Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hah, negdje sam pročitao da ne valjda raditi isto što i masa, dakle treba raditi suprotno od mase i kupovati ono o čemu se ne priča. buffet jednom reče “nadji podcijenjenu dionicu, kupi je i drži čitav život, dividendu reinvestiraj”

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Kolega znanac, jeste li zivi? vratite se na forum, ovo je ipak vasa tema?
a ne da se u njoj pisu svakojake gluposti…

evo da stavim ovdje vas prvi post pa da malo analiziramo koliko ste dobro savijetovali prije godinu dana…

Best buy sl. tjedan:

INGR-R-A – građevinske tvrtke postižu odlične rezultate a počinje i sezona radova
THNK-R-A- građevinske tvrtke postižu odlične rezultate a počinje i sezona radova
ARNT-R-A- prodana za 90,100 ili 150 mil eura sigurno je da će se prodati a onda sumnjam da će cijena ove
dionice biti između 350-400 kuna
TNPL-R-A- najpotcijenjenija brodarska dionica
SUNH-R-A- nova kapitalizacija trebala bi podići cijenu
ISTT-R-A – ulaganja, dobra struktura, mogla bi do 250 kuna

Sell:

LKRI-R-A – velike oscilacije i nerealna cijena zbog uzleta LKPC
INDG-R-A- iliti opstanak još malo pa nestalo Galinčev promašaj sezone
LKPC-R-A- radničko dioničarstvo i preuzimanje paketa od HZMO trebalo bi srušiti cijenu

HIGH risk . TLM – sve je moguće, dugovi su veliki, privatizacija blizu, free float mali, što može cijenu dignuti na
200 kuna ali je i srušiti na 100. Pa ko voli rulet…………….

Pa da vidimo što će nam tjedan donijeti.

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

da savjetovao je jako dobro. ja sam kupio arnt i nisam pozalio. dugo sam pratio diskusije na forumu i mislim da je Znanac najkompetentniji virtualni savjetnik.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Hej hej, cmon, ppeco, od početka 2006. su gotovo sve dionice porasle , da se napisalo bilo koje dvije tri, nije se moglo promašiti u toliko vremena.Ej..

INDG-R-A- iliti opstanak još malo pa nestalo Galinčev promašaj sezone
LKPC-R-A- radničko dioničarstvo i preuzimanje paketa od HZMO trebalo bi srušiti cijenu

Pa da vidimo što će nam tjedan donijeti.


To je pričao, a kupovao jeftino INDG [smiley1]

I tata bi sine.

Ma daj, uzme 10 nickova i onda sebe hvali, sramotno, mada bih rekao nešto drugo, ali neću.

Idući tjedan pratite HPB, VART i IMZV.
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Idući tjedan pratite HPB, VART i IMZV. Howgh

Moram priznati da se slažem s tobom, naročito za dionicu pod rednim brojem 2. [smiley2]

slažem se sa vama HPB će jako povući gore
a pogotovo nakon GI.

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]


ponavljam nikada nisam pročitala kako treba izgledati jedan dobar portfelj i zašto?!

Moj recept je : Na 3 do 4 solidne, likvidne dionice 1 rizična, nelikvidna. U praksi to dobro nosi ako imaš 15-20 solidnih i 5 do 7 kockarskih. Ovo je jedan posve osobni pristup, i o rizičnima treba nešto znati.

[color=black][/color]


To je pričao, a kupovao jeftino INDG [smiley1]

– a što tada nisi poslušao gospodina Zimzelenog pa kupio INDG.
– gospodin Znanac je imao samo dvije greške INDG i Zdenka, ali ko radi taj i griješi iako sam sigurna kako je na obje dobro zaradio.
– meni su savjeti na ovim stranicama dobrodošli od svih investitora na ovom forumu.
– a sad hoću ili neću kupovati to je moja osobna odluka.
– ako se kome ne sviđa ova tema ne treba ju otvarati.
– samo bi još nadodala, nemojte na ovim stranicama postati svoje portfelje, navedite dionicu ili više njih uz obavezno zašto bi to bilo dobro kupiti, pa onda slobodno navlačite koliko hoćete.
Pozdrav !

New Report

Close