Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovaj hasenfefer mi zvuči kao onaj budd koji je zazivao skladištenje oružja i namirnica u zemunicama taman pred oporavak svjetskih tržišta i neviđenog bulla. Popijte vino, opustite se. Ili višak negativne energije doista utrošite u iskapanje zemunice možda vam bude malo bolje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@ po asku bidu

Za Nekoga tko ima avatar japanskih kamikaza, jako ste optimistični.

Tako je, sjednite u fotelju i otvorite šampanjac.

Vani će dionice sigurno biti u bullu, kako je i Japan pobijedio u II. svjetskom ratu.

Uostalom Vi govorite o ponašanju dionica vani, a ja u Hrvatskoj.

Pa zadnjih 4 godine imate BULL vani, a kako je to utjecalo na hrvatsku burzu?

Tako da se ostavite BULLshita i dionica, a bolje si kupite neku kučicu i vrt, gdje će te gnojiti vrt domaćim kompostom.

U Hrvatskoj će Vam trebati vlastiti vrt, da uzgojite hranu i preživite. A i ekološki je.

Na nekoj dobroj terapiji si.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Vrijeme koje slijedi donijet će još veće padove.
Stoga bar 60% budite u cashu jer slijede potopi na mnogima.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Možeš isto pogledati restorane čije cijene dionica ful rastu kad nafta pada jer ljudi mogu više trošiti za drugo.

Ma koji je to restoran dioničko društvo? Kolega trabunjate kao i obično bezveze.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Ma koji je to restoran dioničko društvo?

Niste nikada čuli za McDonald’s? Dalje Burger King, Chipotle, Popeye’s, Wendy’s, Papa John’s, Yum Brands (Pizza Hut, Taco Bell, KFC)…

Svi pokazatelji upucuju na oporavak pocevsi od rasta BDP-a, izvoza, industrijske proizvodnje, osobne potrosnje, prodaje novih vozila a od neki dan i rast gradevinskih radova.


Svi pokazatelji upucuju na oporavak pocevsi od rasta BDP-a, izvoza, industrijske proizvodnje, osobne potrosnje, prodaje novih vozila a od neki dan i rast gradevinskih radova.

Svi my ass. Zaposlenost raste raste – samo s negativnim predznakom. Još kad nas odluka FEDa dostigne malo dugoročnije bit će lijepo. Jedina nada je da nekim čudom ovi mostaši nešto prisile napraviti duopoliste, a svi znamo kolika je šansa za to.



Ma koji je to restoran dioničko društvo?

Niste nikada čuli za McDonald's? Dalje Burger King, Chipotle, Popeye's, Wendy's, Papa John's, Yum Brands (Pizza Hut, Taco Bell, KFC)…
[/quote]
Kakve to veze ima sa našom burzom? Pričam o našoj burzi.
Ameri žderu kao i Njemci svaki dan u restoranu i to se zna.
Naši restorani pogotovo u Splitu oderu vas i onda se čude
kako nema gostiju svaki dan.
Da stave umjerene cijene, tipa 20% marže mogu biti puni svaki
dan. Al njima je lakše raditi subotom i nedjeljom,a ostale
dane zjevačiti.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

..HT..otkad san sve prebaio u HT mirno spavam…pa tko to meže platit??6-7% dividende i ja zadovljan….


Na nekoj dobroj terapiji si.

Ja sam na terapiji?

Ja gledam da ulažem u tehnologije koje nam jamče putovanje u Svemir, a Vi ste kao lik iz partizanskih filmova još na zemunicama. Što ne znači da Hrvatima uskoro neće opet trebati.

A što sam krivo rekao? Da li je HDZ došao na vlast? Je.

To je za mene znak da izvadim svu lovu iz Hrvatske i stavim je u Njemačke i Švicarske banke.
To ne znači da vani neću ulagati i u dionice, ali u hrvatske dionice nikad više.

U Hrvatskoj je najveći problem što nema zaštite privatnog vlasništva i svatko Vam može uzeti Vaše privatno vlasništvo.

Navesti ću vam jedan primjer.
U Zagrebu, moja je obitelj imala dosta veliku količinu zemlje, jer se bavila poljoprivredom i opskrbljivala povrćem trešnjevački plan.

Tu zemlju imamo u posjedu od majke Terezije.

Nisu nam je uzeli austrijanci, kraljevina SHS, Nijemci, partizani, komunisti.

Ali 2.012. godine iz gruntovnih knjiga su nestali moji roditelji kao vlasnici.

PUF. Iz čistog mira.

HDZ i Bandić su tada bili na vlasti.

I zašto bi sada ljudi i stranci ulagali u Hrvatsku.
Da li imamo pravosuđe koje štite privatno vlasništvo i malog čovjeka?
Nemamo.

Zato ljudi i ne žele ulagati u Hrvatsku.

Evo svi njemački mediji javljaju da vlada kaos u Hrvatskoj, a da nijedna stranka nije sposobna da se dogovori sama sa sobom.

Ja se nadam da neće do toga doći, ali kada Vam dvije bombe pukneju na Jadranu pogodite koliko ćemo imati turista.

A sada kako je došao HDZ na vlast očekujem bodljikavu žicu i vojsku na granicama Hrvatske.

Energetsku neovisnost smo izgubili, a novčanu nisam siguran da smo ikada je smjeli imati.

Pa kad nas naši “prijatelji kreditori” stisnu, vidjeti će te kako smo neovisni.

Pitajte IVANU 7 ako dođe do bankrota Hrvatske, kako će se cijene dionica ponašati.

Ma moći će te ih kupiti u pola cijene (o toj sam kupovini govorio.

Novaca više nema, od reformi NIŠTA.

To će prouzrokovati socijalne nemire i štrajkove radnika i seljaka.

Građani, radnici će izaći na ulice i tražiti novce.

KAOS.

Ja znam da Vi niste (kao ni ja u Hrvatskoj), pa nismo s time opterećeni.
Ja sam se pomirio da s 40 godina me Hrvatska ne treba.

Ali da, Hrvatima će trebati JAKA terapija kada HDZ završi s Hrvatskom.

Pardon, MOST.

Jedino što je MOST pokazao, kako treba potpuno posvaditi i razjediniti Hrvate.

To im je u potpunosti uspjelo.

U nestabilnoj i pravno neuređenoj državi nema ulagača, niti će ih biti.


?6-7% dividende i ja zadovljan….
za to nema garancije.sve manje i manje..
cekamo nove IPO i jeftinije kreditiranje banaka..

“igraci” su PUNI . pa cak i ja 😉

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close