Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@Pero7

Placaju puno, a meni se cini da ce uskoro placati i jos vise.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Kako se na ovoj burzi i u zemlji lako stvori pozitivna ili negativna euforija da je milina za gledati…
Jedan tjedan se izlazi iz krize, a jedan tjedan kriza traju još dalje i tonemo sve dublje ma milina…

Uživjate!

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

@James – yield spread na 10-tke – svaka čast!

Ja se ne bi kladio da će se invertirati curve ali da je još par teških mjeseci pred nama – sigurno da je.

Radije pogledaj Kineski invertirani curve.

Ove manje(slijedeće i poslije toga) sam jako bull na USA ekonomiju.

Tržište je psihotično, traži se uzorak..

Mislim da će uskoro dojaditi ulagačima ovaj bounce simo tamo već 12 godina…

U pravilu ciklusi up down traju svaki po 15 do 17 godina i mijenjaju se redovito pravilno… dugi ciklus slijedeći je Up i kratki je UP jer je zadnji "manji" unutar "većeg" bio down(od 2002 do 2007 up i sada 5 godina down).

Znam da je teško sada biti bull… ali tržište prereagira prema dolje kao što je prema gore od početka godine.. morati će naći malo smireniju i horizontalniju crtu.. nije bilo nekih jako bitnih vijesti a padovi a rastovi svuda oko nas:)

Ugl ja sam long… čak mi je super da se sve malo snizi da ulazim sa novim cashom…

Imam jednostavan stav.. ljudima dojadi recesija kao i expanzija… dosta je dugo već sve potišteno bez pravog zaleta…(ne samo na tržištima kapitala nego u ekonomiji općenito)..

Jel danas Alcoa q1?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

prerano sam shortao dax i nasdaq kad su rasli, vjerovatno ču ih danas i sutra i prerano kupit.
tako će bit i sa UST, jedino FX pogodim dobro.
Alcoa nakon closea.


prerano sam shortao dax i nasdaq kad su rasli, vjerovatno ču ih danas i sutra i prerano kupit.
tako će bit i sa UST, jedino FX pogodim dobro.
Alcoa nakon closea.

Svaka čast… ne bavim se shortom(možda sam pametan za to ili glup) ali si pogodio 2 komada da sam vidio…

Biti će zanimljiva godina u USA… drago mi je da gorivo pada.. nema oporavka bez niže cijene goriva.

Još i uz leverage.. ja sam još balav a i papak za to:)

Bolji si od Ivane!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Kako se na ovoj burzi i u zemlji lako stvori pozitivna ili negativna euforija da je milina za gledati…
Jedan tjedan se izlazi iz krize, a jedan tjedan kriza traju još dalje i tonemo sve dublje ma milina…

Uživjate!

Uzeli su novu strategiju nisu više polugodišnje promjene trenda, nego tjedne.

Ivana je upravo oborila Dow Jones za 200 bodova. Koja moc.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Dakle pocela je sezona izvjestaja u US.

Alcoa (AA) beats both top and bottom. Solid guidance. Aftermarket +5.79%.

Aerospace and automotive driving demand for aluminium.

Boeing (BA) +1.77% aftermarket

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Dakle pocela je sezona izvjestaja u US.

Alcoa (AA) beats both top and bottom. Solid guidance. Aftermarket +5.79%.

Aerospace and automotive driving demand for aluminium.

Boeing (BA) +1.77% aftermarket

NIje idealno ali niti loše. Svakako bolje od predviđanja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Dakle pocela je sezona izvjestaja u US.

Alcoa (AA) beats both top and bottom. Solid guidance. Aftermarket +5.79%.

Aerospace and automotive driving demand for aluminium.

Boeing (BA) +1.77% aftermarket


NIje idealno ali niti loše. Svakako bolje od predviđanja.
[/quote]
ja bi reko da je idealno… cijene aluminija su pale 20%, proizvodnja povećana, proizvođač profitabilan i očekivanja za bližu budućnost dobra.

Nema trenutno boljih prilika od DIOK-ija i FNVC-a. Jer činjenice su da kod DIOKija Raiff će prestati sa prodajom trezora, a FNVC će s kupnjom trezora doći u prvih 1o. Kako je MAfi ionako u obje dionice kao najveći pojedinačni dioničar samo nebo zna do kuda će cijena ići. [thumbsup]

WWW.KUCILOORO.COM

uzeo sam 15k mmbtu plina, na 1,988.
histeriziraju na CNBC-u jer je pao ispod 2,0 USD pa da vidimo jel to ima dno.

New Report

Close