Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Danas izlazi USDA report o žetvi, sjetvi i zalihama, najvažniji ove godine.
Corn 712 (high 830)
Wheat 850 (940)
Soybean meal 470 (550)

Dao sam preporuku za short grainse tijekom ljeta. Taj trade je odrađen i danas zatvoren.
Sad čekamo novo mješanje i dijeljenje karata za jesen, uzeo sam long call opcije prije izvješća (Corn 800 call, Meal 500 i Wheat 900) to su gotovo besplatne deep out of money opcije s minimalnim rizikom i velikim risk/rewardom. Pozdrav babyfaceu ili kako god se papak danas zove.


moze link ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dao sam preporuku za short grainse tijekom ljeta. Taj trade je odrađen i danas zatvoren.
Sad čekamo novo mješanje

Jesi li to ovlasteni financijski savjetnik da dajes preporuke? U kojem drustvu za upravljanje radis?

he who walks behind the rows

USDA reporti.
http://www.usda.gov/wps/portal/usda/usdahome?navid=AGENCY_REPORTS


USDA reporti.
http://www.usda.gov/wps/portal/usda/usdahome?navid=AGENCY_REPORTS

thx,, sa brojevima da se ne zamaram kad izbaci ? nego trk na graf [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Daj nam onda preporuku za 69-r-a… [lol]

BD62-R-A je najbliže što ti mogu ponudit, a to ti je ionako predigra za 69-R-A.

James Knox@ ajme koje je ovo samaranje na sve strane…ovdje se pale i udeseterostvucuju racuni u 10 minuta [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

brutalan spike up.
uzeo dnevnicu, ostavljam opcije unucima i posvećujem se drukanju na HDEL puno radno vrijeme.


brutalan spike up.
uzeo dnevnicu, ostavljam opcije unucima i posvećujem se drukanju na HDEL puno radno vrijeme.

HDEL je interesantan [thumbsup]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Promjena u portfelju ovaj tjedan

DIOKI- povećanje značajno

ATPL- da kolege ne rone same (suze)

KODT nešto malo danas

Da pomognem Ivani, tko zna možda će mi biti poslodavac.

Kod nje ne radi ni Haso ni Fata. Samo ovce i poneki ovan (crna ovca).

lp

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

@gulas-od-zeca
zacudio si me s tim kodt, mislio sam da nisi sklon takvom riziku. atpl i dioki su druga prica, imaju veliki potencijal, ali tu se ne mogu odluciti je li mi bolje to ili vlds i mgma jer one su jos vise pale od njih pa im je potencijal za rast puno veci, o ingri necu ni govoriti jer nju stvarno nije potrebno reklamirati. jos da nije tih velikih koji koce njihov rast, di je hanfa! [lol]

@ deudata

– prije nego što ti odgovorim moram nešto napisati a propo velikog potencijala na DIOKIU

Citiram gospodina Z s porukom iz Turske.

Kada je Turska delegacija bila u Hrvatskoj vidjela je veliki potencijal ulaganja u Hrvatsku,
zbog čega sam danas u Turskoj da bi se dogovorili o potencijalnim ulaganjima.

[lol] [pray] [lol]

Gospodine Čačić nakon ove izjave pomoći ću Vam da svi građevinari do kraja godine rade punom parom. Čak nećete trebati ni dozvole, sve će biti pripremljeno.

Ali molim Vas za malo strpljenja, prvo trebam pomoći banu oko INE.

Nakon dugo vremena počinjem biti jako optimističan.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

VIRO mi nekako izgleda ok u sljedećih par mjeseci. Nemogu naći članak od prije par dana ali neki tip je kupio dionice neke šećerane u vrijednosti 2. ili 4 milijarde dolara. Valjda tip misli kao ja. Bili živi pa vidili.

Školovana budala je veća budala od one neškolovane

New Report

Close