Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Znači u ponedjeljak ćemo znat da li ćemo bankrotirat u 2016??

Bit ce rezova i to je apsolutno dobra vijest. Čeka se formiranje vlade.
Uskoro moguć rally do 4.mjeseca.
[/quote]

Ja sam se malo šalio sa tim pitanjem, jako je dobro da ni jedna ni druga stranka nisu dobila većinu, i da postoji jedna nova stranka, nadam se manje licemjerna jer meni je osobno dosta tog našeg licemjerja tapšanja po ramenima i onda nož u leđa, svima nama bi trebala bit korist i za burzu, za bolji život za sve građane HR da se provedu reforme, da počnu i uhljebi nešto radit i u vladi a i bogami u lokalnoj samoupravi.

GROBEX je postao krajnje umrtvljen, već neko vrijeme nemamo reakcija na neke izvenredne vijesti, sadimamo prvi puta situaciju da se ni na dobra izvješća više ne reagira i najnovija stvar nema reakcije ni na 15 pisma namjere za kupnju hotela… mislim da je grobi postao krajnje perfidan i nemoguć i da nam nema spasa. Iskreno ovo ide kvragu. Nikad gore a sve gore i gore 🙂

使用を信頼し、あなた自身の能力の

bid/ask
opet me iznenađuješ. tjedan dana uoči objave rezultata, cijene papira su rasle u očekivanju dobrih brojki. a sad nakon objave, se malo korigiraju.
pročitaj objavu na zse, pa se nećeš čuditi zašto nema reakcije na 15+10 pisama namjere. tek sad će nadležno tijelo formirati početnu cijenu i ostale uvjete!

Samo kažem da imamo nešto novo unazad 6 mjeseci, treba se prilagoditi na lošije a definitivno je sve lošije i ne vidim na horizontu nešto što bi moglo trgnuti ovu burzu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Može jedino ako političari prestanu mahat zastavama i pričat o lažnom domoljublju i počnu radit 24H, Božo Petrov je odličan primjer.

Dax potencijalna prilika za kupnju certifikata.
Target 10988 (retrace od prošlog pada).

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Stvarno mi nije jasno da moderatori dopuštaju likovni rad ovdje na temi best buy.
Tko voli crtati i gatati neka ide na temu tehnička analiza, ovako forum postaje neozbiljan.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Stvarno mi nije jasno da moderatori dopuštaju likovni rad ovdje na temi best buy.
Tko voli crtati i gatati neka ide na temu tehnička analiza, ovako forum postaje neozbiljan.

lp


Slažem se. Ovako postaje smijurija. Mogli su tako i vidovitog Milana da im reče di će cijena…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Tko voli crtati i gatati neka ide na temu tehnička analiza, ovako forum postaje neozbiljan.

– gospon Plavi,
– ma neka piše ili crta,
– zašto ne zaraditi i na derivatima i indexima.
– ja sam protiv cenzure na ovoj temi osim ako se ne radi o očitom drukanju.

– I love this game.
Pozdrav !


Mogli su tako i vidovitog Milana da im reče di će cijena…

– i vi gospon Krešo protiv TA, zašto ???

– za dobro ilitiga pametno investiranje potrebno je poznavati FA i TA analizu.
– e sada je li ili nije TA vračanje, vidovitost…
– nisam ni ja u to vjerovala dok nisam od vidovitog Vlada007 puno toga naučila,
– na tu temu sam pročitala i više knjiga, neke naučila i napamet kako to ide.
– nemojte biti protiv znanja.
– na žalost gospon Vlad007 je bankrotirao jer je koristio samo TA.
– TA pogađa barem preko 51% ono sigurno, ako nije crno onda je bijelo, ali ta analiza je pouzdana cca 70%.
– meni je ta analiza pomoćno sredstvo, ipak ono glavno mi je FA.

– I love this game.
Pozdrav !


Znači u ponedjeljak ćemo znat da li ćemo bankrotirat u 2016??

– evo došao taj ponedjeljak, pa danas četvrtak, a mi još uvijek kao guske u magli.
– nadala sam se puno boljim ekonomskim rješenjima.
– ne sviđa mi se inflacija, devalvacija, dodatni porezi na nekretnine…
– mislila sam kako je riješenje u rezanju uhljeba, zatvaranju agencija, ne plaćanju HRT, HGK i još 500 drugih izmišljenih nameta.
– nije mi jasno kako oni misle smanjiti PDV, smanjiti namete na plaču.
– već sam pisala na nekoj temi, svaki uposleni u realnom sektoru mora izdvojiti svaki mjesec 1.000kn samo za platiti mjesečnu kta. RH.
– sviđa mi se ovaj Most, za njega sam i glasala, o.k. im je sve ostalo osim ekonomije, a ekonomija je ono glavo, ono bitno, jer bez ekonomije nemate ništa.
– ja se barem nadam kako ću dobiti koji poslić jer i “Mostove treba farbati”.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana sve si pogodila.
Mislim da most vise trubi o reformama nego zna o ekonomiji.
Kako su spasili par gradova?
Mal je budžet pa je bilo dovoljno staviti uposlenima minimalac.
Činjenica jest da plaće u državnoj službi treba smanjiti 30-40%.
Ja već odavno plaćam porez na nekretnine, cca 1400kn godišnje.
To povisiti u ovakvim ekonomskim uvjetima je pronašaj.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close