Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

H nalozi vise nece biti moguci, barem prema obavijesti iz VSEa, a za prvo pitanje mislim da ce se sad dionice trziti iskljucivo na jednooj platformi. mislim da tehnicki nije moguce realizirati paralelno trgovanje na oba sustava…

Ako ce se trgovati na jednoj platformi (predpostavljam od ZSE) kako ce onda biti s nalozima. Dali ce biti vidljivi nalozi u 9.30 ili ce se nalozi upisivati kad se otvori burza u 10h i tek onda vidljivi?

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

I dalje se trguje na obadvije trg.platforme istovremeno dok se ne uvede jedinstvena.

Vaš link

Ne znam samo što će biti s onim dionicama kojima se istovremeno trgovalo na obadvije burze. Mislim da nema smisla da se recimo LVCV lista i na Mostiću i na ATM-u.

Pozdrav

iz ovih obavijesti sa burze mi sad uopće nije jasno da li će se sve dionice pratiti na oba sustava ili ćemo dobiti pravo korištenja oba ili će ostati kako je bilo.[smiley3]

ponedjeljak će biti jako zanimljiv po meni, jedva čekam da se sve karte otkriju pa da vidimo kakve tajne kriju neki od H naloga.

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Dobro sad kako će burza raditi to me manje zanima,
– ma snaći će se oni.
– pretpostavljam kako radno vrijeme neće mijenjati.

– samo ovaj vikend su jako loši savjeti i preporuke za nas investitore,
– tako da je pravo pitanje što ćemo mi raditi na burzi.
Pozdrav !


a za prvo pitanje mislim da ce se sad dionice trziti iskljucivo na jednooj platformi. mislim da tehnicki nije moguce realizirati paralelno trgovanje na oba sustava…

Jos kad je odluceno da se VSE pripaja, receno je da ce se trgovati na dvije platforme dok ne zazivi novi sustav (ove dvije vise nece postojati) negdje cca u 6. mjesecu.[smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


mislim da tehnicki nije moguce realizirati paralelno
trgovanje na oba sustava…

moguće je to tehnički izvesti, čak i da sa ATM-om i Mostich-em vidiš sve dionice.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Dobro su to “posložili”.

Još se vidi na ATM-u ( VSE, VIN index, nema dionica sa ZSE, još se mogu stavljati nalozi prije 10 )
Jedna burza sa dva sistema. Pa dobro jel su mogli bar promijeniti da ne piše VSE i VIN index.

Ajmo na kratke preporuke:

1. SNBA ( nešto se kuha )
2. TISK ( jelo skuhano, ušao Filipović )
3. VIS ( važno je samo jedno, a to su dvije stvari: Fima, Fima Equity i ZIF Breza )
4. FNVC ( valjda Marinu više ne treba para za TISK )
5. BLJE ( ako se Mikecin dovoljno iskrcao )
6. MNDS ( najmanji omjer tržišne cijene i booka )
7. IMZV ( revalorizirani book je 834 kune )
8. HPB ( kupnja jedne od banaka )
9. VART ( mogli bi revalorizirati book a vidjeli smo kako to djeluje na IMZV )
10. KOSK ( rješenje ovih 20.000 komada s prodaje moglo bi ponoviti scenarij KOSN-a )

I dosta za sad.

Idemo G…c, g…c !!![smiley2]

aaaaaaaaaa zaboravio si INDG …..

namjerno ili ….

svi nešto zaboravljaju INDG ….

I love the Smell of Profits in the Morning

ali kako baš svaki put zaobiđete ptkm[smiley1]

inače s te liste moji favorites su[smiley2]
snba
fnvc
mnds

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Evo da bude lakše.

Imate u excelu 3 tablice pa možete pogledati koje su dionice na Mostichu a koje na ATM-u.

Ne sviđaš mi se Znanc, sorry, ali je to tako. Nemam povjerenja u tebe od početka. Ni u tebe ni u onu “Slatku”. Mislim da ste oboje jako zločeste, sebične, neiskrene, iskompleksirane i zlonamjerne osobe…

Zbog otvorenog vrijeđanja korisnice Seve prestajem sa pisanjem na ovom forumu dok moderator ne postupi sukladno pravilima i ne kazni korisnicu zbog otvorenog vrijeđanja mene i ostalih korisnika foruma.

Zbog otvorenog vrijeđanja korisnice Seve prestajem sa pisanjem na ovom forumu dok moderator ne postupi sukladno pravilima i ne kazni korisnicu zbog otvorenog vrijeđanja mene i ostalih korisnika foruma.

Ajde nemoj odma tako, ma pusti te izjave, možda je Seve ljubomorna… [smiley1]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close