Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam drukao za dolje da bi jeftino kupio, evo ako te baš zanima, ali ne znam koliko sam u tome uspio.
Ali za razliku od tebe ne drukam da cijelo tržište padne.


Ja sam drukao za dolje da bi jeftino kupio, evo ako te baš zanima, ali ne znam koliko sam u tome uspio. Ali za razliku od tebe ne drukam da cijelo tržište padne.

Ajme majko, pa zar ti misliš da će moje pisanje spustiti jednu jedinu dionicu a kamo li cijelo tržište?!? [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


Ajme majko, pa zar ti misliš da će moje pisanje spustiti jednu jedinu dionicu a kamo li cijelo tržište?!? [smiley2]

Zašto pozivaš odmah majku, to nije lijepo, sjeti koliko si mlijeka joj uzeo do nedavno, a sad je još dozivaš u pomoć.


avax10: ” Ajme majko, pa zar ti misliš da će moje pisanje spustiti jednu jedinu dionicu a kamo li cijelo tržište?!? [smiley2] ” Zašto pozivaš odmah majku, to nije lijepo, sjeti koliko si mlijeka joj uzeo do nedavno, a sad je još dozivaš u pomoć.

Ne znam čegu ovakvi primitivni ispadi? Ako ne znaš kulturno razgovarati, kupi bonton.

Ignore: KressoM, delux

Meni je stvarno žao ovih par najpametnijih, najbogatijih a vjerojatno i najzgodnijih forumaša koji gube vrijeme na ovom forumu. Oni znaju sve o svakoj dionici , ama baš svakoj pa čak znaju i kada je Mile stražar otvorio kapiju u nekoj zabiti. Preporučam takvima da osnuju svoj fond i kapitaliziraju svoju pamet.
Takvima je dozvoljeno pisati sve i svašta pa tako i otvarati teme o prenapuhanim dionicama u kojima nisu kao i o potcijenjenim u kojima jesu.

Avax 10 nedaj se !!!!!!!!!

ma ljudi, pustite pesimiste, mora biti u njih da nas u nekim situacijama koče.

svim optimistima i onima koji nisu u cashu zelim puno zelenih strelica danas [smiley2][smiley2][smiley2]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Prisutni su razni stilovi ulaganja, pa dolazi do sukoba između ljudi s različitim stilovima. Svaki je dobar ako si dosljedan u tome. Ja npr. sam uvijek 100% u dionicama, nikad u kešu. I to još na margin kreditu. Dakle maksimalni rizik, ali odabirom dionica nastojim taj rizik smanjiti. Korekcija? Što je to.? To je normalni tijek života na burzi. Ionako plodovi dolaze jednom, najviše dva puta godišnje. Sve ostalo vrijeme je čekanje.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Znanac molio bih tvoje mišljenje o trenutnoj situaciji na Mundusu. U prvih 5 prodaja svega 195 dionica, od 917 do 932 kn. Da li to pokupiti , ili da čekam na kupnji ?

avax je mudar dečko i dobar investitor, ali nije mi jasan motiv rasprodaje većine dionica. čak i ako dođe do korekcije, cijene su toliko narasle da, sve kad bi bila preko 20%, to je još uvijek na razinama oko nove godine, što i nije tako loše, kad se uzme da naši forumaši (ne mislim ovdje na avaxa) imaju preko 200% prinosa godišnje, za razliku od mene jadnika samo 40%. Ja mislim da ne treba prodavati dionice ni u vrijeme korekcije nego tek kad korekcija prestane početi sa dokupom. naravno , za to treba imati sredstava koja većina ljudi na burzi nema i tu leži problem. onda dođu fondovi i banke i kupe jeftino.

ima li koji Zadranin na forumu da nam kaže kolika se dobit očekuje u Tankerskoj plovidbi ?

slažem se sa Caymanom 006.

New Report

Close