Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po meni KODT je pokazao solidno izvjesce,nemam ga ostale dionice nebi komentirao jer me nisu impresionirale.Imam samo LKPC druge ne posjedujem

HMAM- ide privatizacija do izbora, barem po nominali.
Zicer.
Ne posjedujem je, zbog pohlepe za većim zaradama.

po meni uvjerljivo najlosiji izvjestaj imao je VIRO a najvise sam skeptican prema Turistima zasto to eto jer mi kao drzava neznamo sta cemo kad stanemo busiti Jadran nedo bog neke havarije naime podrucje juznog jadrana je najtrusnije ako se nesto desi bolje da ne komentiram

volim pozdrave iz rovinja tipa adris-maistra/hilton-co-tdr-cromaris-tisak-
a koliki bi tek bio financijski top da Vlaho malo olabavi ali riješit će on to.

zvzd i hzla jako zanemareni i podcjenjeni papiri. atpl i tnpl svakako uzeti u obzir sa sadašnjim ekspresnim rastom vozarina.

Vaš link …

DLKV u plusu
IGH u plusu
Ingra smanjila gubitak, trzi se na ATL
VDKT , THNK standardno odlicni

Znaci best buy gradevinci , sad kad krenu investicije vrijedne milijarde kuna kao Plomin C , hidroelektrana Ombla , Peljeski most , razne obnove fasada bolnica , skola , privatnih kuca i zgrada

Dlkvu plusu zbog predstecajne nagodbe,Igh u plusu zbog prodaje djelova svoje firme kceri,Thnk katastrofa trenat ce dokap pogledaj kratkotrajnu finacijsku imovinu u odnosu na kratkotrajni finacijski dug,Vijadukt podbacio totalno,Ingra najbolja ali dug kapital koma inace su sve firme prezaduzena.Najbolji gradjevinar LVCV i nemam ga

Pitanje je tko će tada biti na vlasti i koju će politiku voditi. Sve u ovoj zemljici je vrlo relativno. I to ne samo iz godine u godinu, već iz dana u dan.
Ovima svakako nije pametno prijetiti nekim porezima koji bi trebali sjesti u slijedećem mandatu. Ako to i misle, bolje im je prešutiti do iza poslije izbora, a onda kome obojci, kome opanci.
Ovako, otjeraše me Mireli.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

Dugorocno gledano bi li nafta trenutno bila dobra investicija? USA pokusava ekonmski unistiti Ruse cijenom nafte, nafta pala na 76USD, mozda ce jos mozda nece tko bi ga znao.. Ocukujem povrat cijene barela na 100usd nakon rijesavanja situacije u Ukraijini te rijesavanja problema s ISISom sto daje perspektivnih 30% u iducih par godina.

Pri kupnji nafte ne mislim na turbo certiikate i slicne instrumente s granicnim vrijednostima, nego ajmo reci “indeksno” invstiranje u naftu. Ima li fondova koji prate cijenu nafte, nesto slicno kao indeksni fondovi?

...

teško je procijeniti “do kud” će propasti nafta ali cca 70 $ se čini kao neki mogući cilj iako vani već naveliko trube o 50 $ pa ostaje pričekati pa kad okrene ukrcati se

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ovo je zanimljivo…koje su dionice profitirale od poslovnih rezultata

http://www.seebiz.eu/dionice-arenaturista-najvise-profitirale-od-poslovnih-rezultata/ar-98538/

New Report

Close