Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A jeste se svi raspisali oko Zvijezde, dionica zadnjih godinu dana stagnira, a tri pada. Zaboravili ste čini se prva dva pravila ulaganja – Don’t fight the Tod.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


OPTE rizik investicije – pad.
– pad cijene na 1.5kn, to je već nešto realno, ali ne gubite puno love, uvijek imate mogućnost stop loss.

OPTE.

– ako citirate neke moje postove o OPTE, citirajte i ovaj dio.
– u toj euforiji sam vam napisala kako je 1,5kn nešto sasvim realno.

– I love this game.
Pozdrav !



Na Zvijezdi-ulje se zakrvil dvije zvjezdice plavi i alias.
Plavi i Alias za vas je Ivana sedma zvijezda sjevernjača,a ja barem zvijezda danica.

Da, samo ti si nam lopina, uz dužno poštovanje, ipak 3. županijska liga – istok.
Ovo je ipak liga prvaka.
[emo_namigusa]

lp
[/quote]
Koja teča liga.Sedma liga je to… HHLD –potonuo sa 79 na 2,99 ..26,33 puta
ili 96,22%.Ipak sadašnja cijena mi izgleda dosta visoka na o,2 BV.Ovakvi biseri se kupuju na ispod 0,10 BV.Dakle,plačam 1,5 do 2 kn.Ne želim smanjivati buvalnu vrijednost porfelja.
Svakog dana u svakom pogledu napredujemo sve više!!!!!!!!
portfelja.


OPTE zaključak.
– ali je pitanje hoćete li imati sreće i za zaraditi.
Pozdrav !

OPTE.

– prije sam vam naglašavala veliki rizik u ovoj investiciji zbog velike cijene.
– preporuka je bila i ne imati ju više od 3% portfelja.

– da je izvješće bilo dobro cijena bi išla znatno gore, ali nije.
– trenutna moja preporuka je akumulirati ju na 1-1.5kn.
– padom cijene ova dionica postaje manje rizična te ju možete imati u portfelju i do 5%.

– ako ste sastavili portfelj kao gospon Drevil onda ovakav tip dionice jednostavno ne smije biti zastupljen u vašem portfelju.
– ako investirate kao gospon Lopina i godišnje zarađujete 700% onda ovakav tip dionice mora u vašem portfelju biti zastupljen s min. 30%.

– I love this game.
Pozdrav !


Jel treba poceti akumulitati optimu? Pala je ispod vaših 1,80 ranije navedenih

– meni bi bilo puno draže kad bi se na ovoj temi pisalo o ADPL, ADRS, KODT, KOTR, ZABA…

– I love this game.
Pozdrav !

Pa ti si složila prije 20 tekstova o optimi



Jel treba poceti akumulitati optimu? Pala je ispod vaših 1,80 ranije navedenih

– meni bi bilo puno draže kad bi se na ovoj temi pisalo o ADPL, ADRS, KODT, KOTR, ZABA…

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Ne znam što bi o navedenima trebalo pisati. Više-manje možemo očekivati da neće ni rasti ni padati ako se dobra vremena nastave. ADPL ima lijepa izvješća, ali plaši me poslovanje u Rusiji i općenito situacija tamo-nafta,rublja,Ukrajina… ADRS je odradio svoje, velikih očekivanja od njih nemam iako mi čini veći postotak portfelja. Povijest kaže da od njih ne treba očekivati previše. U svakom slučaju sviđa mi se što isplaćuju izvanrednu dividendu.
KOTR-2q me razočarao pa sam kratio poziciju, KODT se ne miče s 10xx kn godinama, izvješća su ok, ali ne znam kakvog će utjecaja imati uvođenje carina za uvoz transformatorskog lima. ZABA mi nije posebno privlačna iznad 40kn. Ovdje i u slučaju PBZ-a treba čekati neku hajku na banke. Za sada mediji miruju po tom pitanju, ali prije ili kasnije će se te teme aktivirati. Nadam se nekom sniženju do proljeća i sljedeće dividende.
Gledam cijeli zse i ništa mi ne izgleda posebno kao “best buy”.
Pogledavam JDOS koji bi rado pojačao ako ga uspiju srušiti par postotaka-mislim da investitori previše kažnjavaju slabe rezultate ovog osiguravatelja
Pa ni HT mi se više ne čini loš. Od ostalih pogledavam KOSN,JDGT,HTCP,HDUZ,ACI i možda još koju. Neke od njih imam i htio bi pojačati poziciju.



Jel treba poceti akumulitati optimu? Pala je ispod vaših 1,80 ranije navedenih

– meni bi bilo puno draže kad bi se na ovoj temi pisalo o ADPL, ADRS, KODT, KOTR, ZABA…

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Znam da bi!

A kaj možeš kad nisu Best Buy.



Na Zvijezdi-ulje se zakrvil dvije zvjezdice plavi i alias.
Plavi i Alias za vas je Ivana sedma zvijezda sjevernjača,a ja barem zvijezda danica.

Da, samo ti si nam lopina, uz dužno poštovanje, ipak 3. županijska liga – istok.
Ovo je ipak liga prvaka.
[emo_namigusa]

lp
[/quote]

A nemoj tako Plavi.

Pa i te zvijezde su kao Manđo prvo igrali u podsavezu.

Pa vidiš Zarana M.

Danas na klupi Dinama, a sutra Reala i Barcelone.

Ili bu dinamo ispal u treću ligu, BiH sjever.

Nije sve u novcu, nešto je i u igraču.


Ivana7

Jel treba poceti akumulitati optimu? Pala je ispod vaših 1,80 ranije navedenih

evo ja cu tu odgovoriti da je, iako si sarkatican.
al eto ajmo izvuci ovaj post kada zavrse godisnji pa da vidimo oce li optima biti na razini 1.65 i oces li je moci akumulirati na razini od 1 do 1.5, kako tvrdi ova koja je promasila ama bas svaku prognozu kad se dotakla ove dionice.

sto se blue chipova na zse tice, u najboljem slucaju hold na pojedinim poput adpl i podr, generalno pripremajte se za short pozicije polako.

malo sam jucer pogledao tu optimu i ne vidim razlog zašto bi ta dionica trebala rasti? sad pitam ozbiljno ne sarkastično jer takve dionice uopće ne pratim. pa šta nije da se oni bave samo telefonom i internetom? telefon više ni bake ne koriste, a po čemu im je internet bolji od drugih? Pitam ozbiljno jel kako rekoh takve dionice nit ne pratim. znam samo da ih je ht kupio, ali vidim da su dužniji od grčke


Pa ti si složila prije 20 tekstova o optimi

– na temi se pojavilo više postova sa samo OPTE.
– tada nisam imala ništa pametnijeg za raditi te sam vam u tih dvadesetak postova napravila dosta kvalitetnu analizi, koja je važila tada za taj dan.
– to sam vam napravila da vidite kako treba izgledati jedna kvalitetna reklama za dionicu na kojoj drukate.
– iako je dionica već narasla, na toj analizi se moglo zaraditi cca 5%.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close