Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne smiješ se na to kladiti, pratit će te nesreća sljedećih godinu dana [lol]


Tako je. Sad ti strani kreditori trebaju snosit odgovornost za svoje dugogodišnje neodgovorno ponašanje prema svojim klijentima i vlasnicima.

Otpis dugova od 60% je već izvršen?Ili treba 100%?
Ja sam dvaput uzeo kredit manjeg iznosa od banke,namjena nije bila za osobnu potrošnju,sve uredno vraćeno uz malo discipline.Sad nemam kredite,čak ni kreditne kartice.Niti nemam potrebu da ih uzmem.Jedino u slučaju bolesti.
I nisam nikad kukao da sam ugrožen,niti vikao da su bankari fašišti,nitko mi nije bio kriv.Odgovoran sam za svoje postupke.

"Only dead fish swim with the stream"


Tako je. Sad ti strani kreditori trebaju snosit odgovornost za svoje dugogodišnje neodgovorno ponašanje prema svojim klijentima i vlasnicima.

Prvo najveci kreditori su Grcki mirovinski fondovi i grcke banke.

Sigurno da bi bilo najpostenije da kreditori prihvate gubitak. Medutim, u tom slucaju bi ostalo jako malo onih koji su spremni kupovati dug drugih zaduzenih Europskih zemlja, ukljucujuci Hrvatsku. Mislim i sada ih je jako malo.

Zamisli sta bi se desilo kada bi Hrvatska izgubila pristup kreditima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Best buy – Hrvatska.

– danas imamo win-win situaciju.
– pobjeda Španjolske 1.75 i pobjeda Italije 1.30 , ukupni tečaj 2.27 .
– u ovoj okladi svakako ste dobitnici.
– ako prođe oklada imate novce, ako ne prođe radujete se našima i pjevate u boj, u boj za narod svoj.

– idealno bi bilo 2:2, tečaj 8, španjolci izbacuju direktne konkurente talijane, a mi idemo dalje.
– svi zadovoljni.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivka,

Sva si u kladionicama. Je li dobivas ili gubis do sada ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Zamisli sta bi se desilo kada bi Hrvatska izgubila pristup kreditima.

otrijeznila bi se, kao i grčka i kao svi ostali koje to još čeka.



Zamisli sta bi se desilo kada bi Hrvatska izgubila pristup kreditima.

otrijeznila bi se, kao i grčka i kao svi ostali koje to još čeka.
[/quote]
Grčki vanjski dug je veći od grčkog javnog duga, tako da nisu grčke banke, osiguranja i fondovi najveći kreditori. Daleko najveći pojedinačni kreditor je ECB.

a što ako mi odigramo sa Španjolcima 1:1 ili 0:0??……onda nema ni novaca ni slavlja…….

Grčki vanjski dug je veći od grčkog javnog duga, tako da nisu grčke banke, osiguranja i fondovi najveći kreditori. Daleko najveći pojedinačni kreditor je ECB.


Right.
http://www.bbc.co.uk/news/business-17283783

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


a što ako mi odigramo sa Španjolcima 1:1 ili 0:0??…

– a što ako mi odigramo s 2-3 golmana na golu ???

– bez rizika nema ni profita.
– visoki ulog / high stake.

– navijamo za naše, kladimo se na španjolce.

– I love this game.
Pozdrav !

nisi odgovorila na moje pitanje….ne izmotavaj se…….nisi pokrila sve mogućnosti rezultata, to nema veze s tim koliko ćemo mi staviti igrača na gol……..jozić je svojevremeno igrao sa sedam stopera pa može i bilić s tri golmana……..



Tako je. Sad ti strani kreditori trebaju snosit odgovornost za svoje dugogodišnje neodgovorno ponašanje prema svojim klijentima i vlasnicima.

Otpis dugova od 60% je već izvršen?Ili treba 100%?
Ja sam dvaput uzeo kredit manjeg iznosa od banke,namjena nije bila za osobnu potrošnju,sve uredno vraćeno uz malo discipline.Sad nemam kredite,čak ni kreditne kartice.Niti nemam potrebu da ih uzmem.Jedino u slučaju bolesti.
I nisam nikad kukao da sam ugrožen,niti vikao da su bankari fašišti,nitko mi nije bio kriv.Odgovoran sam za svoje postupke.
[/quote]
a kako bi završila ta avantura da je bankar umjesto da kreditira tebe u iznosu od 30% tvojih mjesečnih primanja kreditirao tvog 8-godišnjeg sina u visini 150% njegovih mjesečnih primanja i dogovorio s njim potpisivanje ugovora u One to play dućanu? [wink]


nisi odgovorila na moje pitanje….ne izmotavaj se…….nisi pokrila sve mogućnosti rezultata, to nema veze s tim koliko ćemo mi staviti igrača na gol……..jozić je svojevremeno igrao sa sedam stopera pa može i bilić s tri golmana……..

– nemam vam ja pojma o tim nogometnim taktikama, a nogomet mi je dosadna igra, njih 20 trči za jednom loptom.
– ali mi je zanimljivo ludilo koje stvara taj nogomet.
– zanimljiva mi je i kladionica, samo zbog love.

– svjetske kladionice plaćaju pobjedu španjolaca 1.44 – 1.50, naše kladionice časte s tečajem 1.75, hendikep (-1) 2.90, za talijane 1.80.
– ja sam odigrala noćas, tečaj 1.85 na španjolce.

– visoki ulog ???
– to je sve rizično, ali postoji neka sigurnost cca 2/3.
– prekjučer sam na rusima puno izgubila, jučer pogodila portugalce tečaj 3.
– prije 3 dana sam ubacila na burzu 10.000kn dobitka s kladionice.

– igrajte s nekim novcima za kojima nećete plakati ako mi pobjedimo.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close