Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kataklizma.


PRODAVAJTE!![smiley1]

Zašto?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

…veselo, veselo [smiley1]…ovo volim pa makar sam 92% u dionicama…sto bi vic rekao “bitno je da se lova vrti”…a nazalost u 11 moram na put…notebook zabranjen [smiley9]…ko ce izdrzat do veceras [smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


…veselo, veselo [smiley1]…ovo volim pa makar sam 92% u dionicama…sto bi vic rekao “bitno je da se lova vrti”…a nazalost u 11 moram na put…notebook zabranjen [smiley9]…ko ce izdrzat do veceras [smiley2]

šta si konobar pa ti smeta kod posla?
[smiley2]


…veselo, veselo [smiley1]…ovo volim pa makar sam 92% u dionicama…sto bi vic rekao “bitno je da se lova vrti”…a nazalost u 11 moram na put…notebook zabranjen [smiley9]…ko ce izdrzat do veceras [smiley2]

nabaviš blackberry i mirna bosna 😛

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Kataklizma.
plavi: ” PRODAVAJTE!![smiley1] ” Zašto?
[/quote]

Zato jer je plavi sve prodao.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.



Kataklizma.

plavi:

PRODAVAJTE!![smiley1]

pa da može dokupiti naravno 😉

Zašto?
[/quote]

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com

Ajmo novu igru.

Koja dionica ce najvise pasti danas?

Prometi ispod 200.000 KN se ne racunaju.


Zato jer je plavi sve prodao.

…mislim da VART nije…ipak je ulazio sa 1100kom oko 175kn…je’l tako kolega plavi? Obiteljsko srebro se ne prodaje za bagatelu…[smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Kataklizma , što je ovo!?[smiley8]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

puno prilika, al treba imat keša [smiley7]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Ajmo novu igru.

Koja dionica ce najvise pasti danas?

Prometi ispod 200.000 KN se ne racunaju.

hehe sviđa mi se ova igra, malo da se zabavimo dok oluja prođe

moj glas dajem jučerašnjoj uzdanici ATLN-R-A (-10,91% ) zasad

All sharp price movements whether up or down are the result of one or more professionals manipulating the share price. www.MacKorisnik.com


Kataklizma , što je ovo!?[smiley8]

Plavi, malo si me razočarao za drukanje.

Nema tu nikakve kataklizme, barem ne na onim dionicama koje ja imam, kao što su INA i Varteks.

Jučer sam laički prognozirao pad INE, od 2.700-2.800 kuna te Varteksa od 160-170 kuna, i za sada sam u pravu. Za ostale ne znam, samo znam da se velike igre igraju na Petrokemiji.

New Report

Close