Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

– i LKRI ispod 100kn, Barcelona…
– gospon Lopina bi sigurno nadodao i BRIN na 22kn.

– samo od povijesti cijena dionica ne možemo profitirati,
– koji je ili što je trenutni buy stoljeća ???
– e to te ja pitam.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

US dollar, James je rekao da ce dollar i euro doci u paritet. James ne grijesi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

– i LKRI ispod 100kn, Barcelona…
– gospon Lopina bi sigurno nadodao i BRIN na 22kn.

– samo od povijesti cijena dionica ne možemo profitirati,
– koji je ili što je trenutni buy stoljeća ???
– e to te ja pitam.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

US dollar, James je rekao da ce dollar i euro doci u paritet. James ne grijesi.
[/quote]
Na dvije ključne pozicije koje bi to trebale odradit su grci i britanci, inače moji dobri prijatelji.

Jedan best buy stoljeća godišnje je sasvim dovoljno, pa nismo IGH/Dinamo da svakih 6 mjeseci imamo posao/utakmicu stoljeća.


– ja tu na ovom forumu drukam kao i 99.99% vas.
– evo godinama drukam bez greške, ali ni sama u to nisam sigurna 90%.
*
Prodati dividendne dionice prije dividende ???
HT.
– pratim HT od kad je izlistan na burzi.
– ovo nitko do sada nije napisao, a dogodilo se je nešto neobično za tu dionicu.
– dan prije ex.div. moglo se kupiti po 209kn,
– a na ex.div prodati po 211kn.
– imala sam neke sitne transakcije pa sam zapamtila tu situaciju.
– dosta neobično za HT, zaraditi na porastu cijene plus skupiti dividendu umanjenu za porez.
– trenutno imam zanemarive količine HT-a.
– ove godine sam za njega sve pogodila, i tu dala preporuku za kupnju na kojoj se je moglo zaraditi.
– dugoročno mi je HT zanimljiv na cijenama 170-180kn.
– ali bi mogao pasti i na 150kn, tada žestoka kupnja s marginom bez razmišljanja.
– I love this game.
Pozdrav !

Pozdrav !

.


Jedan best buy stoljeća godišnje je sasvim dovoljno, pa nismo IGH/Dinamo da svakih 6 mjeseci imamo posao/utakmicu stoljeća.

Samby ima posao stoljeca svaki dan.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

– i LKRI ispod 100kn, Barcelona…
– gospon Lopina bi sigurno nadodao i BRIN na 22kn.

– samo od povijesti cijena dionica ne možemo profitirati,
– koji je ili što je trenutni buy stoljeća ???
– e to te ja pitam.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

US dollar, James je rekao da ce dollar i euro doci u paritet. James ne grijesi.
[/quote]

A da li je rekao kada će se to dogoditi? Za godinu dana, deset ili trideset? 🙂

Misli lokalno, djeluj globalno!

US dollar, James je rekao da ce dollar i euro doci u paritet. James ne grijesi.


Ahhaha…da ali na 1:4 [lol]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"


…US dollar, James je rekao da ce dollar i euro doci u paritet. James ne grijesi.

Ja se nadam da ce ovo iz njegovih usta ravno u bozje usi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Ivana7, oduvijek ima povlaštene informacije. Još od početaka Ininih dionica…….

Što su po Vama, kolege , povlaštene informacije.Ja sam laik, pa ću kratko reći:
– ODLUKE UPRAVE – saznaje prije svih drugih, jer se dostavljaju …..gdje?
– FINANCIJSKA IZVJEŠĆA prije drugih , jer se izrađuju i revidiraju …..gdje?
– OBJAVE ČLANAKA , prije drugih…jer se medijski odobravaju prije objave …gdje?
– ODLUKE VLADE oko korporacija gdje imaju udjele…..
– KNJGOVODSTVENE USLUGE- savjetovanja , revizorske kuće,FINA, SLUŽBE RIZIKA……
– Kao dugogodišnja financijska savjetnica , normalno da ima kolegice svugdje…..
– BANKARSKI SEKTOR – velik broj njih izravno trguje na burzi
– VLASNICI brokerskih kuća- koji informacije plaćaju …….KAKO……?
Pa, gospodo …nastavite niz……GDJE SE DOBIVAJU POVLAŠTENE INFORMACIJE …..?

Birtija???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Kako sve lijepo pada na ZSE.

Opet ima toliko odličnih prilika.

Moj savjet, samo skupljajte cash i kada se ova "kvazi realna" situacija sa Grčkom ili bilo kojim drugim "nerealnim" x-om istroši – shopping!

Ima stvarno dobrih prilika.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

A baš sam pomislio kako nam se xy uspavao, a ono danas [shocked]


Kako sve lijepo pada na ZSE.

Opet ima toliko odličnih prilika.

Moj savjet, samo skupljajte cash i kada se ova "kvazi realna" situacija sa Grčkom ili bilo kojim drugim "nerealnim" x-om istroši – shopping!

Ima stvarno dobrih prilika.

Da, best buy za danas Noina arka, ali su neki biseri već u zoni kupnje.. E sad, čekati ili ne..



Kako sve lijepo pada na ZSE.

Opet ima toliko odličnih prilika.

Moj savjet, samo skupljajte cash i kada se ova "kvazi realna" situacija sa Grčkom ili bilo kojim drugim "nerealnim" x-om istroši – shopping!

Ima stvarno dobrih prilika.

Da, best buy za danas Noina arka, ali su neki biseri već u zoni kupnje.. E sad, čekati ili ne..
[/quote]

Po svemu što znam i vidim, slijedeća godina bi trebala biti čisto fajn(fine) za burze i ekonomije opčenito.

E sada, stanem i razmislim: koliko uopće jedna Grčka može držati svijet za vrat? Koliko dugo i intenzivno? Više mislim da je to psiha čovjeka i grupe da traži neki problem i da se osjeti da "se nešto događa".

Msilim, ovo je preslika prošlih godina. Smiješno. Prije sam i gledao na mogući izlazak Grčke iz Eurozone, sada mi je sve jedno. To je više spin za medije, vole senzaciju.

Izlazak bi bio šok-ić ali realno čak i dobra stvar za euro, sigurno dobar za USA, i za Grčku. Neka uvedu drahmu, printaju i neka započnu upward krivulju ekonomije. To bi čak moglo potpuno revitalizirati ovu regiju.

Nego, Kina i usporavanje izvoza je tek smiješno. USA i EU bi trebali slaviti, jer što više Kineza ima novaca i plaće im rastu to ova dva postaju kompetitivniji i imaju kome izvoziti svoje produkte.

Ma ti mediji su smijeh.. sve je uvijek doom. Rijetko je.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close