Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ove godine se pojavilo par best buyeva, od toga 2 posebna. Koja će odraditi vrlo dobar prinos. No kako Ivka veli, nije poželjno o tome pisati.

Omerta – zakon šutnje.

– I love this game.
Pozdrav !


Ako mogu demistificirati; Ivana dobila podršku na KODT.

kad je objavio, znaci da je vec skupio vise toga. sad bi mi se moglo zuriti s planiranim dokupom, a nju sam ostavio zadnju za dokup od meni vaznijih, kao nema zurbe.

citam od lyncha "dionice: kada kupiti, kada prodati". mislim da bi se one up on wall street trebalo prevesti kao korak unaprijed na wall streetu ili tako nekako, ovako naslov zvuci kao neko trejderska trash receptura, a knjiga potpuno ok, bolja od one druge koja mu je prevedena – naucite zaradjivati. pitko (dok je van skura bura otisla skoro cijela knjiga), a istice i bitno, jos jedno dobro stivo za metodicnog investitora amatera.


citam od lyncha "dionice: kada kupiti, kada prodati". mislim da bi se one up on wall street trebalo prevesti kao korak unaprijed na wall streetu ili tako nekako, ovako naslov zvuci kao neko trejderska trash receptura, a knjiga potpuno ok.

One up on bi se prevelo biti u prednosti nad ili prednost nad

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.


Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

a ti si ga tada prijavio kao best buy ?

[rolleyes]



Ove godine se pojavilo par best buyeva, od toga 2 posebna. Koja će odraditi vrlo dobar prinos. No kako Ivka veli, nije poželjno o tome pisati.

Omerta – zakon šutnje.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivka,

ima li kakvog napretka na podruciju romantike ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Ove godine se pojavilo par best buyeva, od toga 2 posebna. Koja će odraditi vrlo dobar prinos. No kako Ivka veli, nije poželjno o tome pisati.

Omerta – zakon šutnje.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivka,

ima li kakvog napretka na podruciju romantike ?
[/quote]

Twixer svako malo na Ivku kao besposlene babe na seoske udavače.
Što li ga kopka kod naše Ivkice [huh]


Twixer svako malo na Ivku kao besposlene babe na seoske udavače.
Što li ga kopka kod naše Ivkice [huh]

Moram je malo zezat. Previse je opsjednuta dionicama, potoje i druge stvari u zivotu, bitnije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

a ti si ga tada prijavio kao best buy ?
[rolleyes]
[/quote]
Da, jesam.

Olympiakos osvojio Euroleague-u protiv CSKA usred Istanbula u zadnjoj sekundni nakon -19.
(koji je izbacio Panathinakos i spriječio grčko finale).

Hellas!

Gosp. Ivana7, porez na nekretnine je zbir iznosa, komunalne naknade,poreza na vikend kuće
i eventulano još malog dodatka…svekukupno- NIŠTA VIŠE od ovog što smo do sada plaćali…
Zbilja mislite- da će taj iznos pokopati sve one koji imaju vrijedne nekretnine?

Drugo, sad ćete mi svi govoriti o uloganju u KODT- dok je pao na 999,00 kuna skoro? Pa, što ste
imali od njega cijelu godinu- stajao je na tim cijenama cijelo vrijeme..??? Ma uzmite si tu
ćoravu dividendu, zaslužili ste si je…
Best buy- PODRAVKA. Kupuju je država -AUDIO, jer će prodati jedan dio, možda dokapitalizirati,
a možda je uvaliti kojem tajkunu…Uz moje standardne građevinare.
Brodari -slijedeće godine.Ostalo- DOKUP, onih koji imaju zelena izvješća.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Twixer svako malo na Ivku kao besposlene babe na seoske udavače.
Što li ga kopka kod naše Ivkice [huh]

Moram je malo zezat. Previse je opsjednuta dionicama, potoje i druge stvari u zivotu, bitnije.
[/quote]

Ne znam, … vas dvoje ste mi već pomalo sumljivi.
Kao da si joj to pokušao objasniti i van foruma pa te nije shvatla [smiley]


Imali ste best buy stoljeća u prvom kvartalu i sve je bilo gotovo za dva mjeseca.
Viadukt na 100kn.

– i LKRI ispod 100kn, Barcelona…
– gospon Lopina bi sigurno nadodao i BRIN na 22kn.

– samo od povijesti cijena dionica ne možemo profitirati,
– koji je ili što je trenutni buy stoljeća ???
– e to te ja pitam.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close