Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Američko zdravstvo:

Frend trčao i pao, slomljena ključna kost, dobio langetu pa gips- 2600 USD lokacija San Francisco
Drugi frend zezao se s drustvom i zadobio dosta veliku porezotinu na čelu, dobio 3 ili 4 šava mislim da je bilo oko 1600USD samo ti šavovi. Lokacija LA

I samo pokušaj ne platiti te račune, gori su od kamatara koji dijele zelenaške kredite tu kod nas.

Ma super je tamo to jako jeftino i dobro :-D… Pogotovo je super kad si osiguran i treba ti neka operacija no osiguranje ti ju odbije pokriti jer su oni procjenili da ti možeš i bez te operacije (iskustvo treće osobe)..američki zdravstveni sustav jedan je od najgorih za čovjeka, nisam siguran da tamo HIpokratova zakletva uopće vrijedi, mislim da je više ona bankarska zakletva u igri "imaš lovu živi, nemaš lovu ko te j***".


gledo čovjek Michaela Moore-a pa sad misli da je obavješten? daleko od toga da je američki sustav dobar, (o čitavom sustavu mogla bi se napisati knjiga) no europski nije mnogo bolji.. i bit će sve gori.. misliš da ovdje vrijedi Hipokratova zakletva?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


gledo čovjek Michaela Moore-a pa sad misli da je obavješten? daleko od toga da je američki sustav dobar, (o čitavom sustavu mogla bi se napisati knjiga) no europski nije mnogo bolji.. i bit će sve gori.. misliš da ovdje vrijedi Hipokratova zakletva?

Sory nisam gledao niti jedan MMov film nego mi dosta frendova zivi u USA, jedino ovo s osiguranjem sam cuo iz 2ge ruke ne od izravnog kontakta.

Sto se privatizacije zdravstva tice slazem se s tobom da ce to sve vise biti "plati ili umri" nazalost, cak sam dosta uvjeren da se razvoj nekih ljekova namjerno stopira no dobro to nije tema za BB temu 😀

...

Kako je tema Best Buy, sudeći po TA, u Bullish elementu su:
Viadukt, Zvečevo, IGH, ATPL, dalje neću nabrajati

Bull is coming home



gledo čovjek Michaela Moore-a pa sad misli da je obavješten? daleko od toga da je američki sustav dobar, (o čitavom sustavu mogla bi se napisati knjiga) no europski nije mnogo bolji.. i bit će sve gori.. misliš da ovdje vrijedi Hipokratova zakletva?

Sory nisam gledao niti jedan MMov film nego mi dosta frendova zivi u USA, jedino ovo s osiguranjem sam cuo iz 2ge ruke ne od izravnog kontakta.

Sto se privatizacije zdravstva tice slazem se s tobom da ce to sve vise biti "plati ili umri" nazalost, cak sam dosta uvjeren da se razvoj nekih ljekova namjerno stopira no dobro to nije tema za BB temu 😀
[/quote]
premjestit će to vjeko..

nego reci kako se u današnjem "socijalnom" zdravstevnom poštuje a) first do no harm b) patient-doctor confidentiality?

odgovor, ne poštuje se..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Kako je tema Best Buy, sudeći po TA, u Bullish elementu su:
Viadukt, Zvečevo, IGH, ATPL, dalje neću nabrajati

Splićo.

– na ovoj temi nas ne zanima drukanje po TA, jer za drukanje po TA postoji tema tehnička analiza na kojoj se druka raznoraznim crtkarijama.
– a ne zanima nas također ni bullish element.

– na ovoj temi nas najviše zanima na kojim dionicama će biti otključavanje vrijednosti.

– I love this game.
Pozdrav !

slažem se

Zaba vec dugo stagnira, mogla bi porasti

Porez čak 10 % !

http://www.vecernji.hr/felix-1329519600

.


Zaba vec dugo stagnira, mogla bi porasti

baš sam išao gledati malo te dosadnije dionice i upravu si.
ZABA, PBZ, ATGR I KOEI su na ovoj razini dobre prilike s malim rizikom. Za one koji rizik ne vole previše.



Zaba vec dugo stagnira, mogla bi porasti

baš sam išao gledati malo te dosadnije dionice i upravu si.
ZABA, PBZ, ATGR I KOEI su na ovoj razini dobre prilike s malim rizikom. Za one koji rizik ne vole previše.
[/quote]

A one zabavnije?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.




Zaba vec dugo stagnira, mogla bi porasti

baš sam išao gledati malo te dosadnije dionice i upravu si.
ZABA, PBZ, ATGR I KOEI su na ovoj razini dobre prilike s malim rizikom. Za one koji rizik ne vole previše.
[/quote]
A one zabavnije?
[/quote]
To smo već odradili prvu rundu na VDKT, ATPL i CROS.
Ja ćamim ćekajući ćetri dana korekciju vani, tak da ne brzam ni u što trenutno.

Twix se naljutio, bila je buna nastala.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close