Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Informanka.

– danas sam dosta trgovala,
– prodala sam veći dio HT-a, na porastu cijene dobila dividendu, a sada barem za tu dionicu neću državi platiti 12%, na žalost to isto sam napravila i s ADPL, tog ADPL imam još dosta, možda ga još budem kratila.

– svaki dan u ovo doba pravim i neke liste za sutrašnji dan.
– tako će mi sutra ići na prodaju: PODR, PTKM, LVCV, BLJE, ADPL, KORF, a sutra rušim i jednu miljenicu gospon Lopine za 35%.
– a biti ću na kupnji: KOEI, DDJH, VLHO, ZVZD, VPIK, CROS, [/u]PTKM, CRLL, OPTE, LKRI, ADRS.
– to mi je okvirni plan, prodajem skupo, kupujem jeftino.

– I love this game.
Pozdrav !


PTKM i na kupnji i na prodaji? Prelijevanje iz šupljeg u prazno?


Informanka.

– danas sam dosta trgovala,
– prodala sam veći dio HT-a, na porastu cijene dobila dividendu, a sada barem za tu dionicu neću državi platiti 12%, na žalost to isto sam napravila i s ADPL, tog ADPL imam još dosta, možda ga još budem kratila.

– svaki dan u ovo doba pravim i neke liste za sutrašnji dan.
– tako će mi sutra ići na prodaju: PODR, PTKM, LVCV, BLJE, ADPL, KORF, a sutra rušim i jednu miljenicu gospon Lopine za 35%.
– a biti ću na kupnji: KOEI, DDJH, VLHO, ZVZD, VPIK, CROS, [/u]PTKM, CRLL, OPTE, LKRI, ADRS.
– to mi je okvirni plan, prodajem skupo, kupujem jeftino.

– I love this game.
Pozdrav !


PTKM i na kupnji i na prodaji? Prelijevaš iz šupljeg u prazno?


PTKM i na kupnji i na prodaji? Prelijevaš iz šupljeg u prazno?

– to može gore a i dolje +/- 10%.
– nešto dionica imam na prodaji, a ako padne zašto ne dokupiti.

– I love this game.
Pozdrav !

Danas je najbolja kupnja bila BRIN na 11,70.
Validus nas je napustio.Nažalost cijelu količinu od 50.000 kom kupio jedan investitor .Vidjet ćemo ga
u četvrtak/ponedjeljak se ne radi/.A vi trolovi kupujte PTKM na 330 ili 340.

Čestitke kupcu mislim da je zaradio jedan stančić.



I to je rizik,ali……Tko ne rizikira taj ne profitira.

– čudan mi je taj vaš rizik jer još nigdje niste profitirali.
– zašto ne investirate kao ja u sigurnije investicije ili investicije koje su u trendu ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Moj porfelj je dugoročno izuzetno stabilan i jako unosan.A gdje je dno nekoj dionici zaista je je nemoguuće predvidjeti.Sve u svoje vrijeme.Normalno da bi bilo bolje da sam BRIN kupovao po 11,70
nego da mi je prosjek preko 18.
Ali JAKT po 20,SLPF po 20 QUNE po 25 ,FMPS po 20.Mislim da su to dobre investicije i da ću tu
sa strpljenjem ostvariti veliku dobit.
I to nisu rizične investicije nego ziceri!
A ELPR,ATLS,eventualno JAKT ili neka druga dionica koja se trži izuzetno nisko uvijek dolazi u plan
za kupnju.

US non-farm payrolls 81000 ispod ocekivanja. Private payrolls 121000 ispod ocekivanja. Vrlo lose.

EUR/CHF = 1.2010, to vam ja kao Viadukt na 90Kn.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


US non-farm payrolls 81000 ispod ocekivanja. Private payrolls 121000 ispod ocekivanja. Vrlo lose.

EUR/CHF = 1.2010, to vam ja kao Viadukt na 90Kn.


ja sam uzeo i po 1,2002 jučer, tako da pati koga smeta.
ljudska psiha je ovo di jučer računala kao risk free trejd, recimo da je rizik bio 0,0001%, što naravno nije bilo realno. od jučer je rizik 0,1% što znači da je percepcija rizika povećala stoput i tržište je u psihozi. što ih više tijekom te psihoze zaboravi da je rizik i dalje 0,1%, to bolje. više dana na ipanemi za mene.

uglvanom ne bi htio imati fx brokeraj ovih dana, izloženi su ogromnom counterparty risku.


a sutra rušim i jednu miljenicu gospon Lopine za 35%.

– obečano – realizirano.

– I love this game.
Pozdrav !



US non-farm payrolls 81000 ispod ocekivanja. Private payrolls 121000 ispod ocekivanja. Vrlo lose.

EUR/CHF = 1.2010, to vam ja kao Viadukt na 90Kn.


ja sam uzeo i po 1,2002 jučer, tako da pati koga smeta.
ljudska psiha je ovo di jučer računala kao risk free trejd, recimo da je rizik bio 0,0001%, što naravno nije bilo realno. od jučer je rizik 0,1% što znači da je percepcija rizika povećala stoput i tržište je u psihozi. što ih više tijekom te psihoze zaboravi da je rizik i dalje 0,1%, to bolje. više dana na ipanemi za mene.

uglvanom ne bi htio imati fx brokeraj ovih dana, izloženi su ogromnom counterparty risku.
[/quote]

Fx trziste je vrlo likvidno i kolicine eura i chf koji se trguju su ogromne. Ko kupuje tolike kolicine CHF ako je vjerojatnost da ce izgubiti 99,9999% ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



a sutra rušim i jednu miljenicu gospon Lopine za 35%.

– obečano – realizirano.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kada ce KODT prestati padati ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

U Istru za Uskrs dolazi 25 do 30 tisuća gostiju

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/186455/U-Istru-za-Uskrs-dolazi-25-do-30-tisuca-gostiju.html

Što bolji turizam – to lošiji standard!

New Report

Close