Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sarkozy gubi, još Merkel se rješit i fešta može početi.

Kad ode Merkel rat printera može početi [cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mnogi govore da je takav ishod izbora u Francuskoj loš za Europska tržišta kapitala, u svakom slučaju nešto će se možda promjeniti. ili ipak možda neće [proud]

Odabir, a ne prilika, neka određuje vašu sudbinu. Selection, not chance, determines your destiny let.

ma ajde, šta tržišta znaju.
dva dana će bit kraj svijeta pa u srijedu ujutro najbolji na svijetu.


Mislim da možemo očekivati veću korekciju Crobex-a narednih dana/tjedana …..

Pa zašto pobogu? Na koliko? Novo dno?

...


ma ajde, šta tržišta znaju.
dva dana će bit kraj svijeta pa u srijedu ujutro najbolji na svijetu.

daj bože da si u pravu … fjučersi i euro u slobodnom padu za sada potvrđuju prvi dio prognoze "kraj svijeta"

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


GMCR – 45% nakon izvješća.
ja sam uzeo long po 27,00 USD 0,05% portfolia, jer bit će toga i po 12,00 USD. [thumbsup]

Kolika je nominala ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


ma ajde, šta tržišta znaju.
dva dana će bit kraj svijeta pa u srijedu ujutro najbolji na svijetu.

Istina.

Nastane val u jednom smjeru pa se poništi od drugu stranu.

Puno buke malo muzike.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

i šta sad reć na kraju dana?

Ja ti se ne usudim proturješiti, James, jer znam da ćeš ZAINAT, rušiti dionice, kako bi pokazao
svoje teorije…

MEĐUTIM, promet pokazuje, izrazite aktivnosti MALIH BROKERA i MALIH FONDOVA, koji pokušavaju
na nižim razinama uhvatiti nešto dionica, koristeći negativne vijesti iz bliske nam Azije i Amerike..

A James dobro zna, da ZSE , upravlja veliki kapital..koji trenutno ima drugog posla i čeka da se
profiliraju dionička društva za pametna ulaganja….nema ih puno…a i vani imaju dosta kapitala, koji
treba kontrolirati, pa ih ova burza ne zanima.
Prvo, moraju riješiti pitanje Odluka za izlaganje većim rizicima…a pitanje je da li vrijeme blizu,
drugo, još analiziraju svoja dionička ulaganja, obzirom na težinu ekonomske situacije kod nas.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Ja ti se ne usudim proturješiti, James, jer znam da ćeš ZAINAT, rušiti dionice, kako bi pokazao
svoje teorije…

MEĐUTIM, promet pokazuje, izrazite aktivnosti MALIH BROKERA i MALIH FONDOVA, koji pokušavaju
na nižim razinama uhvatiti nešto dionica, koristeći negativne vijesti iz bliske nam Azije i Amerike..

A James dobro zna, da ZSE , upravlja veliki kapital..koji trenutno ima drugog posla i čeka da se
profiliraju dionička društva za pametna ulaganja….nema ih puno…a i vani imaju dosta kapitala, koji
treba kontrolirati, pa ih ova burza ne zanima.
Prvo, moraju riješiti pitanje Odluka za izlaganje većim rizicima…a pitanje je da li vrijeme blizu,
drugo, još analiziraju svoja dionička ulaganja, obzirom na težinu ekonomske situacije kod nas.


ti sve to znaš ili samo glasno razmišljaš?
[huh]


Ja ti se ne usudim proturješiti, James.

Takvu te volim. [wink]


Ja ti se ne usudim proturješiti, James, jer znam da ćeš ZAINAT, rušiti dionice, kako bi pokazao
svoje teorije…
MEĐUTIM, promet pokazuje, izrazite aktivnosti MALIH BROKERA i MALIH FONDOVA, koji pokušavaju
na nižim razinama uhvatiti nešto dionica, koristeći negativne vijesti iz bliske nam Azije i Amerike..
A James dobro zna, da ZSE , upravlja veliki kapital..koji trenutno ima drugog posla i čeka da se
profiliraju dionička društva za pametna ulaganja….nema ih puno…a i vani imaju dosta kapitala, koji
treba kontrolirati, pa ih ova burza ne zanima.
Prvo, moraju riješiti pitanje Odluka za izlaganje većim rizicima…a pitanje je da li vrijeme blizu,
drugo, još analiziraju svoja dionička ulaganja, obzirom na težinu ekonomske situacije kod nas.

da te nema, dusan kovacevic bi te izmislio u nekom svom djelu:
Vaš link

New Report

Close