Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prejaka si ti za nas, odnosno bar za mene. Za ove druge ne znam. Tako da ti ja teško mogu pomoći. Možda KODT, CEBA, HT ili Optimu? Tu govorim o ovim kvalitetnijim dionicama koje si zagovarala i koje su zaista dobro potegnule zadnjih nekoliko godina. Ali ako misliš da nemaju više snage za rast jer su previše narasle onda možda ipak bolje ne. Jedino da pitaš Lopinu. On ti može tih 100 pretvoriti u 800 u roku 30 dana. Jedini je problem što bi bila nula u roku 15.


..a prima lopina he spominjes vise lvcv..di to je on isparija..

Nije ispario.Glasao sam protiv,imam sigurnih 125,ali još nisam odlučio da li ću ih čuvati ili možda prodati.Imam još mjesec dana za razmišljanje.
istina samo pedesetak komada.


Best buy.

– u prtethodnom postu sam vam napisala o sportu i mom stručnom sportskom stožeru.
– nema smisla tu pisati kako moj sportski stručni stožer nema pojma o dinicama, ma ne znaju ni što je to a kamoli kako se time trguje.

– ali zato ste vi tu: Alias, Lopina, Kanabis, Hasenfefer, Bananarama…
– stvarno prejaki stručni stožer za dionice.
– što mi savjetujete za kupiti ???
– nije da neznam.
– ali želim čuti i vaša mišljenja.
– do kraja tjedna planiram kupiti dionica za preko 100.000kn pa ne želim da mi se dogodi nesreća kao s Dinamom.

– I love this game.
Pozdrav !


Savjete dajem samo uz proviziju.Može na private.
Ipak jedan besplatan savjet,
DLKV ako je dobio posao za željezničku prugu ne bi treba padati.A ono što ne pada na ovakvom tržištu je čudo od dionice.
Ne treba previše čekati jer se svakog trena mogu otvarati koverte.

Med i mlijeko ili možda destilirana voda u DLKV!!!!!!!!

još malo pa ćeš za te novce moći kupiti stan 50 m2 u Zagrebu 🙂


još malo pa ćeš za te novce moći kupiti stan 50 m2 u Zagrebu 🙂
Zašto ne.
Ja sam tvornica novaca.Istina mali kapaciteti,ali svakog dana rastem sve više i više!!!!Danas se malo vračam da bi mi zalet bio veći!!!!!

Lopina

Kako tvoje miljenice zbog kojih si dignuo kredit JDPL i KSST? Taj kredit si otplatio odmah zbog dobiti na njima ili sav taj silni novac (jer si prodao na najvišim cijenama) dalje ulažeš?

Na ovim razinama dalekovod…

Uživo sa burze.

– dosta sam razmišljala što ću kupiti.
– na samoj temi Best buy savjeta pa i nema.

– odlučila sam se za ADRS-P.
– sada je li pametno ili nije, nemam pojma, vrijeme će pokazati.
– u ponedjeljak će ovo pasti na 350kn možda i niže.
– nadam se oporavku ove dionice iz jedinog razloga što će imati keša kolika je i cijena dionice.
– a dividenda će mi dobro doći.
– dosta sam danas toga kupila po dosta niskoj cijeni, a možda će to biti i jako skupo plaćeno, tko će ga znati.

– I love this game.
Pozdrav !

ekipa, što mislite o THNK-R-A ? gra zelen da zeleniji ne može biti, , odavno ovako nešto nisam vidio kod dionice …..proljeće ???[emo_smijeh]

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

mislim da si dobro uradila…pogotovo s obzirom na razliku R i P (više od 20%)


Uživo sa burze.

– dosta sam razmišljala što ću kupiti.
– na samoj temi Best buy savjeta pa i nema.

– odlučila sam se za ADRS-P.

VPIK, cijena na 36% BV, zadnji kvartal pozitivan…jedina mana vecinski dionicar !


VPIK, cijena na 36% BV, zadnji kvartal pozitivan…jedina mana vecinski dionicar !

Koliki vi povrat očekujete od VPIK-a? Koliko mislite i želite da vam on donese prinosa na ovu cijenu u roku godine dana?

New Report

Close