Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ivana7 koliko si danas zaradila ?


Teško, da budejo Grčko izbacili iz EU….no, ona se želi sama izbaciti, pa jim članice EU to ne dozvole, tako da tu bude još puno pričanja….

Koliko znam proces izlaska je jednako kompliciran kao i ulazak u EU te Eurozonu.

Mislim da se sve mora ratificirati od strane svih članica.

Nije to samo – izlaz kroz vrata.

Vrata koja se teško otvaraju, teško se otvaraju u svim smjerovima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ivana7 koliko si danas zaradila ?

– nisam u minusu zahvaljujući uplati na brokerski [lol]
– ima jedan milijunčić, koji me gleda [cool], smiješi mi se [smiley], ljubi me [kiss] i kaže mi kako će uskoro biti samo moj [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !

bravo ivana 7 !

@ domach1984

vjerovnici Grčke iliti mega banke, u ovom krugu političkih izbora nisu našli dovoljno poslušnu Vladu koja bi im osigurala opću pljačku Grčke i njenih stanovnika za svoje kamate na kamate.

Grci s druge strane prave se jadnako ludi kao i banke, pojma nemaju zašto se EU nervira . Izgleda da nitko i ne želi previše preuzeti Vlast odnosno kormilno Grčke i izložiti sebe osobno kao odgovornu osobu za propast standarda Grčke u korist svojih vjerovnika odnosno banaka.

Za sada Grćka : Banke = 1:0 ( bravo Grčka ), kao i kroz cijelu povijest predvodnica svijesti, kulture i znanja.

Tko zna što bi na sve ovo rekli ; Zeus, Apolon, Eros, Heraklo, Pojsedon, Aristotel, Platon, Pitagora, Sokrat, Hipokrat itd…..



Teško, da budejo Grčko izbacili iz EU….no, ona se želi sama izbaciti, pa jim članice EU to ne dozvole, tako da tu bude još puno pričanja….

Koliko znam proces izlaska je jednako kompliciran kao i ulazak u EU te Eurozonu.

Mislim da se sve mora ratificirati od strane svih članica.

Nije to samo – izlaz kroz vrata.

Vrata koja se teško otvaraju, teško se otvaraju u svim smjerovima.
[/quote]
Eto malo kritike i već je bolje kolega.
INN (ispravak netočnog navoda): nije izlazak kompliciran već skup.
Prispodoba: kao aktiva i pasiva, kad bankrotiraš onda se ponište. [lol]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"



Ivana7 koliko si danas zaradila ?

– nisam u minusu zahvaljujući uplati na brokerski [lol]
– ima jedan milijunčić, koji me gleda [cool], smiješi mi se [smiley], ljubi me [kiss] i kaže mi kako će uskoro biti samo moj [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Postoji puno bolja ljubav od one koju dobiješ od 1 milijuna!

Ima 27 godina i zna biti vrlo živahna.

E da, nema dugi rok trajanja.

[kiss] [kiss] [kiss]

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


bravo ivana 7 !

@ domach1984

vjerovnici Grčke iliti mega banke, u ovom krugu političkih izbora nisu našli dovoljno poslušnu Vladu koja bi im osigurala opću pljačku Grčke i njenih stanovnika za svoje kamate na kamate.

Grci s druge strane prave se jadnako ludi kao i banke, pojma nemaju zašto se EU nervira . Izgleda da nitko i ne želi previše preuzeti Vlast odnosno kormilno Grčke i izložiti sebe osobno kao odgovornu osobu za propast standarda Grčke u korist svojih vjerovnika odnosno banaka.

Za sada Grćka : Banke = 1:0 ( bravo Grčka ), kao i kroz cijelu povijest predvodnica svijesti, kulture i znanja.

Tko zna što bi na sve ovo rekli ; Zeus, Apolon, Eros, Heraklo, Pojsedon, Aristotel, Platon, Pitagora, Sokrat, Hipokrat itd…..


Jesi ti to prešao na našu starnu?
Zaboravio si najodgovornijeg za ovo… Hermesa.

Evo vam malo optimizma na zse:
Evo malo zse optimizma:

– pada uz velik promet – to je pozitivan pokazatelj jer znači da usprkos padu velik broj ljudi želi kupiti
– pada na malom prometu – to je pozitivan pokazatelj jer znači da je mali broj ljudi spreman prodati po toj cijeni
– raste uz velik promet – to je pozitivan pokazatelj jer znači da velik broj ljudi želi kupiti
– raste na malom prometu – to je pozitivan pokazatelj jer znači da vlasnici dionice vjeruju da će cijena biti mnogo viša pa ne žele prodati veće količine

Uplata na brokerski- MARGIN KREDIT- u pravo vrijeme za kupnju dionica- na nižim vrijednostima…
Tko Vam je dao novac , gosp. IVANA7?

( pardon, POSUDIO i uz koju kamatu?)

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znaš što je ironija hrv. TK?

Prije kad ništa nismo znali o burzi, zarađivali smo svi od reda.
Sad kad sve o njoj znamo, nigdje para na vidiku.

Ajmo se mi opet baciti na nešto što ne znamo. [wink]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"



Ivana7 koliko si danas zaradila ?

– nisam u minusu zahvaljujući uplati na brokerski [lol]
– ima jedan milijunčić, koji me gleda [cool], smiješi mi se [smiley], ljubi me [kiss] i kaže mi kako će uskoro biti samo moj [thumbsup]

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Pogled na semafor i ne mogu vjerovati. totalna pobjeda Lopine na Ivanom:

SLPF + 17.26%
BRIN + 0.08%

vs.

KODT -1.30%
CEBA -18.46%

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Jesi ti to prešao na našu starnu?
Zaboravio si najodgovornijeg za ovo… Hermesa.

A ovdje se skrivate kolega i sirite atensko-brazilsku propagandu…
Mi spartanski primitivci s juga koji se borimo na nekim polozajima i duze od mjesec dana tko nas…

Spartanski prop desk je razguzio i goldmane i jamieje skupa s blaythicama i ine koji rade
"bozji posao"
Divljaci sta cete, povremeno im zastitim bokove s novim snagama, ali moram ih nagovoriti da se probamo posteno pregrupirati kako bi mogli pokusati jos jaci napad…

Lijepo Vas pozdravlja balkanski debil leonidas primitivac po priznanju….

New Report

Close