Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ja sam stavio 10kn na x… vec deset dana nemrem nis pogodit, vjeruj nebum ni danas…

– većina koju poznajem igra 10-50kn.
– ali svakodnevnom igrom nema šanse biti u plusu.
– kada su važnije utakmice gdje neće prodati utakmicu dobro je staviti veću lovu na favorita.
– nogomet je dosta zeznut jer tu igraju 3 znaka.
– da sam igrala dvoznak dobit spuštam na 25%, i opet bih izgubila.
– dobar je bejzbol, ima 2 znaka kao i tenis, ali taj tenis na zicere slabo plačaju, a ziceri često gube, jer prodaju utakmice pa to ne igram.
– najbolji mi je hokej, tečaji budu dobri, a to igram 2-3 para s dvoznacima, igram na statistiku.
– i neću igrati ako je mali tečaj, što će vam oklada ako nema zarade.

– I love this game.
Pozdrav !

Burza.

– promet jučer 4M, pad -0.26%.
– danas 3M, rast +0.95%.

– kako to komentirate ???

– I love this game.
Pozdrav !



ja sam stavio 10kn na x… vec deset dana nemrem nis pogodit, vjeruj nebum ni danas…

– većina koju poznajem igra 10-50kn.
– ali svakodnevnom igrom nema šanse biti u plusu.
– kada su važnije utakmice gdje neće prodati utakmicu dobro je staviti veću lovu na favorita.
– nogomet je dosta zeznut jer tu igraju 3 znaka.
– da sam igrala dvoznak dobit spuštam na 25%, i opet bih izgubila.
– dobar je bejzbol, ima 2 znaka kao i tenis, ali taj tenis na zicere slabo plačaju, a ziceri često gube, jer prodaju utakmice pa to ne igram.
– najbolji mi je hokej, tečaji budu dobri, a to igram 2-3 para s dvoznacima, igram na statistiku.
– i neću igrati ako je mali tečaj, što će vam oklada ako nema zarade.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]
iskreno , nado sam se X-u… a tvojoj procjeni sam vjerovao…
nisam kockar ali ljubim… to mi vrijedi vise od svih novaca ovijeg svita…
zato nemrem na obe strane dobivati…
– I love this ….

Burza.

– promet jučer 4M, pad -0.26%.
– danas 3M, rast +0.95%.

– kako to komentirate ???

– I love this game.
Pozdrav!

Iskusniji će van, suprotni njima unutra i dan, dva, tri će trajati!
Moja percepcija! [cool]

pišem samo na dionicama koje držim..

Zanimljivosti.

– prošle godine ste investirali u kladionice 5.000.000.000,oo kn.
– jučer ste na burzi napravili prometa………..3.000.000,oo kn.

– vaši komentari ???

– I love this game.
Pozdrav !


– vaši komentari ???

– I love this game.
Pozdrav !

Nova ima, samo što kockari još nisu u dovoljnoj mjeri spoznali užitke kockanja s dionicama.


Novca ima, samo što kockari još nisu u dovoljnoj mjeri spoznali užitke kockanja s dionicama.

– za to krivim državu.
– država mora omogućiti kockanje odnosno klađenje iliti šortanje, crobexom, dionicama.

– a oni išli s porezom na dividendu + porez na dobit + osalih mali milijun poreza = nema novih radnih mjesta, a postojeća se pomalo zatvaraju.

– I love this game.
Pozdrav !



Novca ima, samo što kockari još nisu u dovoljnoj mjeri spoznali užitke kockanja s dionicama.

– za to krivim državu.
– država mora omogućiti kockanje odnosno klađenje iliti šortanje, crobexom, dionicama.

– a oni išli s porezom na dividendu + porez na dobit + osalih mali milijun poreza = nema novih radnih mjesta, a postojeća se pomalo zatvaraju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Pričekaj još porez na kapitalnu dobit, pa će i ovo malo para završiti u kladionicama. 😀


Zato jer su investitori tog tipa, čini se i Ivana, zaglavili, a više nemaju para, a Njemci ne žele dizat…

– koja kriva procjena.
– samo vi punite tog neukog investitora stoticama.

– koliko vidim burza raste,
– love očito ima ali nema jeftinih dionica.

– ova naša burza je stvarno najbolja na svijetu, jer pored neuke vlade na burzi imamo 99.9 % neukih investitora i fond menagera.
– stvarno je previše jednostavno zaraditi veliku lovu.

– I love this game.
Pozdrav !



Novca ima, samo što kockari još nisu u dovoljnoj mjeri spoznali užitke kockanja s dionicama.

– za to krivim državu.
– država mora omogućiti kockanje odnosno klađenje iliti šortanje, crobexom, dionicama.

– a oni išli s porezom na dividendu + porez na dobit + osalih mali milijun poreza = nema novih radnih mjesta, a postojeća se pomalo zatvaraju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]
I šta bi ti to danas šortala

Počelo je....

Jučerašnji promet od 3 milijuna kuna.

– 2.800.000kn mirovinci, taj promet se vidi na njihovim omiljenim dionicama koje vi ne kupujete.
– 70.000kn moj osobni promet.
– 30.000kn fondovska industrija koja je na medicinskim aparatima.
– 100.000kn kešolovci.

– sada ću malo obraditi te kešolovce,
– ima ih cca 10.000, i doslovno svi ulaze kad su dionice na dnu, a prodaju po najvećim cijenama koje se ostvare na burzi.
– jednostavnom matematikom dolazim kako je jučer svaki kešolovac trgovao s 10 kuna (kupovali su prosječno 10 dionica MGMA, 2 dionice INGR ili par dionica PUNT).
– samo mi nije jasno kako im se da po cijeli dan sjediti za komp. i gledati gledalicu.
– puno bi im bilo pametnije da su izišli vani i kupili jednu kuglicu sladoleda.
– ali kešolovci su u biti najveći škrtavci, oni novce ne troše, oni će s ovih 10kn zaraditi 10 lipa i s takvim predanim radom će za 2.547 godina biti milijuneri.

– I love this game.
Pozdrav !

Prošli put sam znao da je VDKT best buy bez grama sumnje.
Danas mislim da je HDEL, ne mogu to reć sa sigurnošću kao za VDKT jer lopta je okrugla, a danas svi igraju nogomet, posebno talijani, španjolci i grci. [thumbsup]

New Report

Close