Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo si pretjero sa 1.3 trilijuna obveznica… toliko zelembaća ne postoji… [shocked]
ispravnije je 1300 milijardi ili 1.3 bilijuna doloresa [thumbsup]
pozdrav


Kina trenutno drži oko 1.3 trilijuna USA obveznica… 26%

Kina drži 26% od 32% koliko drže stranci, a to je tek 8% ukupnog duga USA.


Sto bi trebalo podici cijenu prirodnog plina ?

I šta je sad diglo cijenu plina? [huh]

ova tema mi je nekad bila zanimljiva, ali sad par osoba stalno piše USA- market, o obveznicama,i ……
mislio sam da ipak naziv teme best buy, se valjda odnosi na potencijalne dobre buduće ili sadašnje dionice na ZSE. morao sam to napisati jel se konstantno duopsiju dvije do tri osobe, to bi mogli stvarno raditi na private message, zato i služe…….

kak ćemo se dopisivat na private utoje? kako? [cry]



Sto bi trebalo podici cijenu prirodnog plina ?

I šta je sad diglo cijenu plina? [huh]
[/quote]

oversold, mislim da ovo nije bio bottom i da dno jos nismo vidjeli.
Do kad J.P. misli masakrirati srebro?


kak ćemo se dopisivat na private utoje? kako? [cry]

ok, moja greška, imaš pravo, ali bez problema bi mogli preko e-maila, kao što znaš na e-mail možeš istovremeno slat poruke na više adresa. al ajde molim te pokušaj biti malo objektivan, pa pogledaj zadnjih ni ja sam ne znam kolik stranica na ovom forumu, uglavnom pišu tri osobe, i šta je najbolje ništa u vezi dionica sa ZSE, zar nije to spamanje ove teme? [undecid]

da te tri osobe ne pišu, ne pisanje postalo kvalitetnije nego ga ne ni bilo.
ali ja sam za da se vratimo na makroekonomsku temu s ovim inozemnim pisanjima. ajmo cure.



kak ćemo se dopisivat na private utoje? kako? [cry]

ok, moja greška, imaš pravo, ali bez problema bi mogli preko e-maila, kao što znaš na e-mail možeš istovremeno slat poruke na više adresa. al ajde molim te pokušaj biti malo objektivan, pa pogledaj zadnjih ni ja sam ne znam kolik stranica na ovom forumu, uglavnom pišu tri osobe, i šta je najbolje ništa u vezi dionica sa ZSE, zar nije to spamanje ove teme? [undecid]
[/quote]

Svaki put kada netko predlozi neku dionicu mi komentiramo. Naravno, ako se ne radi o ulaganjima koji cu cista kocka tipa, jer se tu nema sto komentirati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Gdje je nesretnica nestala, nema je vec tjedan dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Gdje je nesretnica nestala, nema je vec tjedan dana.

Pokvario joj se brojač novaca pa mora ručno ….

Carina za zemlje CEFTA-e donijela bi nam nove otkaze

Predstavnici najvećih izvoznika prehrambenih i duhanskih proizvoda okupili su se u ponedjeljak u Koprivnici. S potpredsjednikom Vlade za europsku politiku Nevenom Mimicom razgovarali su o tome kako da zadrže povlastice na tržištima zemalja CEFTA-e nakon što Hrvatska u srpnju iduće godine uđe u Europsku uniju.

http://www.vecernji.hr/biznis/carina-zemlje-cefta-e-donijela-bi-nam-nove-otkaze-clanak-401795

New Report

Close