Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znate li tko su najbolji investitori na našoj burzi ???

– ako ne znate prepoznati dobru dionicu tada je najbolje pratiti one koji to najbolje znaju.
– kako ih prepoznati ???
– tko su oni ???
– kako znaju prepoznati najbolju investicijsku priliku ???

– puno puta sam tu pisala kako treba investirati u one firme koje dobro posluju i daju dobre dividende.
– a te firme su upravo otkrili i prepoznali gospon SLinić i gospon Zgazimir.
– oni investiraju samo u one firme koje im nose 12%.

– pratite što rade vrhunski investitori pa ćete i vi biti uspješni.

– I love this game.
Pozdrav !

Joj. Vrhunski investitor Hrvatskog tržišta je znalac na našem tržištu. U inozemstvu bi bio neznalica.
A i ova: Gdje svi tu i mali Mujo – neznam koliko je pametna.
Nažalost kod nas slušati vodeće( dva nabrojena) je često slušati najnesposobnije.

Makar si u pravu, oni rade utjecaj na tržište.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Za tu mizeriju od dividende ADPL ste se svi pomamili?Jedva da imaju za akontaciju…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


– nije zahebancija, danas sam napravila s svojom Al-Qaidom bezobrazno veliki plus.
– jedino mi je podbacila ADPL, ali to ću im oprostiti zbog ovog predujma dividende.

KODT rastao na 50K prometa. Sto ne kupis kad je ovako jeftino ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kada su osiguranja u pitanju konsultiraj Ivanu.

– CROS je trebalo kupovati na 4.000kn pa prodati, pa ponovno kupiti, eto to bi bilo ono idealno.
– neki to znaju, dok većina o tome nama pojma.
– zbog toga neki imaju bezobrazno puno love a većina gubi lovu na burzi kao da su na kladionici.

– nego ima jedan tip koji se nije obogatio na gastronomskoj ponudi svojeg Buffeta nego na reoosiguranju.

– I love this game.
Pozdrav !


– CROS je trebalo kupovati na 4.000kn pa prodati, pa ponovno kupiti, eto to bi bilo ono idealno.
– neki to znaju, dok većina o tome nama pojma.
– zbog toga neki imaju bezobrazno puno love a većina gubi lovu na burzi kao da su na kladionici.

– nego ima jedan tip koji se nije obogatio na gastronomskoj ponudi svojeg Buffeta nego na reoosiguranju.

– I love this game.
Pozdrav !

Izgleda da si ti izvisila u toj igri. On se istovario, a ti ostala unutra. Inace ga ne bi spominjala u svakom petom postu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ja da sam ti Ivana – kupio bih Varteks. Cijela firma košta oko 24 milijuna kuna na burzi. Imaš recimo 1/4, Miami ti uskoći i imate recimo 50% +1 dionicu.

Voila! Presumjerite firmu u high class segment(Kinesku i Vijetnamsku konkurecniju nemožete u low endu nadmašiti) i prodajete širom Balkana i Istočne Europe.

Osim toga možete i:

Miami recimo(pošto je blizu te branše) može uvesti ergonomski-fat loss hlaće u portfolio proizvoda.

Ti Ivana samo šibaš mornarske majčice za turiste kada dođu na ljeto.

Da vidite veselja.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Izgleda da si ti izvisila u toj igri. On se istovario, a ti ostala unutra. Inace ga ne bi spominjala u svakom petom postu.

– na kraju bitke ćemo prebrojiti mrtve.
– ali to mi nije velika pozicija, čak sam nešto toga i prodala s plusom, dio kupljenog na dnu.
– a sa dvije dividende tu sigurno neću biti u minusu.
– očito je i to kako se tu lova nije zaradila.
– ali prodajom CROS mogla bi kapnuti velika lova.
– ovo svakako ne spada u sigurna ulaganja, ali je milijun puta bolje od BRIN-a kojega također imam kako bih gospon Lopini mogla zagorčavati život.

– I love this game.
Pozdrav !



Izgleda da si ti izvisila u toj igri. On se istovario, a ti ostala unutra. Inace ga ne bi spominjala u svakom petom postu.

– na kraju bitke ćemo prebrojiti mrtve.
– ali to mi nije velika pozicija, čak sam nešto toga i prodala s plusom, dio kupljenog na dnu.
– a sa dvije dividende tu sigurno neću biti u minusu.
– očito je i to kako se tu lova nije zaradila.
– ali prodajom CROS mogla bi kapnuti velika lova.
– ovo svakako ne spada u sigurna ulaganja, ali je milijun puta bolje od BRIN-a kojega također imam kako bih gospon Lopini mogla zagorčavati život.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Tesko ce to Linic nekome uvaliti po dobroj cijeni u ovom trenutku. Imaju previse rizicne imovine. Rizik je ogroman pa onda i discount mora biti proporcionalan.

A i nesto mi govori da uskoro nece biti afirmativnih clanka u novinama.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja da sam ti Ivana – kupio bih Varteks. Cijela firma košta oko 24 milijuna kuna na burzi. Imaš recimo 1/4, Miami ti uskoći i imate recimo 50% +1 dionicu.

Tekstilna industrija.

– prošlo ljeto sam na ovoj temi pisala i o modnoj industriji – Fashion.
– ali to vas previše ne zanima.

– jedna moja prijateljica kao početnica u toj modnoj industriji je osvojila dvije vrijene nagrade i jedno prvo mjesto s svojom kolekcijom.
– tu trebate imati stvarno lude ideje, sve to puno i košta, a posla ima ko u priči.
– a ako niste u Milanu nema tu neke love.

– u Italiji se dizajnira a u Kini, Indiji proizvodi.
– i to je ono što se nudi na našem tržištu.

– sam materijal vas dođe kao njihov gotov proizvod.
– i objasnite mi sada kako tu možete biti konkurentni s svojim proizvodom ???

– I love this game.
Pozdrav !



Ja da sam ti Ivana – kupio bih Varteks. Cijela firma košta oko 24 milijuna kuna na burzi. Imaš recimo 1/4, Miami ti uskoći i imate recimo 50% +1 dionicu.

Tekstilna industrija.

– prošlo ljeto sam na ovoj temi pisala i o modnoj industriji – Fashion.
– ali to vas previše ne zanima.

– jedna moja prijateljica kao početnica u toj modnoj industriji je osvojila dvije vrijene nagrade i jedno prvo mjesto s svojom kolekcijom.
– tu trebate imati stvarno lude ideje, sve to puno i košta, a posla ima ko u priči.
– a ako niste u Milanu nema tu neke love.

– u Italiji se dizajnira a u Kini, Indiji proizvodi.
– i to je ono što se nudi na našem tržištu.

– sam materijal vas dođe kao njihov gotov proizvod.
– i objasnite mi sada kako tu možete biti konkurentni s svojim proizvodom ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

LuluLemon nije talijanska kompanija i napravili su fantastican posao sa Yoga odjecom. Ako pogodis pravi trend mozes cuda napraviti. Ti si mastovita, tebi to ne bi trebao biti problem.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Ja da sam ti Ivana – kupio bih Varteks. Cijela firma košta oko 24 milijuna kuna na burzi. Imaš recimo 1/4, Miami ti uskoći i imate recimo 50% +1 dionicu.

Tekstilna industrija.

– prošlo ljeto sam na ovoj temi pisala i o modnoj industriji – Fashion.
– ali to vas previše ne zanima.

– jedna moja prijateljica kao početnica u toj modnoj industriji je osvojila dvije vrijene nagrade i jedno prvo mjesto s svojom kolekcijom.
– tu trebate imati stvarno lude ideje, sve to puno i košta, a posla ima ko u priči.
– a ako niste u Milanu nema tu neke love.

– u Italiji se dizajnira a u Kini, Indiji proizvodi.
– i to je ono što se nudi na našem tržištu.

– sam materijal vas dođe kao njihov gotov proizvod.
– i objasnite mi sada kako tu možete biti konkurentni s svojim proizvodom ???

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

LuluLemon nije talijanska kompanija i napravili su fantastican posao sa Yoga odjecom. Ako pogodis pravi trend mozes cuda napraviti. Ti si mastovita, tebi to ne bi trebao biti problem.
[/quote]

Htio sam reći(što je Twixer direktno rekao) indirektno da si daš malo truda i mašte a ne da slijediš Linića.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Za tu mizeriju od dividende ADPL ste se svi pomamili?Jedva da imaju za akontaciju…..

– sve ovisi kako se na to gleda.
– ta mizerija je skoro pa jedna dionica Ingre ili veća nego jedna dionica Magme koju je gospon Lopina reklamirao kako to sada ide na 55kn.
– sve je to relativno, jedino je važno pobjediti tržište.

– koju stranicu prije sam vam napisala kako je neka moja projekcija dividende 8.14kn.
– a ovo sada je samo predujam.
– i moje čestitke za to, dali su koliko trenutno imaju u kasi.
– bar da svi sljede primjer HT i ADPL, zašto ne zahebati državu gdje god se zakonski može.
– ma pohvaliti ću svaku upravu koja izjavi kako neće isplatiti dividendu zbog ovoga bezobrazno velikog poreza na dividendu.

– indirektno ova vlada ovim zakonom totalno uništava inteligentno investiranje.
– jedino me raduje to što neće biti otvoreno niti jedno novo radno mjesto u proizvodnji a nezaposlenih će biti sve više i više.
– što gore to bolje.

– I love this game.
Pozdrav !

New Report

Close