Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


To je igra Patafte ima jos oko 4000 kom namjerno neda gore jer ga nisu pustili u upravu samo sto je danas tanji za 1400 komada

pokupljeno je preko 2300 komada, pa će sada ovih 110 praviti problem, do kraja dana ćemo sigurno trgovati na 715-720


lopina digne kredu da se nakrca ksst na 450kn, sad je ksst 150kn a on veli da mu je povukao 100%?? ma kam ti je povukao? stari moj kakvu ti ekselicu imaš daj mi ju šibni treba mi za firmu hehe
Prosječni ulaz u KSST ni je ispod 150.
Zar vi ne koristite valove.U padu dokupujem,u rastu kratim i kada dionica diše
može se dobro zaraditi.Istina,nisam KSST kupovao između 80 i 100 jer sam bio
eutanaziran,tj bez keša,100% u dionicama.Tako da ovaj sadašnji rast i nisam popratio kroz prodaju.Čekao sam da padne ispod 80,očekivao sam 60 i nisam dočeka.
Ni u jednoj dionici sa više od 30%,a u rizičnoj investiciji nikako više od 5%
portfelja.
Najgore što se može dogoditi kada dionica nije rizična,previše joj se
izložiš recimo 30%,a ona uđe u rizične tada se u padu ne smije kupovati.To je
veliki pušing.
Ali može se dogoditi i sretni razvoj situacije,kada dionica/firma/ koja je bila rizična uđe u stabilno poslovanje.Tada rast može ići do više stotina posto
npr.od 5% d0 30% portfelja.Dakle,to je rast od 500% bez kračenja pozicije.
Javite ako koja dionica može imati takav vertikalni uspon.

Med i mlijeko teče u potocima,moja čaša se prelijeva.

lopina, jeste li ikad pratili MIVA i je li vam bila na radaru, kao nelikvidna i kvalitetna dionica?

ne provociram, nego me zanima vase misljenje… pogotovo s obzirom na dogadjaje jucer i danas.




LKPC kabum 400 posto veca dobit u odnosu na 1H smanjenje duga povecanje kapitala masala

danas će skočiti gore, sutra pasti nazad…to je ZSE
[/quote]
Ovo je možda najgora burza na planeti 🙂
[/quote]
valjda se šalite?
Ovo je najbolja burza na planeti,ali je treba upoznati.treba iskustva i naravno
puno živaca.
Mi stradalnici burze 2008/2009 smo prekaljeni borci.

@Lopina

Znamo vasu logiku ulaganja. Recite mi, stoga, kako to da vas nema na temi TOZ-a? Firma ide u stecaj, prodaje se imovina koja je barem 3x veca od dugova, a vas i vasih komentara nigdje. Niste prepoznali potencijal ili je ovaj krumpir cak i za vas pretopao?

MIVA-R-A definitivno. I kratkoročno i srednjoročno i dugoročno. Zašto? [emo_smijesak] Mikan će vam to odlično objasniti

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


MIVA-R-A definitivno. I kratkoročno i srednjoročno i dugoročno. Zašto? [emo_smijesak] Mikan će vam to odlično objasniti

haha, hvala Vam na ovome, ali ne znam što bih pametnog rekao.

da, pivci su izgleda dosta zainteresirani, ali po ovoj cijeni pravo je čudo da se to nije dogodilo ranije.
isto tako, ako imaju preko 100 milijuna kuna u krašu, onda im je valjda prava sića dati nekoliko milijuna za firmu iz njihove branše, koja radi preko 220 milijuna kuna prometa i dosta je dobro pozicionirana.

a inače me više od toga da su to baš pivci, veseli što je danas bilo više kupaca i što je nadbidavanje trajalo do zadnje sekunde… i jučer su gotovo sigurno kupac bili pivci, ali za danas tko zna.

u svakom slučaju, nakon tri zanimljiva MIVA dana, možemo sad biti još sigurniji da će ih biti još.


ali sada na godisnjoj zaradi od 11,5%, portfelj blizu jedne okrugle brojke.

– na ovaj post većina klika palac dolje.
– e sada jeste li ljubomorni ili … ???

– ali kada bolje razmislim stvarno je bolje uzeti sigurnih 700% kao gospon Lopina nego upitnih 11.5% gospona Drevila.

– I love this game.
Pozdrav !


Ne bi se čudio da su ivana7 i lopina jedna te ista osoba….

– evo još jedan policajac.
– policajcima RH MUP, ne bih preporučila trgovanje dionicama, pogubiti će te novce.

– I love this game.
Pozdrav !


do kraja dana ćemo sigurno trgovati na 715-720

LKPC.

– hoćemo,
– ali pričekajte da gospon Moller kupi 3.898 dionica na 700kn.

– I love this game.
Pozdrav !


Što očekujete od izvješća Petrokemije? Buy ili sell?

– buy.

– I love this game.
Pozdrav !


HUPZ koji ce tek po 3q zasjati

– skup je.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close