Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bit ce do ponedjeljka suza ovih sto prodaju. Zao mi je sto nemam vise kesa za dokup. Ajmo, ajmo, prodavajte, spasavajte sto se moze [smiley2]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


PRODAVAJTE!![smiley1]

Kolega plavi mislim da je dosta nekorektno prema svim kolegama naslađivati se korekcijom cijena većine dionica. Ovaj pad koji je izazvan iz Kine nitko nije mogao predvidjeti pa ni VI.

plavi:

PRODAVAJTE!![smiley1]

Kolega plavi mislim da je dosta nekorektno prema svim kolegama naslađivati se korekcijom cijena većine dionica. Ovaj pad koji je izazvan iz Kine nitko nije mogao predvidjeti pa ni VI.

ma mislim da nema nikakvog naslađivanja, istina nitko nije mogao ovo predvidjeti ali gosn plavi čisto unosi malo humora u za neke napetu situaciju, vidite da je posrijedi ironija. Bez brige isto kako je Kina izazvala ovo, vidim da se lagano počela oporavljati, vratit će se i kod nas stanje kroz par dana na staro, do tad čuvajte živce i tko je u cashu nek se veseli sad.

Pozdrav

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

ma uvjek iz kine nešta stigne,prvo ptičja gripa,onda jeftine gaće ,a sad evo i korekcija[smiley2],kad će oni auti za 1000EURA (nemislim na vozni park od Žitnjaka po 1000EUR i Saska[smiley2])


asd: ” Ajmo novu igru. Koja dionica ce najvise pasti danas? Prometi ispod 200.000 KN se ne racunaju. ” hehe sviđa mi se ova igra, malo da se zabavimo dok oluja prođe moj glas dajem jučerašnjoj uzdanici ATLN-R-A (-10,91% ) zasad

atln dobija i moj glas.


plavi: ” PRODAVAJTE!![smiley1] ” Kolega plavi mislim da je dosta nekorektno prema svim kolegama naslađivati se korekcijom cijena većine dionica. Ovaj pad koji je izazvan iz Kine nitko nije mogao predvidjeti pa ni VI.

U pravu ste, pretjerao sam, imam casha kupujem , pa mi ovakvo stanje trenutno odgovara, na žalost većine.
Isprika

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Sve igrače koji su rasprodali svoje dionice treba izbaciti iz igrice Deset najboljih, hi,hi,hi[smiley1][smiley2]
Uvaženi kolega Znanac je u pravu, nije u redu naslađivati se tuđim problemima.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ali da korekcija poprima sve žešće obime i to je istina, samo komentiram trenutno stanje, vidjet ćemo gdje će završiti.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Trenutno stanje se ne komentira na ovoj temi, već na Komentarima trgovanja.[smiley1]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Nažalost pogodila sam situaciju za današnji dan.
– skoro sve u crvenom osim jedne dionice koja je u plavom preko maksimuma.

– i u ovako lošpj situaciji moramo biti dobri investitori,
– nešto pada puno i nerealno, nešto manje.

– pa da i dalje budem dosljedna ovoj temi moliću savjete što prodati a što jeftino kupiti ili možda čekati pa kupovati još jeftinije.
Pozdrav !

Koliko ja vidim prvobitna panika se stisava izgleda. Kamo srece da sam imao casha pa ubo INU ili BLSC na danasnjim najnizim razinama


– pa da i dalje budem dosljedna ovoj temi moliću savjete što prodati a što jeftino kupiti ili možda čekati pa kupovati još jeftinije.
Pozdrav !

evo meni se čini jeftino za kupiti npr. 3 komada CRLL po 7500kn,s obzirom da su jučer skidali po 9900kn-nevidim razloga da se u dogledno vrijeme ne vrati bar do 9500kn

New Report

Close