Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uzeo sam dnas JCP, HPQ i mislio još HLF i zaboravio HLF uzet. [lol]
twixer, dokle će natgas rasti? koliko je to sad već +37%.

Lockheed Martin?

Predsjednički izbori u USA bi mogli biti njima na korist?

i Leggett and Platt – niske kamatne stope, niže cijene sirovina i padajuća(nominalna bar 🙂 ) nezaposlenost u USA, vjerujem da će housing u USA rasti a sa njime i potrošnja na uređenje i otvaranje novih trgovčakih centara od kojih ova firma živi(uređuje metalne konstrukcije interijera).

i LH – Laboratory Corporation of America – sve više se medicina okreće preemptivnoj medicini, sve se više lijekova testira(generički prvobitno) te sve više fizičkih osoba traži testiranja za razne vrste bolesti. Jedino je problem sa fizičkim osobama da je stopa neplaćenih računa testiranja visoka(provision for loss je visok)..
Populacija stari vjerujem da bi ovo mogao biti dobar buy.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

i, budi mi dopusteno – savjet ne trazim, niti bih ga dao – reci…

proteklih dana, sto na forumima sto na blogovima,
bilo je i previse niskih strasti, likovanja, i previse ignoriranja fundamenata u slavu forumske i blogerske politike.
ne raspravljam sad jesu li fundamenti jaki ili slabi, kazem samo da je nekolicina, neki od njih mozda i s predumisljajem, ignorirala fundamente samo da bi se za potrebe karikatura svojih karaktera nabacivali blatom…

mislim da je najbolji komentar dao na temu einhorn/herbalife dao zerohedge:
kako efikasno trziste [thumbsup]

ista ironija moze se primijeniti i na nasu kaljuzicu [smiley]

www.knjigara.com


uzeo sam dnas JCP, HPQ i mislio još HLF i zaboravio HLF uzet. [lol]
twixer, dokle će natgas rasti? koliko je to sad već +37%.

Do $18 tada ce se cijena izjednaciti sa onom u Japanu. Stavi prodaju na $17.82.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


uzeo sam dnas JCP, HPQ i mislio još HLF i zaboravio HLF uzet. [lol]
twixer, dokle će natgas rasti? koliko je to sad već +37%.

JCP je imao katastrofalan izvjestaj usprkos vrlo povoljnim vremenskim uvjetima. Target im uzima kupce. HPQ, da razmisljam narednih 7 dana samo o njima vjerojatno ne bih uspio naci nista pozitivno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



twixer, dokle će natgas rasti? koliko je to sad već +37%.

HPQ, da razmisljam narednih 7 dana samo o njima vjerojatno ne bih uspio naci nista pozitivno.
[/quote]
pa to je onda znači dno kao na plinu, odlično.

Najskuplji savjet – besplatan savjet! [wink] [thumbsup] [cool]

Best buy je oročenje u banci, jer ova burza je davno preminula.

Misli lokalno, djeluj globalno!


Lockheed Martin?

Predsjednički izbori u USA bi mogli biti njima na korist?

i Leggett and Platt – niske kamatne stope, niže cijene sirovina i padajuća(nominalna bar 🙂 ) nezaposlenost u USA, vjerujem da će housing u USA rasti a sa njime i potrošnja na uređenje i otvaranje novih trgovčakih centara od kojih ova firma živi(uređuje metalne konstrukcije interijera).

i LH – Laboratory Corporation of America – sve više se medicina okreće preemptivnoj medicini, sve se više lijekova testira(generički prvobitno) te sve više fizičkih osoba traži testiranja za razne vrste bolesti. Jedino je problem sa fizičkim osobama da je stopa neplaćenih računa testiranja visoka(provision for loss je visok)..
Populacija stari vjerujem da bi ovo mogao biti dobar buy.

Lockheed ima problema sa tim softwareom za F-35. Kako ce im izbori pogodovati ?

Kako raste internet prodaja i digitalizacija generalno to se smanjuje potrazanja za CRE (Comercial Real-Estate). Mozda bolje nekoga koje orijentiran na gradnju industrijskih objekata.

LH na prvi pogled izgleda dobro. Pogotovo u svijetlu cinjenice da je slicna kompanija Gen Probe nedavno preuzeta. Problem moze biti visoka izlozenost Europskim zemljama gdje se rezu svi pa i medicinski troskovi. Izgleda zanimljivo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




twixer, dokle će natgas rasti? koliko je to sad već +37%.

HPQ, da razmisljam narednih 7 dana samo o njima vjerojatno ne bih uspio naci nista pozitivno.
[/quote]
pa to je onda znači dno kao na plinu, odlično.
[/quote]

Bez HPQ svijet moze zivjeti, a bez NG-a puno teze. NG ovisi i o meterologiji. Bit ce da je RIM bolja analogija u ovoj situaciji.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

JCP je danas ukinuo dividendu. Jos jedan razlog vise za kupiti, ne moras platiti porez.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Best buy je oročenje u banci, jer ova burza je davno preminula.

MA koja banka dok je tu ingre…i runonoša [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close