Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BEST BUY STOLJEĆA
kako korisnici kažu…
KSST ide min. na 7000kn
BLJEide min.300kn +kamate odoka 400kn
[shocked] [shocked]
Može li bolje [cool]

Best buy:

Belje,Ledo,Jamnica,Zvijezda…proizvodi ovih kompanija uskoro vrlo vjerojatno dobivaju svoje mjesto na policama Mercatora i Getroa,širom ex YU…ne treba biti genije da se zaključi kako će to utjecati na FI.

"Only dead fish swim with the stream"


opet se spominje recesija dok vani naraslo..ljudi u strahu neznaju sto da misle pa vrte stare filmove…
nije radi recesije ovaj puta nego kod nas u ovom razdoblju ulagaci izlaze iz gradjevinara i brodara,a kad ce se vratit ,nezna se

turisti ne pokazuju recesiju

ACI ostvario desetak posto veću dobit nego lani,na godišnjerm nivou bi trebalo biti preko 30% više

HTCP ostvario 15% veću dobit,na godišnjem nivou bi trebalo biti oko 60&

RIVP_Adria vjerovatno isto ,ali nakon informacije o povečanju prihoda od desetak posto,a samim time bi trebo biti i bolji poslovni rezultat dionica pala za 6 do 7%
Da se očekuje pad prihoda i dobiti cijena bi vjerovatno rasla. Rast prihoda i dobiti s jedne strane i cijena dionice su na ZSE obrnuto proporcionalne veličine.Ipak je RIVP fondovska dionica pa mi je
ovo nelogično.A fondovima??????????

Dakle,turisti u recesiji pokazuju ekspanziju.
Što će se dogoditi kada se izađe iz recesije?
Da li će to biti eksplozija dobiti?

Na ZSE će teći med i mlijeko????


BEST BUY STOLJEĆA
kako korisnici kažu…
KSST ide min. na 7000kn
BLJEide min.300kn +kamate odoka 400kn
[shocked] [shocked]
Može li bolje [cool]

[lol]
[thumbsup]kolega.samo todo nije mulac,da je htio jos belja kupovao bi na dnu pa bi po toj cijeni morao dati ponudu i tako bi prefrigao hanfu.
a za ksst nisam napisao da ide na 7000 nego da je toliko trazila vlada i tolika je procjena vrijednosti zemljista po prenamjeni iz poljoprivrednog u gradjevinsko.zato su i zakon mijenjali.kolika ce bit cijena u prodaji to ce se dogovoriti ali mislim da je 7000kn jedina referentna cijena .pa neka bude i duplo manja -to je jos uvijek debelo best buy trenutno na ZSE.a ovdje je tema best buy ,jel te…

@ elijah

A zasto bi toda po toj cijeni morao dati ponudu. Zakon je jasan sto se tice cijene.

Nije bolest sve što boli

da je todoric htio vise belja mogao ga je kupovati preko nekoga kad je cijena bila 60ak kuna i nize…tada bi mu ,prije oko godinu dana-,daleko prije ovog rjesenja hanfe dosla ponovo obvezujuca ponuda i to po toj cijeni na burzi sto je bila oko 60 kn…
osim toga on zna da nemora dat ponudu za preuzimanje,a to znaju i svi koji su pratili magmu i ostale slucajeve



BEST BUY STOLJEĆA
kako korisnici kažu…
KSST ide min. na 7000kn
BLJEide min.300kn +kamate odoka 400kn
[shocked] [shocked]
Može li bolje [cool]

[lol]
[thumbsup]kolega.samo todo nije mulac,da je htio jos belja kupovao bi na dnu pa bi po toj cijeni morao dati ponudu i tako bi prefrigao hanfu.
a za ksst nisam napisao da ide na 7000 nego da je toliko trazila vlada i tolika je procjena vrijednosti zemljista po prenamjeni iz poljoprivrednog u gradjevinsko.zato su i zakon mijenjali.kolika ce bit cijena u prodaji to ce se dogovoriti ali mislim da je 7000kn jedina referentna cijena .pa neka bude i duplo manja -to je jos uvijek debelo best buy trenutno na ZSE.a ovdje je tema best buy ,jel te…
[/quote]
parafrazirat ću kolegu kormilara sa teme atpl….ajte vi nama zagarantirajte kako vi kažete i duplo manje tj 3500 kod javnog bilježnika i budite nam jamac pa ćemo navalit na kupnju. do tada…sve najbolje.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

@elijah

Toda zna da mora dati ponudu, jer tako kaze zakon. Toda zna da li ce dati ponudu ili ce krsiti zakon. Njegova stvar procjene. Kolega ulazimo u novo razdoblje gdje mozda nece biti nedodirljivih.

Sto se tice magme i ostalih ne znam zasto ljudi ne pokrenu pravne alate da se naplate. Mada je kod nekih i pitanje od kud se naplatiti.

Nije bolest sve što boli

kolega bob,ne radi se tu o zakonu i krsenju zakona nego o neuskladjenosti zakona ,postupaka i realnosti.hanfa samo radi svoj posao,drzi se pravilnika po slovu ne shvacajuci da zakon nije donesen za takve slucajeve.pogrijesila je drzava koja je prodavala tako a da nije uzela u obzir zakon-koji nije bio nacinjen za takve slucajeve(privatizacija gubitasa u tranzicijskoj zemlji)
sad je stvar na onima iznad hanfe da rijese sto je drzava zapetljala

Koliko ja znam nije pogresila drzava nego toda u koracima i nepostivanju zakona. Zbog male proceduralne greske on je danas u obvezi ponude.

Nije bolest sve što boli



opet se spominje recesija dok vani naraslo..ljudi u strahu neznaju sto da misle pa vrte stare filmove…
nije radi recesije ovaj puta nego kod nas u ovom razdoblju ulagaci izlaze iz gradjevinara i brodara,a kad ce se vratit ,nezna se

turisti ne pokazuju recesiju

ACI ostvario desetak posto veću dobit nego lani,na godišnjerm nivou bi trebalo biti preko 30% više

HTCP ostvario 15% veću dobit,na godišnjem nivou bi trebalo biti oko 60&

RIVP_Adria vjerovatno isto ,ali nakon informacije o povečanju prihoda od desetak posto,a samim time bi trebo biti i bolji poslovni rezultat dionica pala za 6 do 7%
Da se očekuje pad prihoda i dobiti cijena bi vjerovatno rasla. Rast prihoda i dobiti s jedne strane i cijena dionice su na ZSE obrnuto proporcionalne veličine.Ipak je RIVP fondovska dionica pa mi je
ovo nelogično.A fondovima??????????

Dakle,turisti u recesiji pokazuju ekspanziju.
Što će se dogoditi kada se izađe iz recesije?
Da li će to biti eksplozija dobiti?

Na ZSE će teći med i mlijeko????
[/quote]
Turistička rapsodija se nastavlja.
Istraturist povečao prihode za 9% i dobit III kvartala za "samo" 136%.

Na ZSE bi stvarno moglo poteći med i mlijeko u potocima!

rita a ti mislis da ja zalim da navalite na kupnju? [lol]
pa nakon toliko trpljenja negativnog drukanja i cekanja na dobre vijesti jos da zelim da skeptici kupuju jeftinije nego sam ja kupio? [shocked]
ne,ja kratim vrijeme ovdje i dijelim info da si razmisli ko zeli a cijenu naravno da zelim da ode gore ,samo mislim da ce to odraditi vijest kad dodje a niposto mali skepticni i bojazljivi ulagaci [shocked]
dale,do vijeti,pozdrav [bye]
[yawn] [cool]

New Report

Close