Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

best buy su sve turističke dionice jer će svi imati rekordne rezultate
neke od njih očekuje i nastavak privatizacije
imam dionice himr


best buy su sve turističke dionice jer će svi imati rekordne rezultate
neke od njih očekuje i nastavak privatizacije
imam dionice himr

Sve turističke dionice imaju toliki porast cijena,u očekivanju vedrog neba koje se i ostvarilo.I Grci su nam pomogli,i ISIL nam je napunio kapacitete.ovakve godine nije bilo ,ali je dugo neće ni biti.Možda bi bilo mudro ostati u tuistima
do kvartalnih izvješća trećeg kvartala iako bi se mogli iznenaditi da poslovni
rezultati budu lošiji od očekivanja.

Med je izvrcan,a mlijeko je obrano u većini turista.
Jedino preuzimanja bi mogla donijeti veću zaradu.

Na Zvijezdi-ulje se zakrvil dvije zvjezdice plavi i alias.
Plavi i Alias za vas je Ivana sedma zvijezda sjevernjača,a ja barem zvijezda danica.
Nešto sam manje aktivan,brišu me pa gubim poetski zanos,a nalazim se u fazi akumulacije.
Portfelj mi je bukvalno veći gotovo deset puta od tržišne vrijednosti dionica.
Temelj portfelja su mi uspješnice PSN koje su još na dnu i neke dionice firmi koje
dobro posluju a cijena im se još nisu otključane.
A koje su to,javit ću se kada počmu rasti,a rasti će brutalno!!!!!!!


best buy su sve turističke dionice jer će svi imati rekordne rezultate
neke od njih očekuje i nastavak privatizacije
imam dionice himr

Slažem se samo djelomično, ne bih sve trpao u isti koš, ali za HIMR se slažem.
Bio sam na Rabu ovo ljeto te sam ugodno iznenađen onime što sam vidio, a bome i ćuo kako što se tiče samog otoka, tako i Hotela Imperijal.
Jedina crna mrlja, koja nema veze sa dionicama, ali bih spomenuo, je restaurant Astoria, inače jedan od najskupljih, u gradu Rabu. Tamo stari jarac, vlasnik, iskorištava do iznemoglosti radnike koji zbog toga rade ogromne propuste u poslu, a kada se starome jarcu požališ da si rezervirao stol dan ranije i da mlada dama ima rođendan, pa da ti nije jasno kako je moguće da se dogodi propust da slobodnog stola nema, isti se uvrijedi da kako se usudim pitati ga tako nešto u srcu sezone.
Prethodno sam njegovog konobara pitao kako je tako nešto moguće, pa sam dobio isprike uz pojašnjenje nekih stvari o starom Jarcu, vlasniku restauranta. Kada konobar kaže da bi najradije nokautirao vlasnika ( staroga jarca, kako smo ga popularno nazvali ) od nekih 60+ godina i to pred drugim gostima, uz ovakav propust, te ovakvo bezobrazno ponašanje – onda je jasno da restaurant Astoria treba izbjegavati u širokom luku. Turizam na stari socijalistički naćin.

Moram reči da je na kraju sve odlićno završilo ( po nas, ne po starog Jarca, jer se isti uznemirio kada sam mu na kraju rekao koliko sam mislio potrošiti ), jer smo otišli malo dalje u prekrasan hotel sa još ljepšom terasom i violončelom na terasi.

Evo da cijenjeni auditorij zna što treba izbjeći ako se posjeti prelijepi grad Rab.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

@lopina

A tko je zvijezda padalica?[emo_smijeh]

Da mi ispuni želju![emo_namigusa]

Uf al me krenulo short. Hvala Kino uvijek si me shvaćala

best buy su dionice iz daxa, niže od 11000 bodova neće ići

Plavi, iskorištavanje radnika- danas je možda veći prekršaj- od neizdavanja
računa …zato, kratak dopis na pravu adresu i zaštiti radnike ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

..OPTIMA..možda nije najbolja kupnja ali medju boljima zasigurno je..

..OPTIMA..možda nije najbolja kupnja ali medju boljima zasigurno je..
auf..koliko para su zaradili otkad postoje ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ivana7

Jel treba poceti akumulitati optimu? Pala je ispod vaših 1,80 ranije navedenih


Na Zvijezdi-ulje se zakrvil dvije zvjezdice plavi i alias.
Plavi i Alias za vas je Ivana sedma zvijezda sjevernjača,a ja barem zvijezda danica.

Da, samo ti si nam lopina, uz dužno poštovanje, ipak 3. županijska liga – istok.
Ovo je ipak liga prvaka.
[emo_namigusa]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close