Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja bi ih sve pokrcao na croatiu airlines da ih vozi direktno za frankfurt i munchen iz dubrovnika, ionako ne žele ovdje ostati, a ovako se odmah reagira, smanjuje se nered, a naša firma , aerodrom i država dobro zaradi

Ne vidim razloga zašto se to ne napravi.
Ako plaćaju švercerima 10000 eura da ih prevezu od Turske do Grčke, imati će i avionsku kartu.

Druga stvar što su Hrvati krščani i anđeli pa ih voze besplatno.

By the way mislim da je Europa pokazala koliko je licemjerna.

Tu dozvoljava da Mađari dižu zid i bodljikavu žicu, Grci, Srbi ih legalno pljačkaju s cijenama prijevoza do sljedeće granice, Bugarski policajci ih premlaćuju i uzimaju im svu lovu….

Ali Europi je važna nekakva roba i protok robe.

Ljudi im nisu važni.

Sada mi je jasno zašto nitko nije mrdnuo dok su nas Srbi ubijali.

Europljani su govna, a velika Europa je samo poligon da bogate zemlje imaju tržište i da isisavaju jug Europe.

Užasno mi je žao da je Hrvatska, nakon što je napokon postala neovisna i slobodna (makar porušena i opljačkana), pristupila organizaciji koja nije ništa bolja od Austrije, Austrougarske i Kraljevine Jugoslavije, jugoslavije prije nje.

Iskreno se nadam da će Hrvatska izaći iz Europe (koja će se raspasti u ratu), prije nego nas uvuče u rat.



Da li Hrvati ostaju u Hrvatskoj ili su se pridružili izbjeglicama?

– nama koji radimo u RH je najveći problem Njemačka i njezina politika socijalne pomoći.
– gospon Milanović jednostavno mora dio Hrvata ili Sirijaca pokušati zadržati u RH.
– jer meni a i gospon Todoriću jednostavno nedostaje radne snage koja će raditi za 2.500kn .

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

To više nije problem. Koliko sam shvatio veličina naknade za socijalnu pomoć ovisi o količini onih koju je primaju.

Ili će Todorić smanjiti plaću na 700 kn mjesečno, ili će se Hrvati početi vraćati.

Ovo je tema Best buy, a ne Best SF.

ADRS-P-A

Best buy mi je u ovoj godini bio MAIS i JDGT. U prvog sam ulazio u ozujku i travnju i sada sam na 155% od ulozenog, dakle zaradio nesto preko pola, JDGT sam imao vise godina, dokupio u veljaci po 750 i isto zaradio oko pola na prosjek ukupnog ulaska a na to treba dodati i dobre dividende. Drugi uspjesi su puno manji. Promasaji su vise u propustenoj zaradi nego li u ostvarenim gubicima, najvise ranijim prodajama prije dodatnog rasta, ali i smanjivanjem zarada padom dionica koje su prije rasle. Kad se sve to zbroji na cijelom portfelju ukupno sam sada na 11,4% zarade u ovoj godini, vec neko vrijeme se vrtim iznad 10%. Zadnje sam ulazio u PODR, a sada se sporo vracam u ATLN i sporo ulazim u SAPN.

Adris ili Lrh? Kupio bi ali se dvoumim,molim pomoc,hvala.


Adris ili Lrh? Kupio bi ali se dvoumim,molim pomoc,hvala.

Ili!

To se možeš savjetovati samo sa investicijskim savjetnicims. Prednost dionica je u tome što kada se dvoumiš jednsotavno možeš rasporediti sredstva u sve što ti se sviđa. Na primjer, ja se dvadesetdvoumim i nije mi nikakav problem….

P.S. Ovo nije preporuka za kupnju ili ne kupnju bilo koje dionice. Za savjete posavjetujte se sa savjetnicima.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Hvala Kreso,uzeo na kraju obje.
Ako padnu dokupljujem.

Čini mi se ADRIS, ali sve više razmišljam o cashu i sefu u banci.


Čini mi se ADRIS, ali sve više razmišljam o cashu i sefu u banci.

e to mi se ne čini u ovom trenutku kao nešto pametna ideja. Dionice se kupuju kada se svi boje ih kupiti. Trenutno su zaista na niskim razinama, a ovo je ipak prolazna kriza, između ostalog kao i svaka druga. Jednostavno se ljudi trenutno boje kupovati pa je veći pritisak na prodaji što daje negativan trend. No uvjeren sam u skori preokret!

Svi se sa pravom boje.
Čitam u Jutarnjem da je u Grčkoj dva milijuna i dvjesto tisuća izbjeglica. Spremno za pokret. Lice Europe se nepovratno mijenja.
Sjećam se vremena kada su pale prve barikade oko Knina, tada sam mislio – Isuse, pa skoro je 2000. godina, neće valjda biti tako ludi da započnu ratovati…….Pa jesu.
Sve ovo sada opet izgleda zastrašujuće i lice svijeta kakvog poznajemo se nepovratno mijenja.


Svi se sa pravom boje.
Čitam u Jutarnjem da je u Grčkoj dva milijuna i dvjesto tisuća izbjeglica. Spremno za pokret. Lice Europe se nepovratno mijenja.
Sjećam se vremena kada su pale prve barikade oko Knina, tada sam mislio – Isuse, pa skoro je 2000. godina, neće valjda biti tako ludi da započnu ratovati…….Pa jesu.
Sve ovo sada opet izgleda zastrašujuće i lice svijeta kakvog poznajemo se nepovratno mijenja.

Pa? Nek se mijenja! Da bi se napredovalo, treba se mijenjati. Što se bojite promijena? Svaki svaki dan čovjek se mora mijenjati. Jer ako se ne mijenja, zatupi, zakržlja…

Da se ne mijenja još bi kamenom vatru potpaljivali, zar ne? Što je to danas isto kao prije 100 godina? Što je pred 100 godina isto kao što je bilo pred 200? Razmišljajmo malo šire i malo pozitivnije… [emo_namigusa]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close