Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Upravo sam u fazi finalizacije jednog takvog projekta.
Biti ćete obaviješteni.
Na ZSE teče med i mlijeko u potocima.

ajd da čujemo i to iako ćemo vjerojatno čitati kad cijena poraste


Upravo sam u fazi finalizacije jednog takvog projekta.
Biti ćete obaviješteni.

– evo otkriti ću vam tu tajnu.
– gospon Lopina i Lebowski skupljaju ELKL.

– ta investicija me stvarno ne zanima,
– tu je rizik previše velik.

– I love this game.
Pozdrav !


Bok Ivana,s obzirom da nisi nastrojena na ove supersonične predstečajuše zanima me tvoja analiza korfa?[emo_smijesak]

KORF.

– neće vam to pasti ispod 140kn,
– sada vam tu ulaze neki mirovinci, oni će to akumulirati na cca 150kn, nije im cilj dizanje cijene jer nemaju količine.

– ja sam to prodala na 40-45kn, nije za pohvaliti se, ali sam s tom prodajom dobro zaradila.
– e sada rast od 50kn do 150kn stvarno mi je bilo nešto nezamislivo, ali eto ostvarilo se.
– to je kao da sada s 150kn naraste na 450-500kn.

– ta dionica mi nije zanimljiva zbog uprave, a nemam pojma ni što je to, vlasnička struktura mi je nejasna, da tu nije bilo gospona xy izbacili bi oni sve male dioničare na 50kn.
– tu nema dividende, a netransparentna uprava me želi izbaciti iz dionice.
– zbog svega toga ja ne ulazim u takve investicije osim ako mi nije jeftino.
– a sada je li ili nije jeftino stvarno nemam pojma, najgore dionice su mi one gdje uprava želi izbaciti male dioničare, zbog toga investiram u one dionice gdje je moj kapital dobro došao i gdje će me uprava nagraditi dividendom.

– I love this game.
Pozdrav !

Ajde da malo budem kontraverzan.

Mislim da će mogući EU-USA free trade dati Amerima priliku da kupuju puno električnih vozila – malih i stvorenih za EU.

Koliko znam, ima sasvim dostatna potražnja za njima, i biti će sve više.

Francuzi su po meni, na najboljem putu da budu vrlo konkurentni po tom pitanju proizvodnje.

Ja mislim, da bi French automakeri mogli jako profitirati ako se to dogodi.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


– od ulaza u EU, moj portfelj je narastao još za dodatnih cca 4%.

Informanka.

– evo i danas je moj portfelj narastao upravo onoliko koliko je pao Crobex cca 0.5%.
– dobro sam presložila taj moj portfelj koji je prilagođen za moju novu domovinu EU.
– na vrijeme sam prepoznala koje su to Balkanske dionice, a i pišem vam u što ne investirati.

– I love this game.
Pozdrav !


Relativno lako je pogoditi dionicu koja če rasti 100% u šest mjeseci.
kao što su napravili SPLF ili AMDN,disperzija obvezna.

AMDN ima promet 1000kn mjesečno, pa ko ima živaca inače sam još dioničar navedene…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Hvala Ivana na iskrenom odgovoru,kada bi na našem tržištu bilo više većih investitora poput xy to bi doprinjelo i stabilnosti samog tržišta a ulazak mirovinaca je tek počeo i neće moći skupiti neke veće količine na ovim cijenama tako da očekujem do kraja posezone cijenu višu od Ht kao što je g.Nenad i predvidio.Dividende za sada nema ali kao što ti je bio neočekivan skok sa 50 na 150 tako bi se moglo dogoditi da se za cc.2godine isplaćuje i dividenda.[emo_smijesak]Dal bi tada promjenila mišljenje?



Relativno lako je pogoditi dionicu koja če rasti 100% u šest mjeseci.
kao što su napravili SPLF ili AMDN,disperzija obvezna.

AMDN ima promet 1000kn mjesečno, pa ko ima živaca inače sam još dioničar navedene…
[/quote]

AMDN još ništa nije gotovo. Može na 150 u dva dana a može i na 10. To što je Lopina izašao ne znači ništa. Kod mene u Čakovcu zgrada sa 80 stanova i 5 poslovnih prostora u prizemlju, ukupno poslovni dio 600m2 a stambeni 6000m2 neto površine je prodana za 60 miljuna kuna. Ne vjerujem da 260 apartmana kod Trogira ne vrijedi barem trostruko. Jesu u lošem stanju ali su na moru. Uskoro pada odluka za AMDN pa ćemo znati na čemu smo.


@lopina

da si ostao još malo možda bi ti to bila prva dionica sa odrađenih 500%[emo_vrtimise]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


– evo otkriti ću vam tu tajnu.
– gospon Lopina i Lebowski skupljaju ELKL.

– ta investicija me stvarno ne zanima,
– tu je rizik previše velik.

– I love this game.
Pozdrav !

Kad već dijelimo tajne, sutra će Fina objavit produženje roka za nagodbu za dodatnih 90 dana.[emo_namigusa]



Relativno lako je pogoditi dionicu koja če rasti 100% u šest mjeseci.
kao što su napravili SPLF ili AMDN,disperzija obvezna.

AMDN ima promet 1000kn mjesečno, pa ko ima živaca inače sam još dioničar navedene…
[/quote]
Da ste kupovali po 20 do 25 kada sam radio radio Milevu promet bi bio veći,a ja 100% nebi skinuo u nekoliko mjeseci već u desetak dvadesetak dana.
AMDN na 50 izgleda jako jeftino,istina puno skuplje od 20 do 25,ali s obzirom na BV od ca 300 nakon prestečajne i
ulaska novog igrača.
Želio bih da vi koji ste kupovali i kupujete po 50 skinete 100 do 200 % u slijedećih desetak mjeseci.

UNa ZSE teče med i mlijeko!

ne ulazim u predstečajuše ali mislim da ernt na ovu cijenu do sljedeće dividende može bez problema porasti 20-30 posto.,


Kod mene u Čakovcu zgrada sa 80 stanova i 5 poslovnih prostora u prizemlju, ukupno poslovni dio 600m2 a stambeni 6000m2 neto površine je prodana za 60 miljuna kuna.

Eto vidis tvoja kupnja dionica KSST nije najgora investicija u Hrvatskoj. 🙂

Moguce da ima neki poseban razlog za Cakovec, ali mogao je u Zagrebu kupiti istu kolicinu nekretnina puno jeftinije. Ja sam siguran da bi mu Bandic za iste novce dao 20% vise kvadrata.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close