Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@alias,

tema je "Best buy" pod "Tržište kapitala – Hrvatska (ZSE)".


Trebate proširit vidike. nisam ja kriv

@alias

Vidici su prošireni ovdje:
Tržišta kapitala – [b]Svijet[/b]

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Slučajno nisam bio u MIVA

Pazi ovog, da “Slučajno nisam bio u MIVA”!

Hahahahhahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



@alias,

tema je "Best buy" pod "Tržište kapitala – Hrvatska (ZSE)".


Trebate proširit vidike. nisam ja kriv
[/quote]

Ovo me podsjeća na djetinjstvo i ono .. koja rijeka teče ispod Savskog mosta.
Neki nisu znali odgovoriti.

Nije problem samo pogrešna tema po pitanju geografije već i po pitanju vračanja, imate temu Tehnička analiza pa tamo vračajte, ovo je tema best buy.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Slučajno nisam bio u MIVA

Pazi ovog, da "Slučajno nisam bio u MIVA"!

Hahahahhahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!
[/quote]
Što je smješno.Pa MIVA prije Pivaca je tipična nelikviduša sa kojom se trgovalo
jednom mjesečno.To su dionice u mom porfelju.
Koja je slijedeća na redu?????




@alias,

tema je "Best buy" pod "Tržište kapitala – Hrvatska (ZSE)".


Trebate proširit vidike. nisam ja kriv
[/quote]

Ovo me podsjeća na djetinjstvo i ono .. koja rijeka teče ispod Savskog mosta.
Neki nisu znali odgovoriti.

Nije problem samo pogrešna tema po pitanju geografije već i po pitanju vračanja, imate temu Tehnička analiza pa tamo vračajte, ovo je tema best buy.

lp
[/quote]
Ma meni je kod tvog odgovora diglo živce vračanje. ja ne izmišljam toplu vodu nikad. To su pametniji od mene napravili.





@alias,

tema je "Best buy" pod "Tržište kapitala – Hrvatska (ZSE)".


Trebate proširit vidike. nisam ja kriv
[/quote]

Ovo me podsjeća na djetinjstvo i ono .. koja rijeka teče ispod Savskog mosta.
Neki nisu znali odgovoriti.

Nije problem samo pogrešna tema po pitanju geografije već i po pitanju vračanja, imate temu Tehnička analiza pa tamo vračajte, ovo je tema best buy.

lp
[/quote]
Ma meni je kod tvog odgovora diglo živce vračanje. ja ne izmišljam toplu vodu nikad. To su pametniji od mene napravili.
[/quote]

Nemoj molim te opet gubiti živce. [emo_smijeh]
Nisam ja rekao da si izmislio toplu vodu, a bome nije niti da je sve što je izmišljeno – pametno. A nisu niti pametni ljudi izmislili samo pametne stvari.
A ovo je upravo to – izmišljeno ili ako hočeš drugim riječima – vračanje.
Nisam detaljno proučavao horoskop, kao što jesam TA, ali iz prakse često ćujem da taj horioskop pogodi, pa se usudim reči da je horoskop puno kompetentniji od TA.
No dobro da ne zamaramo sa onime što nije tema, ovdje se ne piše o stranim dionicama niti o BRA analizi, nisam to ja odredio već moderatori ovoga foruma i sama struktura foruma, ima na TA mnogo palih junaka unazad par godina, već dugo nismo dobili junaka ili junake, pa izvolite tamo razglabati .. koliko vas volja …

NHF

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


To da nije bitan cash je deplasirano pisati,jer da nije tako ne bi ni dionica skočila sa 220 na nedavnih 400 kn,iako je tada neto dobit bila 500M kn a prošle 385M.

Kada je zadnji puta lupala u 200, to je bio takav fundamentalan BUY o kojem se sanja… Iako i dalje mislim da je ADRS dobar zbog ostalih faktora, a ne samo casha. 😉

Bez obzira na to da li je dionica fundamentalno dobra ili ne, potrebno je pažljivo birati točku ulaza. Na 400 je to bilo besmisleno.
Sada je recimo zatvorila gap na 335, i ako baš na silu želite ući, to je bio dobar shopping tko se tamo postavio.
Ostali će pričekati daljnji razvoj situacije jer je trend rasta jako probijen a imamo negativan sentiment na tržištu. Tako da je vjerojatan još jedan val spuštanja do max 300 (ovaj val je vjerojatno gotov), i onda imate fundamentalno – tehnički ulaz. Ovaj scenarij kompromitiran je snažnim probojem prema gore, dakle danas bi trebalo probiti 390, sutra 385 itd. da ovo napisano bude poništeno.

p.s. ovaj TA dio je čisto da malo nervira plavog

Što se TA tiče i koleginog mišljenja, rekao bih samo da nije problem u TA, već u tome što svatko počinje tumačiti TA na svoj način i onda nastupa tzv. gubitak.
Također, TA te često “tjera” da trguješ više, a to često može značiti pušiona zbog nestrpljivosti ili krivo odabranog smjera.

graziani

hahaha,ovo je dobro napisano,super baš sam se nasmijao a onda sam pročitao i gore napisano pa vidim da to ide:
p.s. ovaj TA dio je čisto da malo nervira plavog
a ja sam mislio da ide mene,hahahaha



Slučajno nisam bio u MIVA

Pazi ovog, da "Slučajno nisam bio u MIVA"!

Hahahahhahahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!
[/quote]

***pa kaj te tu čudi? ovaj put slučajno nije htio zaraditi na MIVA, a na ostalim dionicama dosada nije zarađivao namjerno [emo_cool]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Totalno demoraliziran.
Čitam o solidarnom nametu ” za struju”. Plaćam doprinos za šume, vodnu naknadu, spomeničku rentu Bogu hvala ne,doprinos za zapošljavanje, preostao još za zrak, totalno sam demoraliziran.Best Buy je ne usuđujem se reći. Na žalost, za to sam pak prestar[emo_palacd]

New Report

Close