Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam zakonom je određeno da većinski vlasnik 95% firme može istisnuti preostalih 5% po poštenoj cijeni. E sad šta je poštena cijena prosjek zadnja 3 mjeseca , knjigovodstvena vrijednst firme ili nešto treće. Bilo je ovakvih istiskivanja ili nešto slično tome na SMNS, STBA, NEXE, ZAPI pa pogledat teme i vidit ima li šta korisno po temama. U svakom slučaju ako si nezadovoljan cijenom ostaje sud da zatražiš svoju pravdu, ali bojim se konačnog ishoda i cijene otkupa dionica.

Postoji i opcija da se ustane tuzbom pa da se od Suda zatrazi da li je ponudena cijena fer, pa ako isti utvrdi da nije, sam je utvrdi nakon provedenog vjestacenja, skup i dugotrajan proces, ali ako se ima veca kolicina dionica….

Ivka,

Kakav je bi ovaj tjedan ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kakav je bi ovaj tjedan ?

– minus -1.08%.

– I love this game.
Pozdrav !



Kakav je bi ovaj tjedan ?

– minus -1.08%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kada cemo izaci iz crvenog ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan




Kakav je bi ovaj tjedan ?

– minus -1.08%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

Kada cemo izaci iz crvenog ?
[/quote]

Kada pobjedi http://www.youtube.com/watch?v=h_k-G9nP0Qg [wink]


Kada ćemo izaći iz crvenog ?

– dosta teško pitanje, i maloj knjizi koja pobjeđuje tržište cijena je pala 50%.

– I love this game.
Pozdrav !



Kada ćemo izaći iz crvenog ?

– dosta teško pitanje, i maloj knjizi koja pobjeđuje tržište cijena je pala 50%.

– I love this game.
Pozdrav !

[/quote]

To je zbog toga jer uskoro izlazi mala knjiga koja pobjeduje kladionicu.

Je si li se umorila od krize ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ekstravagantan mali traktat i smjernica za best by.
TURIZAM
iskušava renesansu, na putu ka obilju i staroj slavi.
Kao ogledne uzorke promotriti: Dom Holding i Riviera Adria
INDUSTRIJA
vitalni, marljivi i samozatajni starci Petrokemija, AD Plastik, Đuro Đaković u blistavom novom ruhu transcendentiraju u vladare HR gospodarstva i tržišta kapitala.
LOGISTIKA I TRANSPORT
Luka Rijeka i Atlanska plovidba dostojanstvene stare dame, trajno u zoni stabilnosti.
PIJANI MILJUNAŠI
u ciklusu prirodnog zakona (poslije euforije slijedi depresija)DLKV, INGR, MGMA, ERNT, ATGR, ,LEDO, THNK…/ .Raspadnute realnosti koje će uskoro odbaciti i stari prijatelji OMF jer više nisu korisne kao platforme za zatvaranje krugova od njihovih operacija
VJEČNI DIJAMANTI
Hrvatski telekom i Adris grupa
Stabilne, prosperitetne i kreativne realnosti. Kolosalnog obujma i iznimne tvrdoće, kojima nikakve izvanjske senzacije ne mogu zadati ogrebotine.

Upoznajte tajne nove realnosti.

Ja sam skeptican kada su u pitanju turisticke dionice. Slijedeca godina ce biti iznimno teska za njih jer je nogometno prvenstvo u Poljskoj i olimpijada u Londonu. To ce im odvuci dio gostiju. Glavni europski konkurenti (Grcka, Italija, Spanjolska, Portugal) su u ogromnim problemima i cijena njihove ponude moze samo padati. Europska ekonomija usporava, stanovnistvo ce imati manje novaca da potrosi na turizam. Africke zemlje se liberaliziraju i u buducnosti ce dodavati sve vise turistickih kapaciteta. Ove godine im se sve poklopilo ukljucujuci: iznimno povoljnu meterologiju, politicku nestabilnost u Grckoj, Egiptu i Tunisu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Best buy po meni bez sumnje BLJE.
Potencijalna dobit ogromna u odnosu na potencijalni gubitak ( ponuda koju Agrokor po zakonu mora ispoštovati od ca. 330 kuna, cijena na burzi trenutno 100 kuna ).

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Best buy po meni bez sumnje BLJE.
Potencijalna dobit ogromna u odnosu na potencijalni gubitak ( ponuda koju Agrokor po zakonu mora ispoštovati od ca. 330 kuna, cijena na burzi trenutno 100 kuna ).

lp

koliki je BV? inače se slažem da je rizik sada minimalan jer u trenutnu cijenu nije ugrađena premija u slučaju preuzimanja od strane Agrokora po 3xx kn.

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


Best buy po meni bez sumnje BLJE.
Potencijalna dobit ogromna u odnosu na potencijalni gubitak ( ponuda koju Agrokor po zakonu mora ispoštovati od ca. 330 kuna, cijena na burzi trenutno 100 kuna ).

lp

Meni je dosta i 150, danas je na cijeni brz obrtaj kapitala, premda iskreno ne vjerujem da će over 120, no nisam vjerovao ni da Ina može preko 3500. U svakom slučaju jedina dobra priča trenutno na ZSE.

New Report

Close