi se dobro uklopila u portfelj ali trakavici zvanoj
imperijal nema kraja



@lopina

eee moj kolega gori si nego što sam mislio.

Ne trebate me žaliti.U dvije godine sam virtualno zaradio 375%.Virtalna imovina je bila i tada a i sada
pa je to ustvari realni relativni rast.Dividenda SLPF i uskoro QUNE će mi povećati likvidnu imovinu,ali vrlo brzo će to završiti u nelikvidušama.To je moja unosna strategija ulaganja koju ne mjenjam..
Ali postoji i jedan drugi veliki porfelj od cca 1,7 mil kn kojim am počeo upravljati i tu ulazim samo u likvidne dionice.Ali i tu mi lagano tonu lađe jet TNPL se delistira.Odlučio sam dokupiti i čekati skvizanje.
THNK i DLKV se ne drže dobro Badel stagnira.SNBA klizi u poseban režim.ZABA lagano izlazim i
dokupljujem i ponešto trejdam u SUNH i ATPL …ide odlično.
Većina dionica koje imam su u poprfelju od 31.12.2015.i kao takve su neoporezive.Čekam da neka povuće,a to je u mom porfelju minmalno 100% NEOPOREZIVO po dioinici.Naravno da može biti
i gubitak od 100% kao npr u ELPR i HEFA.Ali to je strategija ulaganja rizičnog kapitala.
Imam novu ideju,Postajem trogodišnji investitor i nastojim formirati porfelj koji bi u trogodišnjem
razdoblju trebao donijeti barem 100% neoporezive dobiti.Recimo da su mi interesantni:OPTE,ADPL,
SNBA,PDBA,.CHAG.Za sada imam nešto malo SNBA i OPTE ,htio bih još dokupiti,

Sve manje meda i mlijeka dolazi za moju trpezu,naravno kratkoročno..Ali poslije plime dolazi oseka,pa opet plima.Očekujem plimni val,ponovno!!!!!

Best buy – adrs-p , lkpc i još jedna al vam ne smijem reć;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

da pogodim, vdkt?

On je bio best buy na 200. Nije on loš, al nije baš best

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

onda sunh

Nisam još počeo tu kupovat, pa ne želim si radit medvjeđu uslugu. Preslagujem portfelj, pa kad se oslobodi neki kapital, ako stignem kupit na vrijeme, rado podijelim;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


Danas prvi dan zavrsio u ovogodisnjem plusu, 0,4% nakon 3 mjeseca ovogodisnjeg rada burze.

Informanka.

– i kod mene potpuno isto, prvi ovogodišnji plus.
– tjedan sam zaključila s +0.24%.
– zanimljivo mi je to što mi se portfelj bitno razlikuje od portfelja gospona Drevila, a rade potpuno isto.

– očito je kako su se cijene dionica podigle pri kraju prošle godine zbog mogućnosti bezporezne prodaje kupljenih dionica.
– u ovoj godini zbog poreza opada interes za kupnju dionica.
– ali zahvaljujući fondovskoj industriji te cijene su se malo podigle ali sveukupno radi se o nikakvu rastu.
– ovo proljeće zbog dividendi će još nešto biti i zanimljive dividendne dionice.
– ovo ljeto očekujem nikakav promet na ovoj burzi.
– ipak ovaj porez radi svoje, burza se upropaštava isto kao i ova država svakim danom sve više i više u svakom pogledu.
– jedini spas tu vidim u što skorijem bankrotu ove države.

– I love this game.
Pozdrav !



Danas prvi dan zavrsio u ovogodisnjem plusu, 0,4% nakon 3 mjeseca ovogodisnjeg rada burze.

Informanka.
– i kod mene potpuno isto, prvi ovogodišnji plus.
– tjedan sam zaključila s +0.24%.
– zanimljivo mi je to što mi se portfelj bitno razlikuje od portfelja gospona Drevila, a rade potpuno isto.

– očito je kako su se cijene dionica podigle pri kraju prošle godine zbog mogućnosti bezporezne prodaje kupljenih dionica.
– u ovoj godini zbog poreza opada interes za kupnju dionica.
– ali zahvaljujući fondovskoj industriji te cijene su se malo podigle ali sveukupno radi se o nikakvu rastu.
– ovo proljeće zbog dividendi će još nešto biti i zanimljive dividendne dionice.
– ovo ljeto očekujem nikakav promet na ovoj burzi.
– ipak ovaj porez radi svoje, burza se upropaštava isto kao i ova država svakim danom sve više i više u svakom pogledu.
– jedini spas tu vidim u što skorijem bankrotu ove države.
– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Portfelj zavrsio tjedan na 1% ovogodisnjeg plusa, rekao bih da ako ne bude nekakvih posebno losih vijesti zse ide prema svom proljetnom vrhu, rast crobexa lagano ubrzao, takodjer kupnja na dionicama ojacala, izgleda cak ni nizak promet, a on ima trend pada od nove godine, ne smeta.

Istina sve ovo nije tako bitno, vaznije je to sto su firme obavile prvu 1/4 posla u ovoj godini, pa je bitno koliko uspjesno i sto ce biti u q1 izvjescima.

Hahahahahaha 🙂
Ja sam sa zavrsetkom ovog tjedna, u plusu ravno 420kn 🙂

Ali sve u svemu, imam velika ocekivanja od ove godine…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

u plusu 0.67 % , cekam dividende 🙂

Moj HR “portfelj”,tj ADRS 🙂 kupljen prošle godine prije i poslije dividende u plusu 2.51%

U SAD +18% od početka godine.

"Only dead fish swim with the stream"

New Report

Close