Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo nije Best buy , već najgora pljačka malih dioničara :

Da ne povjerujete !

DDJM su me isplatili bez mog pitanja !

Objašnjenje : " korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA "

Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .

Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .

Osječam se prevarenim i opljačkanim !

Kolega , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?

Pozdrav

.

Ovo nije Best buy , već najgora pljačka malih dioničara :

Da ne povjerujete !

DDJM su me isplatili bez mog pitanja !

Objašnjenje : " korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA "

Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .

Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .

Osječam se prevarenim i opljačkanim !

Kolega , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?

Pozdrav


kolega smirite tenzije. ako se ne varam to su vam uradile stranačke kolege. i da, to je pljačka.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


ali kako se Ivana 7 nikada nije povoljno izrazila o ADRISU to je bio znak za kupnju ove dionice

ADRS.

– o ovoj dionici ja sam se povoljno izrazila kada je cijena bila ispod 150kn.
– sve imate zabilježeno na ovoj temi.
– ali sve to sam odavno prodala i nisam nešto puno zaradila.

– tenutno je o.k. firma, samo što na ovoj cijeni i nije neki dividendni prinos.
– kada bi povećali dividendu za duplo ili kada bi cijena značajnije pala to bi svakako bila B.B. dionica.
– svakako je dobra zbog velike likvidnosti, tu je teško očekivati neki veliki pad, a još teže neki veći rast.
– ADRS svakako spada u sigurnija ulaganja, ali ponavljam, teško je tu očekivati veliki prinos u kraćem vremenskom periodu.
– ulaskom u EU ADRS gubi monopol koji danas ima na našem tržištu.

– I love this game.
Pozdrav !


Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .
Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .
Osječam se prevarenim i opljačkanim !

DDJM.

– ova dionica mi je ostala u divnom sijećanju,
– u nepunih godinu dana realizirana zarada od 400%, (zabilježeno na ovoj temi).

– ali to su bila neka druga vremena kada i niste trebali nešto posebno znati o dionici.
– trebali ste biti dovoljno ludi kupiti nešto o čemu nemate pojma a na što su vas nagovorili tipovi poput gospon Lopine.
– odavno ne pratim tu dionicu, kako nisam znala čime se bave kada sam kupila tu dionicu isto tako nemam pojma ni danas čime se oni bave.
– samo što danas imam daleko više znanja i pameti o dionicama pa ne mogu ništa zaraditi.
– a kada o svemu tome grubo rečeno nisam imala pojma zaradila sam jack-pot na dionicama.

– tako da je sve to realativno, jedino je važan trend.
– a dok ne dođe jaki uzlazni trend neće vam pomoći nikakvo veliko znanje.
– a kada se ponovno desi ta euforija rasta tada svakako možete biti i najgluplji ali na burzi će te zaraditi veliku lovu.
– a do tada gledajte ne izgubiti lovu koju trenutno imate.

– I love this game.
Pozdrav !


– samo što danas imam daleko više znanja i pameti o dionicama pa ne mogu ništa zaraditi.
– a kada o svemu tome grubo rečeno nisam imala pojma zaradila sam jack-pot na dionicama.

– tako da je sve to realativno, jedino je važan trend.
– a dok ne dođe jaki uzlazni trend neće vam pomoći nikakvo veliko znanje.
– a kada se ponovno desi ta euforija rasta tada svakako možete biti i najgluplji ali na burzi će te zaraditi veliku lovu.
– a do tada gledajte ne izgubiti lovu koju trenutno imate.
Pozdrav !

živa istina
čista petica


Informanka.

– evo izišla su izvješća, neka i nisu baš tako sjajna.
– tako je i moja prognoza pogođena cca 50%.
– trenutni minus mi je -1.52%.

– nisam zadovoljna, morala sam raditi puno bolje, ali mi je teško raditi s velikim portfeljom na nelikvidnoj burzi.

Je li te ide barem sta bolje na kladionici ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Informanka.

– evo izišla su izvješća, neka i nisu baš tako sjajna.
– tako je i moja prognoza pogođena cca 50%.
– trenutni minus mi je -1.52%.

– nisam zadovoljna, morala sam raditi puno bolje, ali mi je teško raditi s velikim portfeljom na nelikvidnoj burzi.

Je li te ide barem sta bolje na kladionici ?
[/quote]

ivana bi se trebala prebaciti na NYSE……tamo bi došla do izražaja sva raskoš njezina talenta ……a ni s likvidnošću ne bi imala problema [lol]


Ovo nije Best buy , već najgora pljačka malih dioničara :
Da ne povjerujete !
DDJM su me isplatili bez mog pitanja !
Objašnjenje : " korporativna akcija ISTISKIVANJE MANJINSKIH DIONIČARA "
Bez moga odobrenja oni su mi oteli moje dionice DDJM i platili mi 505 kn po dionici .
Taj iznos je puno manji od iznosa koji sam ja platio kod kupnje dionica .
Osječam se prevarenim i opljačkanim !
Kolega , zar je to vama normalno da vam netko oduzme vaše dionice i plati ih koliko on hoće ?
Pozdrav

Gospođa ivana 7 ,

ja o otetim dionicama a vi o nečem sasvim drugom .
Kupio sam dionice DDJM zato jer sam imao podatke da se to isplati .
Večinski vlasnik uspješnog poduzeća DDJM je povukao DDJM sa burze i bez pitanja mi oteo moje dionice uz nedovoljnu naknadu .
Zar vi i kolege mislite da je to u redu .
Ja nisam te dionice htio prodati !
Pa kuda ćemo doći ako će nam većinski vlasnik moći oteti naše dionice kad mu krene ?
Jel uopće ima smisla ulagati u dionice ako nam dionice mogu oteti bez našeg pitanja (obavjest Burze)?
Kada ću prodati moju imovinu (dionice) samo ja mogu odlučiti .
Ako mi na silu otmu , uz nedovoljnu naknadu onda je to pljačka !
Dali je to po Zakonu i dali HANFA odobrava ovaku otimačinu ?

Pozdrav

.


Molim sve male dioničare koji su kao i ja isplaćeni a da pri tome nismo niti obaviješteni da se udružimo i žalimo ako imamo kome, jer osjećam da smo prevareni. Danas sam dobio obavijest da mi je na moj račun isplaćen iznos od 505kn po 1 dionici,što je mnogo mnogo manje nego sam ja platio kad sam kupovao.Nisam mogao vjerovati da netko može prodati moje dionice a da mene i ne pita.
Da li se možemo obratiti nekome za pomoć jer smo prevareni.

.

rita, 02.11.2011. u 08:28
Kupio sam dionice DDJM zato jer sam imao podatke da se to isplati .

opa…a da se jednostavno sami prijavite hanfi.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Neznam zakonom je određeno da većinski vlasnik 95% firme može istisnuti preostalih 5% po poštenoj cijeni. E sad šta je poštena cijena prosjek zadnja 3 mjeseca , knjigovodstvena vrijednst firme ili nešto treće. Bilo je ovakvih istiskivanja ili nešto slično tome na SMNS, STBA, NEXE, ZAPI pa pogledat teme i vidit ima li šta korisno po temama. U svakom slučaju ako si nezadovoljan cijenom ostaje sud da zatražiš svoju pravdu, ali bojim se konačnog ishoda i cijene otkupa dionica.

-ja sam zadovoljan s fi 3q dionica u mom portfelju, nije bilo neugodnih iznenadjenja.
-procitao sam analiza financijskih izještaja zager i sur, bice negdje oko dvadesete knjige vezana za tk koju sam procitao, a preporucujem svima koji pocinju da im bude ovaj naslov ili nesto slicno bude druga procitana knjiga vezana za tk, odmah nakon grahamovog inteligentnog investitora.
-vezano uz dio kapitala "nerizicno" investiran, s kamatama koje stalno padaju nema vise smisla orocavati kod banaka, jos malo pa kamata kao u carapi. ako kupim rh obveznice preko brokera npr. pomocu pbz investora, pretpostavljam da mi automatski sjeda polugodisnja kamata? na koji racun? steta sto forum poslovnog nema mjesto za raspravu o niskorizicnim oblicima investiranja, sumnjam da smo svi sve stavili u dionice.

New Report

Close