Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT..nasigurnije ulaganje na ZSE…

Hrvatska ima problem Japanske drzave bez Japanske ekonomije – najgore od oba svijeta.

1. Nema rast populacije koji je nuzan za odrzivi rast ekonomije (nema novih kupaca, nema nove radne snage, nema koga da financira trenutnu i buducu starost)

2. Vrlo je mala i nesigurna zemlja. Da je Hrvatska kompanije, bila bi nevelika kompanija u svijetu. To treba uzeti u obzir.

3. G-T=(S-I) – (X-M) –> vidimo da je lijeva strana (deficit budgeta) financiran desnom stranom – stednjom i izvozom. Ako su pak stednja i izvoz u funkciji rasta GDP-a koji je u funkciji rasta osobne potrosnje koja je u funkciji rasta osobnog dohotka – osobni dohodak (kao treci korijen problema) moze rasti samo smanjivanjem poreza.

Ne vidim tu rijesenje.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Vanjski indeksi se više uopće ne odbijaju.
To je najava novog BEAR marketa vani,
a siguran sam da i Crobi neće rasti dok vani
sve pada.
Čuvajte novce ljudi!

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Best buy ?
CiJesam li Vam rekao :Ne ulažite u mrak već ulažite u zlato.jena zlata na svjetskom je tržištu od početka siječnja porasla za gotovo četiri posto, i to nasuprot većini burzovnih indeksa diljem svijeta koji su doživjeli pravi debakl. Mnogi analitičari pribojavaju se kako bi potonuće vrijednosti dionica na svjetskim burzama mogao biti znak nadolazeće globalne gospodarske krize.

U Hrvatskoj pojačana potražnja za investicijskim zlatom


Jesam li Vam rekao :

Ne ulažite u mrak već ulažite u zlato.

Cjena zlata na svjetskom je tržištu od početka siječnja porasla za +11 %.

.

Nope… samo veca volatilnost… trzista se mijenjaju iz jednosmjernih u vise asset klasa u zapravo nedefiniran smjer (nema vise ogromnih simultanih rijeka kapitala) + novac se vraca u matice (zapadni svijet)… Kina maturira… ne vidim recesiju samo volatilnost zbog preobrazaja…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


novac se vraca u matice (zapadni svijet)…. ne vidim recesiju samo volatilnost zbog preobrazaja…

Da, kapital se povlači i nastavit će se povlačiti.
Moja poanta je da će isto pratiti Crobex i da ne vidim dno prije nego Crobi
ode sa trenutnih 1600 na ispod 1000.
Grand finale, još fali samo shorting, zadnje izuvanje cipela građanima.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Best buy ?
CiJesam li Vam rekao :Ne ulažite u mrak već ulažite u zlato.jena zlata na svjetskom je tržištu od početka siječnja porasla za gotovo četiri posto, i to nasuprot većini burzovnih indeksa diljem svijeta koji su doživjeli pravi debakl. Mnogi analitičari pribojavaju se kako bi potonuće vrijednosti dionica na svjetskim burzama mogao biti znak nadolazeće globalne gospodarske krize.

U Hrvatskoj pojačana potražnja za investicijskim zlatom


Jesam li Vam rekao :

Ne ulažite u mrak već ulažite u zlato.

Cjena zlata na svjetskom je tržištu od početka siječnja porasla za +11 %.
[/quote]

I ti vjeruješ onom katastrofičaru Periću sa Dnevno.hr , i njihovim plaćenim člancima kojim reklamiraju kupnju zlata !? Ozbiljno , nema šta.



novac se vraca u matice (zapadni svijet)…. ne vidim recesiju samo volatilnost zbog preobrazaja…

Da, kapital se povlači i nastavit će se povlačiti.
Moja poanta je da će isto pratiti Crobex i da ne vidim dno prije nego Crobi
ode sa trenutnih 1600 na ispod 1000.
Grand finale, još fali samo shorting, zadnje izuvanje cipela građanima.
[/quote]

Oćeš se okladit na ovo kad si tako siguran ?

Na nasoj burzi je sve moguce…tako da se ne bih kladio ni protiv crobexa na 1000. Ali…koliko ja vidim, unatoc rastu/padu crobexa, dobre firme imaju rast cijena dionica. Da do pada moze doci, tu se slazem…ali da ce doci na razine ispod 2009. u to jako ne vjerujem. Ne vjerujem da ce rivp vrijediti opet 2 kn

A za ove koji znaju kada ce doci kriza…podsjetio bi ih da sad imaju priliku za bogacenje, jer znaju sta ce biti sutra

ja cu se kladit. u somu eura. samo ne znam dal ću na to morat platit porez, pa me strah. Tj. onaj koji pobjedi. Nazvati ću FINU u pon pa ćemo dogovoriti uvjete

alias naucio sto znaci PE pa maltretira cijeli forum. ..

b.b. cash ra . .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close