Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mene samo brine pad nezaposlenosti i pad bdp-a u Hrvatskoj. Ova svijetska prikazanja nisu bitna, jer i tako na Zse ulaže nas stotinjak sa foruma. Tek kad budemo par godina rasli stopama od 3-4% možemo očekivati i strelovit rast dionica.


Trenutni best buy je keš!

malo kasno palis [yawn]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ivane,

znači, kupuješ kad raste, a prodaješ kad pada ?

Znaš ono "moment" i te priće 😀

...

Best buy ?

Već sam više puta pisao da treba ulagati u :

1. vlastiti posao , tvrtka , obrt , OPG…
2.nekretnine , more , Zagreb…
3.zlato

a vi navalili na financijski inženjering zvan burza i dionice .
Zar vam nije bio dovoljan poučak 2008. ?

Uvođenjem poreza na dividende 20 % + 12 % + prirez Zgb 18 % ova Vlada vam je jasno dala do znanja da Hrvatskoj netreba tržište kapitala .

.

Na burzi nema logike većinom bude suprotno od onoga što misli većina. [thumbsup]

Upravo tako, sve suprotno od tebe je garantiran uspjeh. Bez uvrede!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Upravo tako, sve suprotno od tebe je garantiran uspjeh. Bez uvrede!

Nemoj biti nervozan ako trpiš velike minuse moraš biti strpljiv ili zaboravi ovu igru.Pozdrav. [thumbsup]

Dobro djevojčice, kako ti kažeš. [kiss]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

jeste me se ulovili, da, prodajem kad je najjeftinije, a kupukjem kad raste, al to je dobro za sve vas da ima naivčina poput mene.. [thumbsup]
ne znam kako vi tumačite moje postove, al zaboli me jer znam što sam mislio, a mislim da je dobro sjedit na lovi i čekat bolje prilike ili ti lošije dane na zse!
[cool]

pišem samo na dionicama koje držim..

B Est buy su firme kojima država preuzima dugove a dobit ide privatnim vlasnicima i dioničarima.
Kao Pounje trikotača. Ne možeš propast da hoćeš. Tzv. američki model.

– danas sam kupovala.
– ni sama ne znam je li to pametno.
– ali jednostavno nisam mogla odoljeti ovim diskontnim akcijskim cijenama.
– ja sam pretežno kupovala 2+1 gratis.
– već ovih dana ću vam pokušati uvaliti to što sam dobila gratis.

– I love this game.
Pozdrav !


– danas sam kupovala.
– ni sama ne znam je li to pametno.
– ali jednostavno nisam mogla odoljeti ovim diskontnim akcijskim cijenama.
– ja sam pretežno kupovala 2+1 gratis.
– već ovih dana ću vam pokušati uvaliti to što sam dobila gratis.

– I love this game.
Pozdrav !

Ja još malo čekam.

Ali cijene postaju stvarno dobre i zanimljive.

Imaš ljubica kakav best buy?

Ps. gdje je onaj Machette? [lol]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close