Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOEI i MMTZ gadno izgledaju….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Situacija se popravlja iz minute u minutu, pratim INU, ipak se INA trži i u Londonu.
– izgleda neće biti sve tako crno danas.
– nemojmo zaboraviti investicijske fondove, jer ova korekcija ipak nije izazvana našim tržištem, panika je došla iz uvoza.

– savjeti su dobrodošli za sve, ako netko primjeti dobru priliku, neka piše odmah, jer tu se mora brzo raditi.
– savjet za one koji su iznervirani današnjim stanjem, prodajte dionice i u banci oročite lovu.
– savjet za one koji su iznervirani današnjim stanjem, a ne žele prodati dionice, isključite kompjutor na desetak dana i bavite se nekim drugim poslom.
Pozdrav !


Situacija se popravlja iz minute u minutu, pratim INU, ipak se INA trži i u Londonu. – izgleda neće biti sve tako crno danas. – nemojmo zaboraviti investicijske fondove, jer ova korekcija ipak nije izazvana našim tržištem, panika je došla iz uvoza. – savjeti su dobrodošli za sve, ako netko primjeti dobru priliku, neka piše odmah, jer tu se mora brzo raditi. – savjet za one koji su iznervirani današnjim stanjem, prodajte dionice i u banci oročite lovu. – savjet za one koji su iznervirani današnjim stanjem, a ne žele prodati dionice, isključite kompjutor na desetak dana i bavite se nekim drugim poslom. Pozdrav !

ništa ne prodavati, samo kupovati tko ima para. Stranci kupuju ptkm, certifikati odrađuju svoje.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


PRODAVAJTE!![smiley1]

Mislim da ću ipak kupovati…samo se ne mogu odlučiti kaj bu najviše palo..njam..njam..he..he[smiley1]

znanac:

plavi: ” PRODAVAJTE!![smiley1] ” Kolega plavi mislim da je dosta nekorektno prema svim kolegama naslađivati se korekcijom cijena većine dionica. Ovaj pad koji je izazvan iz Kine nitko nije mogao predvidjeti pa ni VI.

U pravu ste, pretjerao sam, imam casha kupujem , pa mi ovakvo stanje trenutno odgovara, na žalost većine.
Isprika

Naravno da si pretjerao, i ja kupujem, pa nikome ne govorim: KOREKCIJA; PRODAVAJTE; SPAŠAVAJTE SE, i tomu slično. ( čak svima sugeriram da ne prodaju po naletom panike – iako bi mi osobno to odgovaralo )
Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


, imam casha kupujem , pa mi ovakvo stanje trenutno odgovara, na žalost većine. Isprika ” Naravno da si pretjerao, i ja kupujem,

– za ove u kešu jedno pitanje ?
– pa što se dobroga kupuje ?

Nitko ne spominje veće korekcije:

– ATLN s 280,00 kuna na 200,00 kuna ili 40%
– DDJH s 190,00 kuna na 165,00 kuna ili 15%
– KOSN-R-A s 2.300 kuna na 1.900,00 kuna ili 20%.

To su korekcije, a ne ovo na INI ili Varteksu ili Petrokemiji. Tu ni nema neke veće korekcije niti će je biti osim u slučaju sloma, a u to ne vjerujem(o).

KuciloOro:

, imam casha kupujem , pa mi ovakvo stanje trenutno odgovara, na žalost većine. Isprika ” Naravno da si pretjerao, i ja kupujem,

– za ove u kešu jedno pitanje ?
– pa što se dobroga kupuje ?

Odeš na temu Što smo tržili, pa vidiš. Simple as that.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Odeš na temu Što smo tržili, pa vidiš. Simple as that.[smiley2]

– ……. , pa vidiš kako j KuciloOro i znanac i znalac i što već, pa ta tema je postala otkrijmo tko je tko.
– dobro primjetila sam kako je netko ipak nešto i kupio. Belje.

– a o zicerima koji rastu, i na ovako lošem tržištu nitko ništa.
– stvarno su me iznenadili Zdenka i Homos biseri našeg tržišta.

Je, je, ja sam znalac a ti si radoznalac, hi,hi,hi[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

A da si napravimo majice SVI SMO MI ZNANAC? [smiley2]

Možda bi bolje bilo SVI SMO MI ZIMZELEN [smiley2]

New Report

Close