Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali svakako je tema pogođena..ATGR se može nazvati best buy dionicom

stečajuše su zakon, kupuj dok ima



Slažem se @Ivana7.. Belje ne dirati ni štapom, kao ni brodare, a bome ni građevinare, izuzev možda Dalekovoda i Viadukta, to bi trebalo malo dublje proanalizirati..

– imam jako malo toga DLKV, ali to nije klasični građevinar.
– tu ga cipelare na 15kn iako sam očekivala dosta više od te dionice.
– pri kraju sam s kešom te će na tome DLKV najvjerojatnije biti stop-loss.

– treba mi keš jer svakodnevno malo ubodem jednu zlatnu dionicu koja će mi udvostručiti portfelj.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]Ta zlatna dionica je jdgt-r-a.Lijepo sam vam ukazao na nju početkom godine ,mogli ste proći dosta povoljnije.lp



Je li to ATGR koji se digao 120-150% pa pao 10-20% Ivana7

Kakve su to gluposti? Cijena dionice ATGR u javnoj ponudi (11/2007.) bila je 935 kn – podsjećam one kratkog pamćenja.
[/quote]

– na dionicama se uvijek može zaraditi, evo np.
– ove zime sam izišla iz jedne dionice u kojoj sam bila u TOP10 s zaradom (1g.) cca 120-150%, ne znam točno jer sam dokupljivala-prodavala-dividenda.
– danas je ta dionica simbolićno zastupljena u mojem portfelju, ali je i pala 10-20% od cijene po kojoj sam je prodavala.

Radi se o zaradi od 1 godine a ne o javnoj ponudi.




Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]
ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.
[/quote]

Tko me poslušao već je 16% u plusu.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?


Ivana što kažaš ima li potencijala portfelj koji sadrži lrh,rivp, adrs, atln, plag?

– u ponedjeljak ću znati sigurni odgovor po pitanju ovoga portfelja.
– od tih dionica imam i ja neke u portfelju.

– u tom portfelju nije dobro jer je svih 5 dionica okrenuto ka turizmu neke 40% a većina 100%.
– jučer sam na ovoj temi pisala što će se kod nas dogoditi s Best Bay-om kroz više postova, ali su ih prebacili na neku važniju temu koja je puno čitanija od ove teme.

– ne volim se ponavljati, ali ono najkraće.
– ako odemo u bakrot, a za to imamo sve uvijete, svi ti vaši turisti neće puno vrijediti a i neće puno zarađivati.
– kako to ide, imate np. Grčka, Tunis, Turska…

– nije mi svejedno što će biti,
– taj turizam je kod mene biznis No.1.
– u slučaju bankrota HR ja neću bankrotirati kao ni moj hotel, ja sam disperzirala investicije.
– i ne moram nužno raditi 2g. imati ću za živjeti.
– pa i sada bi mogla imati goste ali za jeftinu lovu ne želim raditi.
– ali što će biti s LRH, RIVP, ATLN, PLAG kojima je turizam jedina i osnovna djelatnost, to morate procijeniti sami.

– I love this game.
Pozdrav !





Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]
ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.
[/quote]

Tko me poslušao već je 16% u plusu.
[/quote]

prvo skoci, pa reci hop, spx ispao iz kanala, dollar index vrh u zadnja 3 mjeseca, strong job report 271 k , fed dize u 12, wall street panicari, euro pada dax ode up, ali ce od slijedeceg tjedna i on za spx-om.

Slažem se da je rizik tu. Ali nekako idem na to da taj bankrot se ne bi trebao dogoditi prije bar kraja slijedeće sezone, a do tada očekujem rast tih dionica od 20-30% a možda i više ako se dogodi kakvo preuzimanje. A tada bih se presložio za bankrotnu situaciju ako do tada ne bih vidio da nova vlada nešto radi dobro.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table






Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]
ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.
[/quote]

Tko me poslušao već je 16% u plusu.
[/quote]

prvo skoci, pa reci hop, spx ispao iz kanala, dollar index vrh u zadnja 3 mjeseca, strong job report 271 k , fed dize u 12, wall street panicari, euro pada dax ode up, ali ce od slijedeceg tjedna i on za spx-om.

[/quote]
Pa kolega zar 16% nije dovoljno za 2 dana i sell? Ne gadjam long trend već prilike za 5-10%. Ako pogledate graf i moj naputak tko je pratio mogao je u dan ipo unovčiti 15%.
A da će Dax up to vjerujem.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Znači u ponedjeljak ćemo znat da li ćemo bankrotirat u 2016??







Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]
ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.
[/quote]

Tko me poslušao već je 16% u plusu.
[/quote]

prvo skoci, pa reci hop, spx ispao iz kanala, dollar index vrh u zadnja 3 mjeseca, strong job report 271 k , fed dize u 12, wall street panicari, euro pada dax ode up, ali ce od slijedeceg tjedna i on za spx-om.

[/quote]
Pa kolega zar 16% nije dovoljno za 2 dana i sell? Ne gadjam long trend već prilike za 5-10%. Ako pogledate graf i moj naputak tko je pratio mogao je u dan ipo unovčiti 15%.
A da će Dax up to vjerujem.
[/quote]
Nijemci su radišni i mudri ljudi. Njihovo gospodarstvo će čak i iz ove izbjegličke krize izvući debelu korist, koliko god se to u početku činilo kao teret. Na kraju krajeva i kršćanski je rečeno: “Tko obilato daje, obilato će i primiti”. Dakle Dax može samo u jednom smjeru, potražnja za robom i proizvodima može porasti samo ako ima tko da to troši, uvijek se nađe netko tko će sve to i platiti. Zato u Hrvatskoj i jest jedan od najvećih problema odljev stanovništva, smanjenje potražnje i za najosnovnije potrebe. Kada ostanete bez stanovnika više nema života, on zamire, nema tko da konzumira i naručuje Vašu robu bez obzira čime se bavili. U takvim uslovima smanjenja življa počinju propadati čak i pekare, a da ne pričam o nekim luksuznijim robama i uslugama.


Znači u ponedjeljak ćemo znat da li ćemo bankrotirat u 2016??

Bit ce rezova i to je apsolutno dobra vijest. Čeka se formiranje vlade.
Uskoro moguć rally do 4.mjeseca.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close