Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehe, malo sam čitao ovu raspravu i stvarno je zabavna.
Ali da konstatiram da se slažem sa kolegom seljombeljom jer dobro govori.
Ima puno onih kojima je dionica narasla i "zaradili" su 500% samo što su zaboravili prodati ali "sve će doći na svoje".
A i ne volim kad se nekom spušta zbog debljine njegovog računa iako čak ni ne znaju koliki je.
A kolega Twinspark mi je malo kiselo nasmiješen, osjećam vonj minusa na njegovom brokerskom računu.

zato sam se malo zabavio i potražio neke postove Twinsparka da našoj maloj zajednici predočim njegove uspjehe kao investitora i poznavaoca i stanem u odbranu seljebelje.
Pa krenimo redom kronološki:

Varteks -08.03.07. "Ja ću pripaljivanjem cigare proslaviti dolazak na 300 kuna…"
– ovdje je Twinspark u lovi do krova i broji virtuelne milijune

Varteks-16.10.07. "Uopće mi nisu jasni ljudi koji se postavljaju na prodaju ispod 300 kuna."
-ovdje je Twinspark već malo iznenađen i uvređen ishodom događaja

Varteks-24.01.08. "Samo strpljivo, gledajmo tvrtku a ne dionicu kako bi rekao W. Buffet. A dionica će kad tad doći na svoje."
-ovdje je Twinspark u fazi tješenja i izgradnji karaktera kao ulagača i propalog milijunera

14.08.07."Kod ulaganja u dionice ti je najvažnije strpljenje. Ne znam da li su se neka istraživanja radila ali sam uvjeren da bi pokazala da je 90% ljudi koji su popušili na burzi popušilo zbog brzopletosti i nestrpljivosti."

16.11.07. Koliko god mi ovaj pad financijski ne odgovarao, opet mi je u neku ruku drago jer će pokazati mnogima da samo mogu sanjati brzo bogaćenje na burzi"

-ovdje Twinspark pokazuje da nije izgubio dok nije prodao te da je bolje polako siromašenje od brzog bogaćenja i da mu je posebno drago zbog drugih koji će naučiti svoju lekciju [lol]

Korisniče Twinspark, meni se čini da bi za vas i ivanu7 dobro došla nova mjera Vlade "Sa burze na njivu", kojim bi Vlada pokušala pomoći svim dugoročnim investitorima i virtuelnim milijunašima da prihvate realnost, shvate da neće nikad doći na nulu i nadišu se svježeg zraka.

[thumbsup]

haha, svaka čast na trudu, kolega!! evo 100tka za vas!!
istina, na varteksu sam izgubio ne baš katastrofalno ali nelošu lovu. Ali to su bili prvi mačići…
A sad neka mi se javi netko tko tvrdi da nije nikad izgubio na burzi, ja mu unaprijed kažem da je lažljivo pseto (mislim da je to iz Komandanta Marka ili Zagora, ne sjećam se točno…)!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort



Hehe, malo sam čitao ovu raspravu i stvarno je zabavna.
Ali da konstatiram da se slažem sa kolegom seljombeljom jer dobro govori.
Ima puno onih kojima je dionica narasla i "zaradili" su 500% samo što su zaboravili prodati ali "sve će doći na svoje".
A i ne volim kad se nekom spušta zbog debljine njegovog računa iako čak ni ne znaju koliki je.
A kolega Twinspark mi je malo kiselo nasmiješen, osjećam vonj minusa na njegovom brokerskom računu.

zato sam se malo zabavio i potražio neke postove Twinsparka da našoj maloj zajednici predočim njegove uspjehe kao investitora i poznavaoca i stanem u odbranu seljebelje.
Pa krenimo redom kronološki:

Varteks -08.03.07. "Ja ću pripaljivanjem cigare proslaviti dolazak na 300 kuna…"
– ovdje je Twinspark u lovi do krova i broji virtuelne milijune

Varteks-16.10.07. "Uopće mi nisu jasni ljudi koji se postavljaju na prodaju ispod 300 kuna."
-ovdje je Twinspark već malo iznenađen i uvređen ishodom događaja

Varteks-24.01.08. "Samo strpljivo, gledajmo tvrtku a ne dionicu kako bi rekao W. Buffet. A dionica će kad tad doći na svoje."
-ovdje je Twinspark u fazi tješenja i izgradnji karaktera kao ulagača i propalog milijunera

14.08.07."Kod ulaganja u dionice ti je najvažnije strpljenje. Ne znam da li su se neka istraživanja radila ali sam uvjeren da bi pokazala da je 90% ljudi koji su popušili na burzi popušilo zbog brzopletosti i nestrpljivosti."

16.11.07. Koliko god mi ovaj pad financijski ne odgovarao, opet mi je u neku ruku drago jer će pokazati mnogima da samo mogu sanjati brzo bogaćenje na burzi"

-ovdje Twinspark pokazuje da nije izgubio dok nije prodao te da je bolje polako siromašenje od brzog bogaćenja i da mu je posebno drago zbog drugih koji će naučiti svoju lekciju [lol]

Korisniče Twinspark, meni se čini da bi za vas i ivanu7 dobro došla nova mjera Vlade "Sa burze na njivu", kojim bi Vlada pokušala pomoći svim dugoročnim investitorima i virtuelnim milijunašima da prihvate realnost, shvate da neće nikad doći na nulu i nadišu se svježeg zraka.

[thumbsup]

haha, svaka čast na trudu, kolega!! evo 100tka za vas!!
istina, na varteksu sam izgubio ne baš katastrofalno ali nelošu lovu. Ali to su bili prvi mačići…
A sad neka mi se javi netko tko tvrdi da nije nikad izgubio na burzi, ja mu unaprijed kažem da je lažljivo pseto (mislim da je to iz Komandanta Marka ili Zagora, ne sjećam se točno…)!
[/quote]

Pa dobro, svi smo nekad izgubili, ja znam da ja jesam, samo sam stekao dojam da vi sebe smatrate investitorom par excellance za razliku od nas ostalih koji kao imamo male portfelje i ne znamo kupovati dividendne dionice [thumbsup]

Sad se više ne javljaju niti "zlatari" koji su zaglibili u iščekivanju Godoa, pardon 2.500$ po unci.
Očito su busevi za Sloveniju u zadnje vrijeme bili krcati.
Ja se još držim casha i nekretnina.
U jednom stanujem, a drugo trošim…
Kako bi rekao kolegica Ivano [lol] I really love this game… [thumbsup]

Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus

Deutschland, Best buy ???

– James, Alabama… ???, ne pratim te utakmice te me zamima koliko je sigurno za staviti veću lovu.
– sada idem na kupanje pa ako može prognoza prije utakmice.
– stavila sam nešto sitno 2.000kn na Deutschland, ako je sigurno povećala bih okladu.

– I love this game.
Pozdrav !

nema klađenja nakon četvrtfinala.
danas svi igraju nogomet.


Deutschland, Best buy ???

– James, Alabama… ???, ne pratim te utakmice te me zamima koliko je sigurno za staviti veću lovu.
– sada idem na kupanje pa ako može prognoza prije utakmice.
– stavila sam nešto sitno 2.000kn na Deutschland, ako je sigurno povećala bih okladu.

– I love this game.
Pozdrav !


mozes vec razmisljati o novim cipicama…
ja sam stavio 10kn na x… vec deset dana nemrem nis pogodit, vjeruj nebum ni danas…

Od SuperMaria, Italije i Španjolske za njemce…


Od SuperMaria, Italije i Španjolske za njemce…

A Talijani su bili boljševici?!

Ivana – cipice su čini se još uvijek kod postolara 😉

Forza Italia!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Od SuperMaria, Italije i Španjolske za njemce…

A Talijani su bili boljševici?!

Je, kompletna antifašistička osovina u završnici.

Ivana – cipice su čini se još uvijek kod postolara 😉

Forza Italia!
[/quote]

ma to je ovim današnjim fiskalnim fašistima, ne pravim. [tongue]


Ivana – cipice su čini se još uvijek kod postolara 😉

– nisu, danas ih digla s popravka, 35kn.
– šteta, večeras nisam zaradila za nove.

– I love this game.
Pozdrav !


Deutschland, Best buy ???
– …. ako može prognoza prije utakmice.

– za današnju utakmicu nisam bila sigurna pa sam pitala za prognozu.
– pola blogera koje pratim je bilo za Njemačku, ostali za Italiju.
– statistika, to mi je ono najvažnije, bila je debelo na strani Italije,
– ali računam ipak su to nijemci, a ti talijani nisu mogli ni nas dobiti.
– dobro da ovo nisam odigrala s velikom lovom.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close