Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tražim.

– 100 čobana za čuvanje ovaca i koza.
– prednost pri zapošljavanju će imati oni koji imaju članske knjižice HDZ-a.
– plača 1.600kn.

– I love this game.
Pozdrav !

Tražim.

– 100 radnika za rad s motikom.
– prednost pri zapošljavanju će imati članovi Komunističke partije.
– plača 1.600kn.

– I love this game.
Pozdrav !

@ Ivana – ako neznaš sama raditi sa motikom ili čuvati ovce onda trebaš i koordinatora radnika. 200 ljudi nije mali broj , oko 4 milijuna neto plaća u 1 godini(po ovoj cijeni rada).

Koordinatori bi mogli biti skuplji od prosječnog radnika.

Maknuti ces se sa burze u ovčarstvo a kažeš da ti dosta šišanja ovčica… Misha mu

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Tražim.

– 50 radnika, Mr. ili Dr. (magisterij ili doktorat iz bilo čega).
– to bi bila specijalna grupa za raznorazne poslove tipa bojanje fasada, stanova do skupljanja praznih boca i željeza, raznoraznih čišćenja i nošenja teških predmeta.
– prednost pri zapošljavanju će imati oni koji imaju preporuku župnika ili biskupa.
– plača prema učinku do max 1.600kn.

– I love this game.
Pozdrav !

E da… ili otvori agroturizam:

1 tjedan u ruralnoj Hrvastkoj iskusite čari života na selu!
Uključeno:
– štihanje 7 dana 8 sati dnevno
– 50m2 obradive površine samo za Vas
– voda i ležaj(na otvorenom)
– slamnati šešir
– 3000 HRK(cijena 1 tjedna ovog odmora)

Skupiš 200 takvih i svaki ti obradi 50m2 u 1 tjedan i imaš 1ha za 1 tjedan…

Besplatna radna snaga, njima dobro na "agro-turističkom odmoru" a tebi vrt raste, posadiš sorte.. obradila "ručno" par Ha i prodaješ proizvode… (moju ih kupiti oni sami ali po posebnoj narudžbi)

Nakon par tjedana imaš novac, obrađenu zemlju i kupce za proizvode.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Maknuti ces se sa burze u ovčarstvo a kažeš da ti dosta šišanja ovčica… Misha mu

– idem s jednostavnim poslovima.
– kod mene ima puno ovaca, ali je veliki nedostatak čobana.
– a sa niskim cijenama rušim svu konkurenciju.

– I love this game.
Pozdrav !



Maknuti ces se sa burze u ovčarstvo a kažeš da ti dosta šišanja ovčica… Misha mu

– idem s jednostavnim poslovima.
– kod mene ima puno ovaca, ali je veliki nedostatak čobana.
– a sa niskim cijenama rušim svu konkurenciju.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Ivana, na ovom forumu sigurno ima puno ljudi koji odlucuju o zaposljavanju. Da pokrenemo neku promotivnu kampanju u vezi tvog zaposljavanja. Napisi sto bi zeljela raditi, kakva znanja imas pa cemo pomoci da se to rijesi.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


@ Ivana – ako neznaš sama raditi sa motikom ili čuvati ovce onda trebaš i koordinatora radnika. 200 ljudi nije mali broj , oko 4 milijuna neto plaća u 1 godini(po ovoj cijeni rada).

– a što će mi koordinatori.
– pa ne mislim raditi kao Pevec, Magma, Đakovština, Dioki, Petrokemija, Jadrankamen….
– a za novce no problem, daje država.

– I love this game.
Pozdrav !


A gdje je topli obrok i prijevoz.

– još bi te i masažu.
– što vam je sljedeće, onaj sindikalac iz Petrokemije.

– ljenčine jedne ja vam nudim posao,
– puni su vas biroi za zapošljavanje, još malo pa će vas biti ko penzića.

– a vi bi te meni sada topli obrok i prijevoz.
– kao fol s vlastitim nogama ne možete doći do firme.

– I love this game.
Pozdrav !

http://www.bne.eu/story3450/INTERVIEW_Croatias_activist_investor

Na putu prema zvijezdama… next stop – CNBC

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Ivana, na ovom forumu sigurno ima puno ljudi koji odlucuju o investiranju.

– mislila sam i na investitore.
– njima ću ponuditi jedan IPO, tako da i oni mogu biti dio te velike firme kroz svoj udjel u njoj.
– biti će velikog interesa jer bi to trebala biti najbrzorastuća firma u ovom dijelu svijeta.

– I love this game.
Pozdrav !

Ivana,

je li ti uopce pokusavas naci posao ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close