Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od te olupine ne očekujem ništa dokle god nema vlasnika, pod tim mislim na nekog ko će raditi za sebe i znati uzeti digitron u ruke i koristiti se njime. Ovdje je pitanje koliko će se gubitak smanjiti u odnosu na lani. Utjecaj na trenutnu cijenu dionice ne očekujem. Cijena će se mijenjati ako će nova dokapitalizacija, privatizacija ili stečaj. Za PTKM je rješenje privatizacija i punom parom naprijed.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Neslužbeno, možda i neki plus u poslovanju…

Ptkm..2q na razini 1q ili malo bolji. Poslovanje oko nule…eventualno minus zbog amortizacije kao u 1q..
generalno, puno bolje nego prosle godine i na putu oporavka…

ako cemo gledati financijske pokazatelje a ne vlasnicku strukturu mislim da ce LKPC biti u samom vrhu



Dobro je zborio Einstein kada je s obzirom na ponašanje ulagača govorio da je gotovo nemoguće zamisliti dokle seže ljudska glupost.Ali

– KSST ???
– stvarno mi nije jasno zašto investitori tu dionicu prodaju na ovim niskim cijenama.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
Valjda vam je jasno zašto je Ivana sedma vizioonar.
A ja je poslušao i ne prodajem.
Hvala Ivana!!!!!

Koei rezultat nelos dobit kao prosle godine ono sto bode u ci je smanjenje kratkotrajnog finacijskog duga sve u svemu izvjestaj opravdava cijenu dionice

JNAF što se tiče poslovanja, rizika, zarade, malo nelikvidan, ali dobro, prednost imaju dionice s cijenom od par kuna



Dobro da nitko nije prodao radi moje dezinformacije,sorry!!!!!

Zar ti zbilja misliš da tebe itko sluša?
[/quote]
Lako je sada biti bezobrazan.
JAKT mi povukao 60%,a s obzirom da to nije rizična investicija bio sam izložen
cca 30%.Dakle,porfelj proključao 18%,ne virtualno nego stvarno s obzirom da imamo preuzimanje po 40 kn.
KSST povukao skoro 100%,a s obzirom da mi je to rizična pozicija i izloženost cca 5%/sada /je to gotovo 8% portfelja/ odlučio sam da kratim na 200,jer je stečaj na pragu.A ako se država smiluje i odlući da će likvdirati KSST kao vlasnik,a ne kao vjerovnik u stečaju,tada se letvica diže,izlaska nema jer izloženost može biti i 30%.
Izvrno situacija u mom portfelju,rast od početka godine preko 50%.Čak ako
u KSST izgubim sve imat ću barem 35% od početka godine.I gle ćuda od
eutaniziranog postajem jako živahan.
I što sada kupovati:FRNK,CHAG,LURA,KOES,KODT kao dosadašnju elitu kvartalnih izvješća.Da li su dovoljno narasli s obzirom na fundamentalne pokazastelje.
U brodare neću.naročito,ne u JDPL i ATPL koji kao vlasnici brodova za rasute
terete imaju.vjerovatno,povijesno najveći kvartalni gubitak.
LPLH je izgorila,JDPL nije daleko od toga,ATPL ima prilike da opstane s obzirom na rezerve gotovine,ali i to nije vječno,ULPL bi mogao putem LPLH ali tankerski segment ig drži iznad vode,TNPG izgleda stabilno,ali ipak u ovom trenu je TNPL
jedini pravi izbor koji daje sigurnost.

KressoM,bilo bi bolje da slušaš!!!!!!!!!!

Normalno.uvijek 100% u dionicama.vjerovali ili ne u fondu rizičnog kapitala
Lopineks pottfelj od cca 150 tis kn bukvalno težak 1,2 mil kn.

Med i mlijeko se prelijeva!!!!!


Ptkm..2q na razini 1q ili malo bolji. Poslovanje oko nule…eventualno minus zbog amortizacije kao u 1q..
generalno, puno bolje nego prosle godine i na putu oporavka…

Slažem se. S obzirom na sve pozitivne vijesti u zadnje vrijeme očekujem oporavak i cijene dionice.

lopina digne kredu da se nakrca ksst na 450kn, sad je ksst 150kn a on veli da mu je povukao 100%?? ma kam ti je povukao? stari moj kakvu ti ekselicu imaš daj mi ju šibni treba mi za firmu hehe

Lopini Hans Christian Andersen i Ivana Brlić Mažuranić zajedno u tendemu nisu ravni. Taj je poslao više firmi u stečaj nego porezna sa sudovima zajedno i još je uvijek na 70 milijardi plusa u zadnjih par godina. Ne samo da se na kredu nakrcao ksst-om po 450kn nego je pola kredita potrošio i na jadroplov po 130kn. Lopina prijatelju bajke su za djecu, burza za ozbiljne


Lopineks pottfelj od cca 150 tis kn bukvalno težak 1,2 mil kn.
Med i mlijeko se prelijeva!!!!!

– bravo za gospon Lopinu !!!
– postao je milijunaš,
– jako je važno držati se investicijskog pravila kako je bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi.

– investicije u bankarske depozite vam donose 1-2% zarade u godinu dana, a to sve vam inflacija pojede.
– još važnije vam je znati kako vaš novac u bankama nije siguran pa bila to i EU (Cipar, Grčka…).

– investiranje u dionice je stvarno jednostavno da jednostavnije ne može biti.
– ako ste pratili temu Best Buy mogli ste i vi kao i gospon Lopina u kratkom roku zaraditi 700%.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close