Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


– nisam u minusu zahvaljujući uplati na brokerski [lol]
– ima jedan milijunčić, koji me gleda [cool], smiješi mi se [smiley], ljubi me [kiss] i kaže mi kako će uskoro biti samo moj [thumbsup]

– imala sam i jedan upit jesam li taj dan zaradila taj milijunčić.
– ali na burzi vam to ne ide tako.
– u prethodnim postovima sam vam napisala kako je najpametnije sell in May.

– ja ostajem u nekim dionicama isključivo zbog dividende, takva mi je taktika.
– ali imam i slobodne love za jeftin dokup, što i radim.
– na svemu tome će sigurno biti neki za mene prihvatljiv minus, to je burza.

– srpanj i kolovoz, jeftina kupnja s dividendnom lovom.
– rujan i listopad, doći će i taj milijunčić.

– I love this game.
Pozdrav !



A koliko je danas ivana7 zaradila ?

– biste li mogli o nečem pametnijem pisati, np. koliko ste vi danas zaradili.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

evo samo dio jučerašnje zarade i porcshe je tvoj ;

http://www.tportal.hr/biznis/novaciulaganje/194081/Velika-rasprodaja-u-rijeckoj-Poreznoj-upravi.html

http://hr.seebiz.eu/politika/angela-merkel-povecala-place-sebi-i-ministrima/ar-35060/
a je li angela? da to nije povišica zbog prihoda od grčkih kamata?
nećeš razbojnice!

vrijeme za ulazak u herbalife?

uglavnom ira shon conference pocinje za 15 min i traje 6 sati,kada einhorn govori ne znam. uglavnom tko voli riskirati sada mu je dobra prilika, ako misli da napad na hlf nece biti tako ostar ili detalljan moze ocekivati veliki povrat na sadasnju cijenu od 44.xx, naravno postoji i opcija da je detaljno napravio zadacu i da ce hlf posvetiti vremena kao i mlm-u, u tom slucaju dobra je sansa za ekspresnim gubitkom od 10-20 %. obzirom na sve usao sam danas na razini od 43,xx sa 5 % casha. zivi bili pa vidjeli.


http://hr.seebiz.eu/politika/angela-merkel-povecala-place-sebi-i-ministrima/ar-35060/
a je li angela? da to nije povišica zbog prihoda od grčkih kamata?
nećeš razbojnice!

Opet si short u svemu. Razbojniče! 😉

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


uglavnom ira shon conference pocinje za 15 min i traje 6 sati,kada einhorn govori ne znam. uglavnom tko voli riskirati sada mu je dobra prilika, ako misli da napad na hlf nece biti tako ostar ili detalljan moze ocekivati veliki povrat na sadasnju cijenu od 44.xx, naravno postoji i opcija da je detaljno napravio zadacu i da ce hlf posvetiti vremena kao i mlm-u, u tom slucaju dobra je sansa za ekspresnim gubitkom od 10-20 %. obzirom na sve usao sam danas na razini od 43,xx sa 5 % casha. zivi bili pa vidjeli.

http://www.businessinsider.com/live-coverage-the-ira-sohn-conference-2012-5
evo, live.

nisam short, nije se zajebavat s budalama.
ne bi mirno spavao dok angela zavodi hollande.


uglavnom ira shon conference pocinje za 15 min i traje 6 sati,kada einhorn govori ne znam. uglavnom tko voli riskirati sada mu je dobra prilika, ako misli da napad na hlf nece biti tako ostar ili detalljan moze ocekivati veliki povrat na sadasnju cijenu od 44.xx, naravno postoji i opcija da je detaljno napravio zadacu i da ce hlf posvetiti vremena kao i mlm-u, u tom slucaju dobra je sansa za ekspresnim gubitkom od 10-20 %. obzirom na sve usao sam danas na razini od 43,xx sa 5 % casha. zivi bili pa vidjeli.

moguce da njegov ego fakat uziva.
nije spomenuo hlf.
close cca +17 posto.

burze su – savjet ne trazim, niti bih ga dao – fakat frizerski saloni za ovce

www.knjigara.com


vrijeme za ulazak u herbalife?

Koja drama na konferenciji. Javili su na Twitteru daje Einhorn short MLM i svi su poceli prodavati jer su mislili da je short Multi Level Marketing (HLF), onda se poslije ispostavili da je to Martin Marrieta proizvodjac agregata.

+16.66% + 3.27% (aftermarket)

Imam vrlo malu poziciju u HLF i to cisto spekulativno.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

David Einhorn: "Japan is a mess in so many ways, adult diaper sales now exceed those of children."

Nevjerojatno kakve ovaj podatke skuplja okolo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

s njim bi gruden imao sto raditi [smiley]

www.knjigara.com

koji car ovaj einhorn, koje samo je milijune zaradio sa 3 osnovna pitanja o poslovanju, kapa dolje.
nego sta cemo sa srebrom, 26 nam se priblazava, ovim tempom pocetkom slijedeceg tjedna ja polako pocinjem sa gradnjom long pozicije.
p.s. natgas razvaljuje, trenutno najbolja pozicija za long

New Report

Close