Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Potok meda i mlijeka teče i prema zakonu spojenih posuda trebao bi doći i na moju zemlju.

gospon Lopina.

– teško će te vi doći na zelenu granu s vašim tipom investiranja.
– većina tog kako ga vi nazivate “fondovskog smeća” je u zadnja 2mj. narasla cca 30%, a imate i likvidnost za izići kada god poželite.

– I love this game.
Pozdrav !


Ovaj post zvuči, nešto kao –

– dragi gospon čudnog imena s mrtvačkom glavom.
– ova tema vam nije za svađanje.
– nije ni za drukanje.
– ali ako imate nešto pametnog napisati o kojoj dionici slobodno napišite.

– I love this game.
Pozdrav !


od brodara LPLH, svi ostali prejeftini…

gospon Lopina.

– probajte se prisjetiti kada sam vam na ovoj temi napisala kako će LPLH prva bankrotirati.
– oni više nisu brodar, možda budu ako ovo ljeto kupe 20-30 sandolina i pedalina.

– gospon Lopina, i Đakovština je bila jeftina.
– postoji razlog zašto je nešto jeftino.
– u 2013. nikako ne investirati u brodare.

– I love this game.
Pozdrav !

Best buy ?

I N A

Ponavljam :

dionice se kupuju kada su jeftine !

Srdačan pozdrav !

.

U godini 2012-oj iz Hrvatske je izvezeno 1.315 milijardi kuna zlata. Sto je gotovo milijardu vise nego prosle godine. Zlato je cinilo 1.85% hrvatskog izvoza. Bez ovog izvoza GDP bi zabiljezio jos veci pad. (pogotovo ako uzmemo u obzir da je vecina novca vrlo brzo zavrsila u potrosnji).

Hrvatski izvoz zlata bio je veci nego kompletan izvoz Hrvatske u UK ili u Francusku ili u Nizozemsku.

Sve ovo Hrvatska je uspjela bez jednog jedinog rudnika zlata, sto pothvat cini posebno teskim.

Pitanje je: Da li je bolje prodavati obiteljsko srebro ili obiteljsko zlato?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Nakon sto je Erste preporucio kupnju dionica ADRIS-a to je napravio i Raiffaisen. Tradicionalno u Hrvatskoj kada neka banka preporuci kupnju u period nakon preporuke dionica ima vrlo losu izvedbu na burzi.

Mislim da je Erste preporucavao IGH i ATPL na puno visim cijenama od ovih.

Koliko ce se ove preporuke pokazati korisnima vidjet cemo vrlo skoro.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Pitanje je: Da li je bolje prodavati obiteljsko srebro ili obiteljsko zlato?

oboje je točan odgovor je je gold/silver ratio na nekom prosjeku, a oboje su precjenjeni.

šta samo u hrvatskoj buy prepouke ne valjaju, čini mi se da sam vidio pat revizija za apple sa targeta 1.111 na 888 i slično… mislim da ih je američka podružnica HPB izdala.

Twixer:
Pitanje je: Da li je bolje prodavati obiteljsko srebro ili obiteljsko zlato?

Ni jedno nije dobro prodavati .
Čak što više štetno je .
Kad-tad će ti šareni papiriči koje tiskaju bez pokriča postati će bezvrijedni , a sve zlato i srebro smo prodali za siće .

Na izvoz tog silnog zlata iz Hrvatske nije naplačen nikakav porez , a na investicijsko zlato koje su kupovali Hrvati morali su platiti 60 % poreza .
I nitko zbog takve štetne politike nije završio bar u Remetincu .

.

Ivka,

stigla je ponuda za CRLL. Je si li vec izracunala zaradu? Posto ti to volis izraziti u prosjecnim hrvatskim placama da ti pomognem. Prosjecna netto placa u HR je 5681 Kn.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Best buy je AMZN na short. Kakav balon na toj dionici. To je strašno

Školovana budala je veća budala od one neškolovane


Nakon sto je Erste preporucio kupnju dionica ADRIS-a to je napravio i Raiffaisen. Tradicionalno u Hrvatskoj kada neka banka preporuci kupnju u period nakon preporuke dionica ima vrlo losu izvedbu na burzi.

Mislim da je Erste preporucavao IGH i ATPL na puno visim cijenama od ovih.

Koliko ce se ove preporuke pokazati korisnima vidjet cemo vrlo skoro.

A šta kad za neku dionicu vele da je hold? Jel onda hold, buy ili sell?


Best buy je AMZN na short. Kakav balon na toj dionici. To je strašno

Istina… ali kažu da neki američki fondovi to drže na tim ludim cijenama. Iako sve to skupa zaista izgleda ludo… [emo_vrtimise]

New Report

Close