Best buy – komentari i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Best buy – komentari i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kodt prvi i to u petak ili najkasnije ponedjeljak

KODT je legenda ove burze.

Pala je cijena bakra znacajno to bi im trebalo pomoci da zarade vise. Kljucno pitanje je kakve se narudzbe.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

miami, svaka čast, iskrenost je rijetka roba danas

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

Ostavila sam tih 5-6 dionica d ih dokupim-i izađem. Ti bokca, ali one stalno padaju, padaju,padaju……….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



kodt prvi i to u petak ili najkasnije ponedjeljak

KODT je legenda ove burze.

Pala je cijena bakra znacajno to bi im trebalo pomoci da zarade vise. Kljucno pitanje je kakve se narudzbe.
[/quote]

Evo i promjena u TOP 10 KODT-a. Veliki dionicar kupuje prije izvjestaja.

Very bullish signal

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Apple Inc.’s earnings missed estimates on Tuesday afternoon despite a 54% jump in net income, as sales of the iPhone fell off from the preceding quarter ahead of the launch of the new 4S model.

The results caused Apple’s shares to slip more than 6% in after-hours trading following the report.

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


Apple Inc.’s earnings missed estimates on Tuesday afternoon despite a 54% jump in net income, as sales of the iPhone fell off from the preceding quarter ahead of the launch of the new 4S model.

The results caused Apple’s shares to slip more than 6% in after-hours trading following the report.

How about Intel results ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

AAPL je stvarno neocekivano negativno iznenadenje

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ostavila sam tih 5-6 dionica d ih dokupim-i izađem. Ti bokca, ali one stalno padaju, padaju,padaju……….

Moras shvatiti da neke firme trabaju cudo da se oporave i opstanu. A cude se rijetko dogadaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


AAPL je stvarno neocekivano negativno iznenadenje

Ne kužim što je loše u izvješću, profit narastao sa 4.31mlrd na 6.62mlrd (rast od 50%)… kad bi barem kod nas bilo takvih ‘razočarenja’



Ostavila sam tih 5-6 dionica d ih dokupim-i izađem. Ti bokca, ali one stalno padaju, padaju,padaju……….

Moras shvatiti da neke firme trabaju cudo da se oporave i opstanu. A cude se rijetko dogadaju.
[/quote]

Čekati oporavak ?
Da bi se pad od 50 % vrijednosti popravio treba ponovni rast od 100 % !
Koliko ima investicija koje ostvaruju povrat 100 % ?

Nije li to bio "financijski inženjering" ?

.




Ostavila sam tih 5-6 dionica d ih dokupim-i izađem. Ti bokca, ali one stalno padaju, padaju,padaju……….

Moras shvatiti da neke firme trabaju cudo da se oporave i opstanu. A cude se rijetko dogadaju.
[/quote]

Čekati oporavak ?
Da bi se pad od 50 % vrijednosti popravio treba ponovni rast od 100 % !
Koliko ima investicija koje ostvaruju povrat 100 % ?

Nije li to bio "financijski inženjering" ?
[/quote]

Tu je osnovna varijabla ona vremenska. Uz dovoljno strpljenja – povrat je siguran. Opet povrat vrijednosti ovisi i o gubitku i njegovoj naravi. Ako je pad bio nerealan rast bi trebao biti brži i jači, čak i pretjeran ako računamo na Soroša i refleksivnost.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Tu je osnovna varijabla ona vremenska. Uz dovoljno strpljenja – povrat je siguran. Opet povrat vrijednosti ovisi i o gubitku i njegovoj naravi. Ako je pad bio nerealan rast bi trebao biti brži i jači, čak i pretjeran ako računamo na Soroša i refleksivnost.

Ovisi sti je bio uzrok rasta i pada. Ako je recimo rast zarada bio rezultat povecanog zaduzivanja i velike drzavne potrosnje onda su sanse za oporavak vrlo male.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close