Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se @Ivana7.. Belje ne dirati ni štapom, kao ni brodare, a bome ni građevinare, izuzev možda Dalekovoda i Viadukta, to bi trebalo malo dublje proanalizirati..



Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]

ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.


Ivana jeste to kupovali HDEL?

– kako ste pogodili ???
– pa vi ste vidovit.

– kupovala sam ja tu HDEL kad se na ovoj burzi moglo u jednom tjednu zaraditi i 100% pametniji su to zarađivali i u jednom danu.

– novi ste pa ću se malo vratiti u povijest kako je to bilo.
– brutano sam zaradila na toj HDEL, nije to 100-200%, to su bile zarade kakve danas zarađuje gospon Lopina s svojim virtualnim novcima, samo sam ja tada radila s stvarnim kešom.

– i vidim ja dionica preko 2.000kn i oni meni dadu dividendu od 2kn.
– nisam se puno promišljala, odmah sam ju prodala.
– to je poraslo još 100-200kn, a potom potop.

– gledam ju danas na kupnji par naloga po 20kn,
– e kada bi ta firma danas pozitivno poslovala i isplaćivala redovnu dividendu od 2kn to bi bila isplativa kupnja s div. prinosom 10%.
– ali uvijek vam postoji ludost tržišta, možda će to ponovno na 2.000kn kako bi jednog dana mogli isplatiti dividendu od 2kn.

– moj savjet bi vam bio učite se na tuđim greškama a ne svojima.
– a što se tiće ove dionice, preporuka ne dodirivati ju ni štapom.

– I love this game.
Pozdrav !




Evo i graf DAX-a

Ma jeste vi stvarno ozbiljni s ovim s.anjima?
[/quote]

ovo je vrlo realno, a zasigurno nisu nikakva s..anja, vrlo dobro prognostik.
[/quote]
Ne mogu virovat da bi neko na temelju toga ulagao svoje novce! Svašta!!!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ivana što kažaš ima li potencijala portfelj koji sadrži lrh,rivp, adrs, atln, plag?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Slažem se @Ivana7.. Belje ne dirati ni štapom, kao ni brodare, a bome ni građevinare, izuzev možda Dalekovoda i Viadukta, to bi trebalo malo dublje proanalizirati..

– imam jako malo toga DLKV, ali to nije klasični građevinar.
– tu ga cipelare na 15kn iako sam očekivala dosta više od te dionice.
– pri kraju sam s kešom te će na tome DLKV najvjerojatnije biti stop-loss.

– treba mi keš jer svakodnevno malo ubodem jednu zlatnu dionicu koja će mi udvostručiti portfelj.

– I love this game.
Pozdrav !


ma ne… Adris je prilikom posljednjeg natječaja izjavio da po ovoj cijeni ne misli kupovati..Rusi su okušali sreću s Kuparima, teško da će i s Maestralima.
Činjenica je da je tržišna vrijednost Maestrala trenutno precijenjena, i da se puno više isplati krenuti u novi biznis s izgradnjom novih hotela, nego se ovamo boriti s prostornim planovima (koji nisu definirani, i nedaju prostora nadogradnji, a to je ekstremno bitno) i sa sindikatima radnika koji imaju vrlo čvrst stav koji puno otežava situaciju budućem vlasniku!

1.kako teško pa rusi sami izjavljuju da ih žele,to je po meni realno jer oni nemaju problema sa plačenjem po državnim cijenama(procjenama)?
2.niste dobro upučeni u cijene izgradnje novog
gdje bi ta gradnja bila po vama,da nije opet neko selo 10-20 km od dubrovnika kao sheraton?
uvala lapad je u pješačkom dometu do starog grada,zato tamo stoji zemljište otprilike kao i početna
cijena hmst,znači sve građevine skoro gratis,biće to rusima,česima…dovoljan poklon prije ili kasnije
imate jedan zgodan članak na temi hmst,himr sigurno ste ga pročitali
pišu tamo veći stručnjaci od vas i mene da je pravi potencijal u postojećim hotelima a ne u greenfieldu.
a znam i zašto,sve je na temama elaborirano pa da ovdje ne zatrpavamo temu prebacimo se tamo za daljnu raspravu.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

@Ivana7

Možda ta zlatna koka(dionica) odašilje neke signale i drugima 😉

Pa hoce netko otvoreno reci koje su dionice trenutno best buy kao sto tema kaze ili cemo govorit koja je dionica dobra koja nije..pa to ionako svi znamo
Imam DLKV i ADR-p i htio bi malo prosirit portfelj na jos jednu-dvije dionice

Je li to ATGR koji se digao 120-150% pa pao 10-20% Ivana7

best buy – KOEI prije 10 tak dana . vidljiva promjena trenda , a mislim da je slicno i sa HT


Je li to ATGR koji se digao 120-150% pa pao 10-20% Ivana7

Kakve su to gluposti? Cijena dionice ATGR u javnoj ponudi (11/2007.) bila je 935 kn – podsjećam one kratkog pamćenja.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close