Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KODT.

– preporuka "kupiti".

– I love this game.
Pozdrav !

To bi sad stvarno trebao biti zicer, a ja bih dodao, iako još izvješća nisu izišla

kupiti KOEI

jer samo na isporučenim vlakovima u 2q prihod bi trebao biti 600 milijuna kuna veći, ne računajući porast KODT-a i slično.

joj ivana, kak si ti pronicljiva investitorica!![emo_smijeh]


KODT.

– preporuka "kupiti".

– I love this game.
Pozdrav !

Trebali ste ovaj post poslati ranije, sad je malo potegla gore…
Ali ovo jedna od vaših omiljenih dionica, pa je razumljiva vaša preporuka.

HUPZ i TUHO[emo_palacg][emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


ubacio mdka dividendu i danasnji rast dionica, ova godina sada na 8,6%, ekstrapolacija na godinu dana daje oko 15% – bio bih prezadovoljan da zavrsi tako.

danas povukli razni u portfelju ali jace skoro samo turisti: hupz, ilra, kodt, mais, tuho, ja mrvicu ispod 10%. preko vikenda rezerviram smjestaje na booking com pa u ponedjeljak krecem na turu po ceskoj, naglasak na brnu i pragu, kad se vratim kupanje i ribolov.

drevil
imaš 15-aestak dionica u portfelju, a divka mdke ti popravi krvnu sliku za 1,5%!!?? kaj je kod tebe sve po 12 kuna!!??


drevil
imaš 15-aestak dionica u portfelju, a divka mdke ti popravi krvnu sliku za 1,5%!!?? kaj je kod tebe sve po 12 kuna!!??

20% (dividende) od 5% (u portfelju mdka) je 1% (portfelja), toliko je dividenda mdka digla portfelj, istina nesto malo vise jer je bilo malo vise od 5% i malo vise od 20%, ostalo je porast vrijednosti dionica.

samo ti pitaj ako ti nesto nije jasno, ja sam 100% transparentan.

inace bb jutros rana setnja i velebitsko pivo na platku, ovdje dole pali przi

1.opte
2.sapn

bravo kolega, imamo istančan ukus! velebitsko…[emo_palacg]

opte
atgr

Je li kome sjela dividenda od Medike? Ja je još čekam.

Inače, Medika po meni best buy.
Nije mi jasno da uopće pada sa ovakvim pokazateljima
i dividendom.

New Report

Close