Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ivana,
je li ti uopce pokusavas naci posao ?

– nemam iskaznicu HDZ-a, nisam u Komunističkoj partiji, nemam preporuke ni župnika ni biskupa.
– ali zato imam par milijunčića, nije puno, ali meni dovoljno.
– a tko se je od rada obogatio ???

– I love this game.
Pozdrav !



Ivana,
je li ti uopce pokusavas naci posao ?

– nemam iskaznicu HDZ-a, nisam u Komunističkoj partiji, nemam preporuke ni župnika ni biskupa.
– ali zato imam par milijunčića, nije puno, ali meni dovoljno.
– a tko se je od rada obogatio ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ja znam da je jako tesko dobiti posao u Hrvatskoj, ali trebas pokusati. Na poslu mozes jako puno toga nauciti, sresti zanimljive ljude i puno nauciti. Da bi se obogoatila trebaju ti znanje i iskustvo, a to neces steci ni kuci ni na internetu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Burza.

– što danas raditi, nisam ni sama pametna.
– gledam svijet sve u dobrom plusu.
– danas bi se trebao zaustaviti brutalan pad "Barcelone".
– nekad na blogu gospona xy na stotine komentara, sada tuga i jad, sekta je u žalovanju, pročitala sam par podužih postova gospon Lynxa ali na kraju nemam pojma što sam čitala.
– a i gospon Smart je svojom cenzurom uništio svoj forum tako da se ni tamo nema što pametnog za pročitati, puno mi je bio bolji kada je na ovom forumu drukao.

– "Al Qaida" i više nego stabilna, danas očekujem manji rast.
– danas neću ništa prodavati, možda BLJE.
– ako što budem kupovala to će biti oko 14:00 – 16:00.

– I love this game.
Pozdrav !

"Barcelona"

– tu svakako imamo i nekih dobrih dionica.
– ADPL, najbolja po fundamentima.
– PTKM, ne volim tu dionicu, ali ako to ide u prodaju mogla bi to biti dobra investicija, samo nemam pojma na kojim cijenama bi to išlo.
– sada je dobra zbog velikog prometa, a očekujem i neki rast nakon ovolikog pada.
– VPIK, tu ne očekujem ništa.
– TISK, prodaje Audio, a prodaje i gospon xy.
– ZVCV, ispuhao se balon.
– VART, tu ste me stvarno iznenadili, očekivala sam rast do 50kn, izgleda je razum prevladao, nemam VART.

– I love this game.
Pozdrav !


– što danas raditi, nisam ni sama pametna.

Kineski GDP je za 45 minuta. JPM i WFC prije otvaranja. To ce odrediti sentiment sutra.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

‘Hrvatska mora postati poznata kao vinska zemlja’

Poznati hrvatski vinar Ivica Matošević ističe da Hrvatska kao vinska zemlja ima svoje posebnosti što je dobro, jer je danas svjetski trend da svatko nastoji pokazati nešto što drugi nemaju.

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/187288/Hrvatska-mora-postati-poznata-kao-vinska-zemlja.html

U ovome trenutku sam najraspoloženiji sommelier u lijepoj našoj [wink] [tongue]

China GDP out

8.1% vs. 8.3% expected

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


pročitala sam par podužih postova gospon Lynxa ali na kraju nemam pojma što sam čitala.

hahaha, komentar tjedna!!!!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Tražim.

– 100 čobana za čuvanje ovaca i koza.
– prednost pri zapošljavanju će imati oni koji imaju članske knjižice HDZ-a.
– plača 1.600kn.

– I love this game.
Pozdrav !

Da zanimljiva odluka Vlade RH.
Satnica je tako 10 Kuna ili manje nego u Kini, napokon smo jeftinija radna snaga od Kine.

Imamo EU cijene i troškove života, a satnicu Vjetnama.

Ovo bi mogli mnogi poslodavci iskoristiti i postejeće radnike od 3000-4000 Kuna zamjeniti ovim od 1600 koji su plaćeni iz državnog proračuna.
Zašto bi poslodavci za isti posao plaćali radnika 3000 ili 4000 Kuna kada sada mogu dobiti isto samo besplatno ?
OK dužni su samo platiti državi davanja, nekih 1100 Kuna na plaći koja im poklanmja država.

Tko tru što dobiva;

država pretakanjem iz šupljega u prazno štedi nekih 1500 Kuna na socijalnoj pomoći, poslodavac dobiva praktično besplatnu radnu snagu, a radna snaga 1600 Kuna. Ta radna snaga po prvi put u povijesti ove zemlje staviti će točku na "i" i zemlju dovesti u nepodnošljive uvijete i standarde življenje.

Pa pogledajte koliko bi samo Agrokor mogao profitirati s besplatnom radnom snagom ?
Znači Agrokor još bogatiji ostali stoj !

Otvorio sam sad i forward EURCHF na 6 mjeseci i to momački.
Dali su mi ga ispod pega po 1,1998… kakvi jarani.


China GDP out

8.1% vs. 8.3% expected

Do kraja godine od 7 do 7.5% očekujem…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

– VART, tu ste me stvarno iznenadili, očekivala sam rast do 50kn, izgleda je razum prevladao, nemam VART.

[lol] [lol]

New Report

Close