Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ drevil

Ra razliku od zadnji put, malo smo se sada razišli oko tablica 🙂

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Bolje da raste nego pada.

12 tisuća kuna odlučuje u kojem će smjeru Crobex. Hi, hi!
[/quote] dok god budes pratio crobi ..palit ces novce

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

crobi je po meni besmisleno pratit, pa ni doktor u bolnici ne mjeri temperaturu svakom pacijentu i onda to dijeli sa brojem pacijenata da bi dobio koliko tko ima temp 🙂

kako ovo ide danas, ja sam na rubu da ovu godinu okrenem u plus. s cim se ja ove godine veselim, jadno.

Dobro ti ide, ja ću biti sretan ako ovu godinu uopće završim s plusom. Za sada sam zaglavljen na -4.5% bez neke nade da ću išta uskoro popraviti. Najgora godina za mene od 2008.


kako ovo ide danas, ja sam na rubu da ovu godinu okrenem u plus. s cim se ja ove godine veselim, jadno.

ja sam u debelom plusu ove godine.
današnji dan je donio pravo zelenilo.
no, sutra bi se moglo to ipak lagano okrenut u crveno, ali ništa strašno..

nakon proslogodisnjih 30% zarade, ove godine sam na -31% zahvaljujuci DLKV.

dvije godine na burzi, ukupno kupljeno dionica za 765.501,82. ukupan profit blizu nule. ali moram biti zadovoljan s obzirom na trziste i iskustvo koje sam skupio. treca godina, treca sreca 🙂

Vidim da se kvaliteta foruma dosta popravlja. Do nedavno su minimalni dobici na tjednoj razini bili oko 60%, a sad vidim da ljudi čak i priznaju da su u nekom gubitku. Sve pohvale.

@ plopro_wnb

Dvije godine.. Ne bi htio pametovati i biti bahat, već čisto dobronamjerno.. Onda ste mogli malo i poslušati druge oko tog Dalekovoda i razmotriti činjenice koje vam se iznose..
Zato ste i podpali pod Belief bias: An effect where someone’s evaluation of the logical strength of an argument is biased by the believability of the conclusion.

Tko nije objektivan i smokritičan s ovim stvarima teško može biti dobar investitor
Vaš link …

I svakako neke teme od legendarnog Presvetlog malo prolistati

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

@ValueWalk
definitivno sam samokritican. znam da sam pogrijesio. posebno sto se diverzifikacije portfelja tice. ali jos uvijek vjerujem u svoju investiciju tako da ostajem u poziciji pa cemo vidjet do kraja godine sto ce biti. ko bi rekao, pronasao sam i strpljenje tokom dvije godine. mozda idem u skroz krivom smijeru. ako je tako, neka tako bude, iskustvo vise u zivotu.

Samo pazite da si kao strpljenje ne protumačite neplanirani ulazak u dugoročnu poziciju. Bude se nešto zaradilo na brzinu a na kraju postaneš dugoročan i tiješiš se “ma bude to jednom naraslo”, neću sad gubitke realizirate.
Ali dobro, svi su tu lekciju prošli

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Eto nam danas dvije zanimljive vijesti na ZSE tvrtke otkupljuju vlastite dionice.
ATRG kupuje 11 000 komada vlastitih dionica.
Adris kupuje 339 205 komada vlastitih dionica i to P-A seriju, zanimljivo. Do gotovo 130,5 milijuna HRK !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close